Direkt zum Inhalt
Logo von Lamper & Van Vliet Woningmakelaars

Van Eesterensingel 19

2951CG Alblasserdam • Zuid-Holland

Verfügbar

€ 259.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.030

2 % Übertragungssteuer (€ 5.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 266.030

Kaufpreis /m²: € 3.648

Fotoalbum

Beschreibung

Aan de Van Eesterensingel 19 staat dit leuke appartement klaar voor een nieuwe eigenaar! Doordat deze op de begane grond is gelegen, heeft u aan de achterzijde uw eigen voordeur. Dat is toch fijn?! Het appartement is praktisch ingericht met een ruime woonkamer, twee slaapkamers, nette keuken, badkamer, toiletruimte en een fijn balkon. Daarbij heeft u in de onderbouw van het complex nog een berging! ENTREE Rondom het complex is er parkeergelegenheid voor de auto. Aan de achterzijde is er een pad welke leidt naar de voordeur. HAL U stapt binnen in een L-vormige hal met een warme uitstraling. Vanuit de hal zijn vrijwel alle vertrekken te betreden. Tevens zit hier de meterkast. Loopt u verder langs de garderobe dan kunt u naar de woonkamer, slaapkamers, keuken en de toiletruimte. Maatvoering: Circa 7 m² Vloerafwerking: Plavuizen Wandafwerking: Lambrisering / granol Plafondafwerking: Gips TOILET Aan het einde van de hal treft u de toiletruimte. Deze is voorzien van een staand toilet. Maatvoering: Circa 1.21 x 0.91m Vloerafwerking: Betegeld Wandafwerking: Betegeld / spachtelputz Plafondafwerking: Kunststof delen WOONKAMER De woonkamer is een heerlijke doorzonkamer met aan weerszijden grote raampartijen. De kamer is goed in te delen met een zit- en eethoek. Sfeervol staat de schouw centraal. In de inbouwkast treft u de C.V.-ketel. Verder is het balkon van circa 1.97 x 1.40m toegankelijk. Maatvoering: Circa 30 m² Vloerafwerking: Laminaat Wandafwerking: Behang Plafondafwerking: Gips KEUKEN Via een open toegang vanuit de hal komt u in deze gezellige keuken. De opstelling heeft een landelijke uitstraling waar u heerlijk kunt kokkerellen. Onderwijl heeft u leuk zicht over de voorgelegen groenstrook en ziet u uw gasten al aankomen. Aan de hoekopstelling heeft u de beschikking over een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, spoelbak en koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken is de badkamer te betreden. Maatvoering: Circa 3.17 x 2.08m Vloerafwerking: Plavuizen Wandafwerking: Betegeld / granol Plafondafwerking: Kunststof delen SLAAPKAMER I Dit is de grootste slaapkamer en geeft leuk zicht over de voorgelegen weg. Maatvoering: Circa 4.85 x 2.10m Vloerafwerking: Laminaat Wandafwerking: Behang Plafondafwerking: Gips SLAAPKAMER II Naast slaapkamer I treft u deze slaapkamer, ook goed te gebruiken als werk-, hobby- of logeerkamer. Maatvoering: Circa 3.69 x 2.28m Vloerafwerking: Vloerbedekking Wandafwerking: Behang Plafondafwerking: Gips BADKAMER De badkamer is via de keuken te betreden. Deze is in 2024 vernieuwd en volledig betegeld met leuke sierlijke tegels. Er is een inloopdouche en badmeubel met waskom en praktische bovenkasten. Ook zitten hier de aansluitingen voor uw wasapparatuur. Maatvoering: Circa 3.10 x 1.22m Vloerafwerking: Betegeld Wandafwerking: Betegeld Plafondafwerking: Gips RONDOM DE WONING Voor de voordeur is een groenstrook/tuin van de VvE waar het aangenaam vertoeven is. Daarbij heeft u in de onderbouw van het complex nog een berging van circa 2.86 x 1.55m. De woning ligt centraal in het centrum. Op korte afstand heeft u het Makado winkelcentrum met diverse winkels en supermarkten. Daarnaast heeft u openbaar vervoer, scholen en sportvoorzieningen eveneens in de nabije omgeving. FUNDERINGSRISICO Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten. Voor dit appartement heeft het KCAF (Kennis Centrum Aanpak Funderingsproblematiek) het funderingsrisico ingeschaald op 'Geen hoog risico'. Dat houdt in dat de woning volgens bij KCAF beschikbare data de indicatie A, B of C heeft.

Hypothek berekenen

€ 259.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.030

2 % Übertragungssteuer (€ 5.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 266.030

2,78%

Jährlich

%

€ 12.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 259.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Benedenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
Begane grond

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
71 m²
Inhalt
245 m³
Gebäude mit Außenbereich
3 m²
Externe Berghalle
4 m²

Bau und Energie

Baujahr
1957
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
HR-glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in centrum
Garten
Zonneterras
Gartenlage
Gelegen op het zuidwesten
Bergung
Inpandig
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 2951

Google Karten

Geografische Übersicht Alblasserdam

Entdecken Sie, wo Makler in Alblasserdam aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Alblasserdam

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Alblasserdam. In 2026 waren da 20.239 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 351.000.

Einwohner

20.239

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 351.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.300

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

619

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Alblasserdam
Jahr Einwohner
2022 20.087
2023 20.356
2024 20.314
2025 20.242
2026 20.239

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Alblasserdam
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 252.000
2022 EUR 274.000
2023 EUR 324.000
2024 EUR 343.000
2025 EUR 351.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.176 0-15: 3.699 15-25: 2.418 25-45: 4.788 45-65: 5.161

Ausbildungsstufe

Hoger

23

Praktisch

32

Middelbaar

46

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

1.258

Nederland

16.578

Buiten Europa

2.406

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.443
Appartementen 3.008
Tussenwoningen 3.447
Vrijstaande woningen 562
Twee-onder-één-kap woningen 472

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 174
1900 tot 1925 155
1925 tot 1950 778
1950 tot 1970 2.294
1970 tot 1980 537
1980 tot 1990 976
1990 tot 2000 812
2000 tot 2010 737
2010 tot 2020 313
2020 en later 188

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

2.400

Bezeichnung C

1.986

Bezeichnung B

1.386

Bezeichnung D

824

Bezeichnung E

773

Bezeichnung F

510

Bezeichnung G

451

Bezeichnung A+

184

Bezeichnung A+++

92

Bezeichnung A++

74

Bezeichnung A+++++

11

Bezeichnung A++++

10

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Alblasserdam
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.030 2.730
2021 1.140 2.810
2022 880 2.670
2023 760 2.510
2024 730 2.550

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 900 • Strom: 2.690

Huurwoning

Gas: 640 • Strom: 1.940

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.860

Appartement

Gas: 510 • Strom: 1.850

Tussenwoning

Gas: 770 • Strom: 2.570

Vrijstaande woning

Gas: 1.410 • Strom: 4.290

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 990 • Strom: 3.280

Betriebsaktivität in Alblasserdam (2025)

Handel en HORECA 480
Nijverheid en energie 475
Zakelijke dienstverlening 600
Overheid, onderwijs en zorg 345
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 230
Financiele diensten en onroerendgoed 155
Cultuur, recreatie en overige diensten 190

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.485

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Alblasserdam
Periode Verbrechen
jan 2025 59
jan 2026 40
jul 2025 55
jun 2025 55
mei 2025 54
mrt 2025 57
nov 2024 62
nov 2025 33
okt 2024 52
okt 2025 49
sep 2024 30
sep 2025 47

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Alblasserdam.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Alblasserdam

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Alblasserdam?

Alblasserdam telt in 2026 ongeveer 20.239 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Alblasserdam?

De gemiddelde WOZ-waarde in Alblasserdam is in 2025 circa € 351.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Alblasserdam?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Alblasserdam ligt rond € 32.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Alblasserdam?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 619 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Alblasserdam?

In Alblasserdam komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.447 woningen.

Meer Häuser in Alblasserdam

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.