Ir directamente al contenido
Logotipo de Den Hartog Makelaardij

Fruitlaan 24

6681NP Bemmel • Gelderland

Disponible

€ 479.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 490.430

Precio de compra /m²: € 4.239

Galería de fotos

Descripción

Met vrij uitzicht aan de voorzijde en voorzieningen zoals basisschool De Regenboog, een bushalte, speeltuin en hondenuitlaatveldje op korte afstand, woon je hier heerlijk rustig én praktisch. Bij binnenkomst valt direct de lichte entree op dankzij de glaspartij naast de voordeur. Vanuit de hal bereik je de meterkast, de toiletruimte met fonteintje, het toegangsluik naar de kruipruimte en de trapopgang naar de eerste verdieping. De sfeervolle woonkamer biedt volop leefruimte en een prettige lichtinval. De open keuken is verzorgd uitgevoerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur van het A-merk Pelgrim. De keuken beschikt over veel kastruimte, zes laden, een RVS afzuigkap, een diepe vierkante RVS spoelbak en een 5-pits gaskookplaat. Daarnaast is er een extra keukenblok met de koel-/vriescombinatie en combimagnetron. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waaronder een ruime hoofdslaapkamer en een kamer met vaste kastenwand. De moderne badkamer aan de voorzijde is compleet uitgevoerd met een groot raam voor natuurlijke ventilatie, een inloop-stortdouche, zwevend toilet, wastafelmeubel en handdoekenradiator. De gehele verdieping is afgewerkt met een lichte laminaatvloer. De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste open trap. Hier bevinden zich de cv-installatie, de witgoedaansluitingen en de mechanische ventilatie-unit. Daarnaast biedt deze royale open verdieping volop mogelijkheden voor het realiseren van bijvoorbeeld een vierde slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. De verdieping is voorzien van een smalle kunststof dakkapel aan de voorzijde en een brede kunststof dakkapel aan de achterzijde, beide uitgerust met elektrisch bedienbare screens. Kortom een comfortabele en instapklare woning met veel licht, ruimte en mogelijkheden op een fijne locatie. Enkele feiten op een rijtje: - Bouwjaar 2001 - Woonoppervlak circa 114 m2 - Perceel van 160 m2 - Diepe voortuin - Vloer- muur- en dakisolatie - Dubbel glas door de gehele woning - CV Remeha (01-2020 in eigendom) - Energielabel A (geldig tot 30-04-2029) - Achtertuin met achterom en houten berging - Buitenkranen voor en achter - Kunststof dakkapel aan voor- en achterzijde, - Moderne complete badkamer - 7 loopminuten naar het centrum van Bemmel - 30 fietsminuten van Nijmegen - Veel wandelmogelijkheden / Klompenpaden in de omgeving - Hoogspanningsmasten in de wijk zijn deels al verwijderd en de rest volgt op korte termijn.

Hipoteca berekenen

€ 479.000

Coste del comprador (estimado): € 11.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 490.430

3,04%

Anualmente

%

€ 23.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 479.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
113 m²
Área del lote
160 m²
Contenido
400 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
1 m²
Espacio de almacenamiento externo
10 m²
Área del jardín trasero
50 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2001
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Etiqueta energética
A

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6681

Mapas de Google

Ver Bemmel en el mapa

Explora Bemmel y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Bemmel

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Bemmel. En 2025 había 12.265 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 429.000.

Inhabitantes

12.265

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 429.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

256

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Bemmel
Año Inhabitantes
2021 12.206
2022 12.205
2023 12.325
2024 12.260
2025 12.265

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Bemmel
Año Promedio WOZ
2021 EUR 309.000
2022 EUR 345.000
2023 EUR 394.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 429.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.100 0-15: 1.740 15-25: 1.480 25-45: 2.295 45-65: 3.650

Nivel académico

Hoger

3.080

Praktisch

2.300

Middelbaar

3.710

Origen de los residentes (2025)

Europa

670

Nederland

10.775

Buiten Europa

815

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 987
Appartementen 958
Tussenwoningen 1.731
Vrijstaande woningen 1.067
Twee-onder-één-kap woningen 608

Período de construcción del edificio

Voor 1700 7
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 87
1925 tot 1950 227
1950 tot 1970 896
1970 tot 1980 1.187
1980 tot 1990 586
1990 tot 2000 842
2000 tot 2010 854
2010 tot 2020 86
2020 en later 144

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

1.549

Etiqueta B

1.254

Etiqueta C

1.135

Etiqueta D

415

Etiqueta F

284

Etiqueta G

205

Etiqueta E

117

Etiqueta A+

99

Etiqueta A+++

91

Etiqueta A++

49

Etiqueta A++++

9

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Bemmel
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.340 3.200
2021 1.520 3.220
2022 1.130 2.860
2023 910 2.740
2024 900 2.880

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 880 • Electricidad: 2.600

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.780

Koopwoning

Gas: 990 • Electricidad: 3.070

Appartement

Gas: 620 • Electricidad: 1.710

Tussenwoning

Gas: 800 • Electricidad: 2.520

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Electricidad: 3.870

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Electricidad: 3.210

Actividad empresarial en Bemmel (2025)

Handel en HORECA 250
Nijverheid en energie 180
Zakelijke dienstverlening 360
Overheid, onderwijs en zorg 325
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 95
Cultuur, recreatie en overige diensten 145

Número total de establecimientos empresariales: 1.475

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Bemmel
Periodo Delitos
jan 2025 15
jan 2026 23
jul 2025 14
jun 2025 27
mei 2025 17
mrt 2025 14
nov 2024 20
nov 2025 25
okt 2024 19
okt 2025 30
sep 2024 18
sep 2025 26

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Bemmel.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Bemmel

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Bemmel?

Bemmel telt in 2025 ongeveer 12.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bemmel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bemmel is in 2025 circa € 429.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bemmel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bemmel ligt rond € 36.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bemmel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 256 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bemmel?

In Bemmel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.731 woningen.

Meer viviendas in Bemmel

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.