Joosten Makelaardij
"Wij helpen u om uw woonwens te realiseren!"
Joosten Makelaardij staat al meer dan 80 jaar bekend als betrouwbare partner in de regio de Liemers en omstreken. Met een sterke focus op aandacht, open communicatie en persoonlijke benadering zorgen wij ervoor dat u zich goed op uw gemak voelt tijdens de koop- of verkoop van een woning of bedrijfspand. Wij begripvol en geduldig omgaan met de complexiteit van deze processen, zodat u altijd weet waar u aan toe bent. Ons kantoor in Zevena...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Valeriusstraat 29
6904DK Zevenaar
€ 469.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Weverstraat 1 A
6901AM Zevenaar
€ 295.000 k.k.
€ 3.734/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Wilhelminalaan 10
6901DB Zevenaar
€ 729.000 k.k.
€ 4.073/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 535 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Beekseweg 45
6909DN Babberich
€ 450.000 k.k.
€ 2.153/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 779 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Onder bod
De Horst 3
6902BC Zevenaar
€ 895.000 k.k.
€ 3.825/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 234 m²
- Perceeloppervlakte
- 660 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Verkocht onder voorbehoud
Noordeinde 16 14
6901EB Zevenaar
€ 400.000 k.k.
€ 3.960/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (93)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
93 reviews totaal
Funda
48 reviews op Funda
45 reviews op Google
-
Brahmsstraat 9
8Doordat mijn makelaar Joosten mij voortdurend op de hoogte hield van de gang van zaken is de hele verkoop vlot verlopen. Fijn.
-
Hans De Braal
10Uitstekend geholpen met onze zoektocht naar een woning. Eerlijk en goed advies wat ons vertrouwen heeft gegeven om de juiste keuze te maken in een grillige markt. Ook bij de verkoop van onze woning is het een prettige en betrouwbare makelaar gebleken met een goed bereikbare, vriendelijke en bekwame ondersteuning vanuit het kantoor.
-
Patrick van Oorschot
10 -
D B
2Helaas erg teleurstellend/onvriendelijk geholpen door mevr. Claudie groen- streppel. Ik raad dit bedrijf en de communicatie niet aan.
-
Sjef Holland
10 -
Graaf Diderikstraat 17
10Contact met de makelaar was goed. Altijd goed geholpen en juiste deskundigheid. Bij vragen konden we altijd terecht en hier was altijd antwoord op
-
't Stegeslag 4
10Contact met Joosten makelaardij verliep soepel. Ben ook zeer tevreden over de schriftelijke en telefonische communicatie met het kantoor.
-
Gildedreef 58
10De makelaar heeft duidelijk uitgelegd wat we van elkaar konden verwachten, in heldere en no nonsens woorden. We kregen goed en eerlijk advies. Zeer bekwame en toegankelijke makelaar. Ook de ondersteuning vanuit het kantoor is heel goed. Zeker een makelaar die ik iedereen kan aanbevelen !
-
Elzenhof 10
9Alles liep perfect goede uitleg alle tijd voor je Kwaliteit over woning en goed bereikbaar netjes behandeld