Arns & de Leeuw Makelaars
"Toonaangevend in Lingewaard en omgeving"
Sinds 1997 staan we voor de deur van huishoudens in Lingewaard en de omgeving. Onze kennis, ervaring en persoonlijke aanpak maken ons tot betrouwbare partners in de woningmarkt. We leggen veel nadruk op een duidelijke strategie, zowel bij het kopen als verkopen van woningen. Onze benadering is gebaseerd op luisteren naar jouw wensen en doelen. Daarop bouwen we een plan dat past bij jouw situatie. Of je nu op zoek bent naar de juiste won...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bredestraat 83
6851JN Huissen
€ 395.000 k.k.
€ 4.293/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 260 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Perenhof 2
6681NK Bemmel
€ 600.000 k.k.
€ 4.724/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dorsvlegel 28
6852NJ Huissen
€ 449.500 k.k.
€ 4.050/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kampstuk 13
6852AC Huissen
€ 449.500 k.k.
€ 4.364/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 469 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Jonkheer Van Pallandtln 4
6851NN Huissen
€ 675.000 k.k.
€ 4.561/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- 243 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Boschlaan 26 63
7131RC Lichtenvoorde
€ 200.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- 301 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (140)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
140 reviews totaal
Funda
72 reviews op Funda
68 reviews op Google
-
Rietbaan 41
10Voor de verkoop van ons ouderlijk huis, hebben we hele fijne begeleiding van Jelmer gehad. Als we een vraag hadden, kregen we altijd snel een reactie van Jelmer of van een van de dames op kantoor. De korte lijntjes, deskundigheid en goede service hebben wij als zeer prettig ervaren en we kunnen Arns & De Leeuw van harte aanbevelen.
-
Hoedekenskerkestraat 5
10Ben zeer goed geholpen en goede informatie kon altijd bellen ook allemaal aardig nee ik zeg een hele goede maakkelaar
-
Castorstraat 16
9Wij zijn prettig geholpen bij de aankoop- en verkoop van onze huizen. Johan en Jelmer zijn kundig, behulpzaam en altijd goed bereikbaar geweest voor ons. Aanrader!
-
Dick & Miep Klaassen
10Wij zijn erg prettig geholpen door Arns & De Leeuw Makelaars. Snelle communicatie, duidelijke uitleg en professionele begeleiding gedurende het hele traject. Ze schakelen vlot, denken mee en houden het proces overzichtelijk. Aanrader!
-
Karstraat 73 a
9Wij zijn erg prettig geholpen door Arns & De Leeuw Makelaars. Snelle communicatie, duidelijke uitleg en professionele begeleiding gedurende het hele traject. Ze schakelen vlot, denken mee en houden het proces overzichtelijk. Aanrader!