Ir directamente al contenido
Logotipo de Lamper & Van Vliet Woningmakelaars

Van Eesterensingel 19

2951CG Alblasserdam • Zuid-Holland

Disponible

€ 259.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 266.030

Precio de compra /m²: € 3.648

Galería de fotos

Descripción

Aan de Van Eesterensingel 19 staat dit leuke appartement klaar voor een nieuwe eigenaar! Doordat deze op de begane grond is gelegen, heeft u aan de achterzijde uw eigen voordeur. Dat is toch fijn?! Het appartement is praktisch ingericht met een ruime woonkamer, twee slaapkamers, nette keuken, badkamer, toiletruimte en een fijn balkon. Daarbij heeft u in de onderbouw van het complex nog een berging! ENTREE Rondom het complex is er parkeergelegenheid voor de auto. Aan de achterzijde is er een pad welke leidt naar de voordeur. HAL U stapt binnen in een L-vormige hal met een warme uitstraling. Vanuit de hal zijn vrijwel alle vertrekken te betreden. Tevens zit hier de meterkast. Loopt u verder langs de garderobe dan kunt u naar de woonkamer, slaapkamers, keuken en de toiletruimte. Maatvoering: Circa 7 m² Vloerafwerking: Plavuizen Wandafwerking: Lambrisering / granol Plafondafwerking: Gips TOILET Aan het einde van de hal treft u de toiletruimte. Deze is voorzien van een staand toilet. Maatvoering: Circa 1.21 x 0.91m Vloerafwerking: Betegeld Wandafwerking: Betegeld / spachtelputz Plafondafwerking: Kunststof delen WOONKAMER De woonkamer is een heerlijke doorzonkamer met aan weerszijden grote raampartijen. De kamer is goed in te delen met een zit- en eethoek. Sfeervol staat de schouw centraal. In de inbouwkast treft u de C.V.-ketel. Verder is het balkon van circa 1.97 x 1.40m toegankelijk. Maatvoering: Circa 30 m² Vloerafwerking: Laminaat Wandafwerking: Behang Plafondafwerking: Gips KEUKEN Via een open toegang vanuit de hal komt u in deze gezellige keuken. De opstelling heeft een landelijke uitstraling waar u heerlijk kunt kokkerellen. Onderwijl heeft u leuk zicht over de voorgelegen groenstrook en ziet u uw gasten al aankomen. Aan de hoekopstelling heeft u de beschikking over een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, spoelbak en koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken is de badkamer te betreden. Maatvoering: Circa 3.17 x 2.08m Vloerafwerking: Plavuizen Wandafwerking: Betegeld / granol Plafondafwerking: Kunststof delen SLAAPKAMER I Dit is de grootste slaapkamer en geeft leuk zicht over de voorgelegen weg. Maatvoering: Circa 4.85 x 2.10m Vloerafwerking: Laminaat Wandafwerking: Behang Plafondafwerking: Gips SLAAPKAMER II Naast slaapkamer I treft u deze slaapkamer, ook goed te gebruiken als werk-, hobby- of logeerkamer. Maatvoering: Circa 3.69 x 2.28m Vloerafwerking: Vloerbedekking Wandafwerking: Behang Plafondafwerking: Gips BADKAMER De badkamer is via de keuken te betreden. Deze is in 2024 vernieuwd en volledig betegeld met leuke sierlijke tegels. Er is een inloopdouche en badmeubel met waskom en praktische bovenkasten. Ook zitten hier de aansluitingen voor uw wasapparatuur. Maatvoering: Circa 3.10 x 1.22m Vloerafwerking: Betegeld Wandafwerking: Betegeld Plafondafwerking: Gips RONDOM DE WONING Voor de voordeur is een groenstrook/tuin van de VvE waar het aangenaam vertoeven is. Daarbij heeft u in de onderbouw van het complex nog een berging van circa 2.86 x 1.55m. De woning ligt centraal in het centrum. Op korte afstand heeft u het Makado winkelcentrum met diverse winkels en supermarkten. Daarnaast heeft u openbaar vervoer, scholen en sportvoorzieningen eveneens in de nabije omgeving. FUNDERINGSRISICO Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten. Voor dit appartement heeft het KCAF (Kennis Centrum Aanpak Funderingsproblematiek) het funderingsrisico ingeschaald op 'Geen hoog risico'. Dat houdt in dat de woning volgens bij KCAF beschikbare data de indicatie A, B of C heeft.

Hipoteca berekenen

€ 259.000

Coste del comprador (estimado): € 7.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 266.030

2,78%

Anualmente

%

€ 12.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 259.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Benedenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
Begane grond

Áreas y volúmenes

Superficie construida
71 m²
Contenido
245 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
3 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1957
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
HR-glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in centrum
Jardín
Zonneterras
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidwesten
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2951

Mapas de Google

Vista geográfica Alblasserdam

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Alblasserdam

Estadísticas de vivienda y vecindario en Alblasserdam

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Alblasserdam. En 2026 había 20.239 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 351.000.

Inhabitantes

20.239

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 351.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

619

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Alblasserdam
Año Inhabitantes
2022 20.087
2023 20.356
2024 20.314
2025 20.242
2026 20.239

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Alblasserdam
Año Promedio WOZ
2021 EUR 252.000
2022 EUR 274.000
2023 EUR 324.000
2024 EUR 343.000
2025 EUR 351.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.176 0-15: 3.699 15-25: 2.418 25-45: 4.788 45-65: 5.161

Nivel académico

Hoger

23

Praktisch

32

Middelbaar

46

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.258

Nederland

16.578

Buiten Europa

2.406

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.443
Appartementen 3.008
Tussenwoningen 3.447
Vrijstaande woningen 562
Twee-onder-één-kap woningen 472

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 174
1900 tot 1925 155
1925 tot 1950 778
1950 tot 1970 2.294
1970 tot 1980 537
1980 tot 1990 976
1990 tot 2000 812
2000 tot 2010 737
2010 tot 2020 313
2020 en later 188

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

2.400

Etiqueta C

1.986

Etiqueta B

1.386

Etiqueta D

824

Etiqueta E

773

Etiqueta F

510

Etiqueta G

451

Etiqueta A+

184

Etiqueta A+++

92

Etiqueta A++

74

Etiqueta A+++++

11

Etiqueta A++++

10

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Alblasserdam
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.030 2.730
2021 1.140 2.810
2022 880 2.670
2023 760 2.510
2024 730 2.550

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.690

Huurwoning

Gas: 640 • Electricidad: 1.940

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.860

Appartement

Gas: 510 • Electricidad: 1.850

Tussenwoning

Gas: 770 • Electricidad: 2.570

Vrijstaande woning

Gas: 1.410 • Electricidad: 4.290

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 990 • Electricidad: 3.280

Actividad empresarial en Alblasserdam (2025)

Handel en HORECA 480
Nijverheid en energie 475
Zakelijke dienstverlening 600
Overheid, onderwijs en zorg 345
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 230
Financiele diensten en onroerendgoed 155
Cultuur, recreatie en overige diensten 190

Número total de establecimientos empresariales: 2.485

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Alblasserdam
Periodo Delitos
jan 2025 59
jan 2026 40
jul 2025 55
jun 2025 55
mei 2025 54
mrt 2025 57
nov 2024 62
nov 2025 33
okt 2024 52
okt 2025 49
sep 2024 30
sep 2025 47

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Alblasserdam.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Alblasserdam

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Alblasserdam?

Alblasserdam telt in 2026 ongeveer 20.239 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Alblasserdam?

De gemiddelde WOZ-waarde in Alblasserdam is in 2025 circa € 351.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Alblasserdam?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Alblasserdam ligt rond € 32.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Alblasserdam?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 619 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Alblasserdam?

In Alblasserdam komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.447 woningen.

Meer viviendas in Alblasserdam

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.