Joosten Makelaardij
"Wir helfen Ihnen, Ihren Wohnwunsch zu verwirklichen!"
Joosten Makelaardij staat al meer dan 80 jaar bekend als betrouwbare partner in de regio de Liemers en omstreken. Met een sterke focus op aandacht, open communicatie en persoonlijke benadering zorgen wij ervoor dat u zich goed op uw gemak voelt tijdens de koop- of verkoop van een woning of bedrijfspand. Wij begripvol en geduldig omgaan met de complexiteit van deze processen, zodat u altijd weet waar u aan toe bent. Ons kantoor in Zevena...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Valeriusstraat 29
6904DK Zevenaar
€ 469.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 140 m²
- Fläche des Grundstücks
- 265 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Weverstraat 1 A
6901AM Zevenaar
€ 295.000 k.k.
€ 3.734/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 79 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Wilhelminalaan 10
6901DB Zevenaar
€ 729.000 k.k.
€ 4.073/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 179 m²
- Fläche des Grundstücks
- 535 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Beekseweg 45
6909DN Babberich
€ 450.000 k.k.
€ 2.153/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 209 m²
- Fläche des Grundstücks
- 779 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Unterbreitung
De Horst 3
6902BC Zevenaar
€ 895.000 k.k.
€ 3.825/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 234 m²
- Fläche des Grundstücks
- 660 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Noordeinde 16 14
6901EB Zevenaar
€ 400.000 k.k.
€ 3.960/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (93)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
93 Bewertungen insgesamt
Funda
48 Bewertungen auf Funda
45 Bewertungen bei Google
-
Brahmsstraat 9
8Doordat mijn makelaar Joosten mij voortdurend op de hoogte hield van de gang van zaken is de hele verkoop vlot verlopen. Fijn.
-
Hans De Braal
10Uitstekend geholpen met onze zoektocht naar een woning. Eerlijk en goed advies wat ons vertrouwen heeft gegeven om de juiste keuze te maken in een grillige markt. Ook bij de verkoop van onze woning is het een prettige en betrouwbare makelaar gebleken met een goed bereikbare, vriendelijke en bekwame ondersteuning vanuit het kantoor.
-
Patrick van Oorschot
10 -
D B
2Helaas erg teleurstellend/onvriendelijk geholpen door mevr. Claudie groen- streppel. Ik raad dit bedrijf en de communicatie niet aan.
-
Sjef Holland
10 -
Graaf Diderikstraat 17
10Contact met de makelaar was goed. Altijd goed geholpen en juiste deskundigheid. Bij vragen konden we altijd terecht en hier was altijd antwoord op
-
't Stegeslag 4
10Contact met Joosten makelaardij verliep soepel. Ben ook zeer tevreden over de schriftelijke en telefonische communicatie met het kantoor.
-
Gildedreef 58
10De makelaar heeft duidelijk uitgelegd wat we van elkaar konden verwachten, in heldere en no nonsens woorden. We kregen goed en eerlijk advies. Zeer bekwame en toegankelijke makelaar. Ook de ondersteuning vanuit het kantoor is heel goed. Zeker een makelaar die ik iedereen kan aanbevelen !