Direkt zum Inhalt
Logo von Den Hartog Makelaardij

Fruitlaan 24

6681NP Bemmel • Gelderland

Verfügbar

€ 479.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.430

2 % Übertragungssteuer (€ 9.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 490.430

Kaufpreis /m²: € 4.239

Fotoalbum

Beschreibung

Met vrij uitzicht aan de voorzijde en voorzieningen zoals basisschool De Regenboog, een bushalte, speeltuin en hondenuitlaatveldje op korte afstand, woon je hier heerlijk rustig én praktisch. Bij binnenkomst valt direct de lichte entree op dankzij de glaspartij naast de voordeur. Vanuit de hal bereik je de meterkast, de toiletruimte met fonteintje, het toegangsluik naar de kruipruimte en de trapopgang naar de eerste verdieping. De sfeervolle woonkamer biedt volop leefruimte en een prettige lichtinval. De open keuken is verzorgd uitgevoerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur van het A-merk Pelgrim. De keuken beschikt over veel kastruimte, zes laden, een RVS afzuigkap, een diepe vierkante RVS spoelbak en een 5-pits gaskookplaat. Daarnaast is er een extra keukenblok met de koel-/vriescombinatie en combimagnetron. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waaronder een ruime hoofdslaapkamer en een kamer met vaste kastenwand. De moderne badkamer aan de voorzijde is compleet uitgevoerd met een groot raam voor natuurlijke ventilatie, een inloop-stortdouche, zwevend toilet, wastafelmeubel en handdoekenradiator. De gehele verdieping is afgewerkt met een lichte laminaatvloer. De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste open trap. Hier bevinden zich de cv-installatie, de witgoedaansluitingen en de mechanische ventilatie-unit. Daarnaast biedt deze royale open verdieping volop mogelijkheden voor het realiseren van bijvoorbeeld een vierde slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. De verdieping is voorzien van een smalle kunststof dakkapel aan de voorzijde en een brede kunststof dakkapel aan de achterzijde, beide uitgerust met elektrisch bedienbare screens. Kortom een comfortabele en instapklare woning met veel licht, ruimte en mogelijkheden op een fijne locatie. Enkele feiten op een rijtje: - Bouwjaar 2001 - Woonoppervlak circa 114 m2 - Perceel van 160 m2 - Diepe voortuin - Vloer- muur- en dakisolatie - Dubbel glas door de gehele woning - CV Remeha (01-2020 in eigendom) - Energielabel A (geldig tot 30-04-2029) - Achtertuin met achterom en houten berging - Buitenkranen voor en achter - Kunststof dakkapel aan voor- en achterzijde, - Moderne complete badkamer - 7 loopminuten naar het centrum van Bemmel - 30 fietsminuten van Nijmegen - Veel wandelmogelijkheden / Klompenpaden in de omgeving - Hoogspanningsmasten in de wijk zijn deels al verwijderd en de rest volgt op korte termijn.

Hypothek berekenen

€ 479.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.430

2 % Übertragungssteuer (€ 9.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 490.430

3,04%

Jährlich

%

€ 23.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 479.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
113 m²
Fläche des Grundstücks
160 m²
Inhalt
400 m³
Gebäude mit Außenbereich
1 m²
Externe Berghalle
10 m²
Hinterhof Fläche
50 m²

Bau und Energie

Baujahr
2001
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 6681

Google Karten

Betrachten Sie Bemmel auf der Karte

Erkunden Sie Bemmel und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Bemmel

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Bemmel. In 2025 waren da 12.265 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 429.000.

Einwohner

12.265

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 429.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 36.300

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

256

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Bemmel
Jahr Einwohner
2021 12.206
2022 12.205
2023 12.325
2024 12.260
2025 12.265

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Bemmel
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 309.000
2022 EUR 345.000
2023 EUR 394.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 429.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 3.100 0-15: 1.740 15-25: 1.480 25-45: 2.295 45-65: 3.650

Ausbildungsstufe

Hoger

3.080

Praktisch

2.300

Middelbaar

3.710

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

670

Nederland

10.775

Buiten Europa

815

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 987
Appartementen 958
Tussenwoningen 1.731
Vrijstaande woningen 1.067
Twee-onder-één-kap woningen 608

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 7
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 87
1925 tot 1950 227
1950 tot 1970 896
1970 tot 1980 1.187
1980 tot 1990 586
1990 tot 2000 842
2000 tot 2010 854
2010 tot 2020 86
2020 en later 144

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

1.549

Bezeichnung B

1.254

Bezeichnung C

1.135

Bezeichnung D

415

Bezeichnung F

284

Bezeichnung G

205

Bezeichnung E

117

Bezeichnung A+

99

Bezeichnung A+++

91

Bezeichnung A++

49

Bezeichnung A++++

9

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Bemmel
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.340 3.200
2021 1.520 3.220
2022 1.130 2.860
2023 910 2.740
2024 900 2.880

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 880 • Strom: 2.600

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.780

Koopwoning

Gas: 990 • Strom: 3.070

Appartement

Gas: 620 • Strom: 1.710

Tussenwoning

Gas: 800 • Strom: 2.520

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Strom: 3.870

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Strom: 3.210

Betriebsaktivität in Bemmel (2025)

Handel en HORECA 250
Nijverheid en energie 180
Zakelijke dienstverlening 360
Overheid, onderwijs en zorg 325
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 95
Cultuur, recreatie en overige diensten 145

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.475

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Bemmel
Periode Verbrechen
jan 2025 15
jan 2026 23
jul 2025 14
jun 2025 27
mei 2025 17
mrt 2025 14
nov 2024 20
nov 2025 25
okt 2024 19
okt 2025 30
sep 2024 18
sep 2025 26

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Bemmel.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Bemmel

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Bemmel?

Bemmel telt in 2025 ongeveer 12.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bemmel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bemmel is in 2025 circa € 429.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bemmel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bemmel ligt rond € 36.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bemmel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 256 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bemmel?

In Bemmel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.731 woningen.

Meer Häuser in Bemmel

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.