Direkt zum Inhalt
Logo von De Makelaars Jenné | Baars | Jenné

de Bentlanden 30

2731HB Benthuizen • Zuid-Holland

Verfügbar

€ 450.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.850

2 % Übertragungssteuer (€ 9.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 460.850

Kaufpreis /m²: € 3.982

Fotoalbum

Beschreibung

In het geliefde en kindvriendelijke Benthuizen gelegen, lichte 5-kamer hoek-eengezinswoning met garage, 4 slaapkamers en een zonnig gelegen achtertuin op het zuiden. DE FEITEN OP EEN RIJ: - Lichte 5-kamer hoek-eengezinswoning - Voor-, zij- en achtertuin - Garage - 4 Slaapkamers - Zonnig gelegen achtertuin op het zuiden - Gelegen in het geliefde dorp Benthuizen De woning is op korte afstand gelegen van een winkelcentrum (met o.a. Plus supermarkt) en basisscholen. Verder gemakkelijk gebruik te maken van alle voorzieningen die het nabij gelegen Zoetermeer te bieden heeft. De woning is in de nabijheid van uitvalswegen naar de A12 en de N209/ N11 gelegen, waardoor Den Haag, Rotterdam, Amsterdam en Utrecht snel te bereiken zijn. INDELING: BEGANE GROND Voortuin met entree tot de woning: Hal met meterkast en toiletruimte v.v. toilet/ wandcloset. Lichte woonkamer met plavuizen vloer v.v. vloerverwarming en toegang tot de ruime en zonnig gelegen achtertuin (Z) met zijtuin en toegang tot de vrijstaande stenen garage v.v. elektra en kanteldeur. Aan de voorzijde van de woning gelegen open keuken v.v. diverse Siemens inbouwapparatuur zoals; koel-/ vriescombinatie, vaatwasser, 4-pits gaskookplaat, rvs schouw, combi-magnetron en Quooker. EERSTE VERDIEPING Overloop met trap naar de zolderverdieping. Aan de voorzijde gelegen slaapkamer 1. Naastgelegen badkamer met ligbad, 2e toilet/ wandcloset en wastafel met meubel. Aan de achterzijde gelegen ruime slaapkamer 2. Naastgelegen slaapkamer 3. ZOLDERVERDIEPING Overloop met dakraam, wasmachineaansluiting, opstelplaats cv-ketel en toegang tot bergvliering. Ruime slaapkamer 4. met dakkapel en bergruimte achter knieschotten. DETAILS - Eigen grond - Bouwjaar circa 1985 - Woonoppervlakte circa 113m2 - Inhoud circa 399m3 - Remeha cv combiketel (bouwjaar ca. / ) - Ouderdoms- en asbestclausule zijn van toepassing - Oplevering in overleg BIJLAGEN (op te vragen bij verkopende NVM makelaar) - Vragenlijst verkoper - Lijst van zaken - Plattegrond - Meetrapport - Energielabel - Kadastrale kaart - Algemene voorwaarden verkopende NVM makelaar De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u veel tijd, geld en zorgen.

Hypothek berekenen

€ 450.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.850

2 % Übertragungssteuer (€ 9.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 460.850

2,78%

Jährlich

%

€ 22.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 450.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, hoekwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
113 m²
Fläche des Grundstücks
200 m²
Inhalt
399 m³
Gebäude mit Außenbereich
2 m²
Externe Berghalle
20 m²
Hinterhof Fläche
63 m²

Bau und Energie

Baujahr
1985
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Parken
Openbaar parkeren
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
16-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 2731

Google Karten

Karte von Benthuizen

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Benthuizen

Wohn- und Viertelzahlen in Benthuizen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Benthuizen. In 2025 waren da 3.670 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 444.000.

Einwohner

3.670

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 444.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 33.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

116

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Benthuizen
Jahr Einwohner
2021 3.575
2022 3.595
2023 3.590
2024 3.590
2025 3.670

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Benthuizen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 305.000
2022 EUR 341.000
2023 EUR 398.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 444.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 745 0-15: 735 15-25: 430 25-45: 835 45-65: 915

Ausbildungsstufe

Hoger

730

Praktisch

700

Middelbaar

1.120

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

165

Nederland

3.225

Buiten Europa

280

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 380
Appartementen 259
Tussenwoningen 674
Vrijstaande woningen 228
Twee-onder-één-kap woningen 128

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 10
1900 tot 1925 26
1925 tot 1950 70
1950 tot 1970 486
1970 tot 1980 399
1980 tot 1990 301
1990 tot 2000 54
2000 tot 2010 61
2010 tot 2020 251
2020 en later 238

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

608

Bezeichnung A

400

Bezeichnung B

189

Bezeichnung D

189

Bezeichnung A++++

143

Bezeichnung G

78

Bezeichnung E

61

Bezeichnung A+++

61

Bezeichnung F

55

Bezeichnung A+

18

Bezeichnung A++

5

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Benthuizen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.220 3.080
2021 1.410 3.150
2022 1.060 2.940
2023 890 2.770
2024 880 2.810

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 950 • Strom: 2.670

Huurwoning

Gas: 710 • Strom: 2.160

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 3.050

Appartement

Gas: 450 • Strom: 2.050

Tussenwoning

Gas: 840 • Strom: 2.530

Vrijstaande woning

Gas: 1.270 • Strom: 4.120

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Benthuizen (2025)

Handel en HORECA 70
Nijverheid en energie 75
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 70
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Gesamtanzahl der Firmensitze: 475

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Benthuizen
Periode Verbrechen
jan 2025 14
jan 2026 8
jul 2025 10
jun 2025 15
mei 2025 17
mrt 2025 5
nov 2024 6
nov 2025 6
okt 2024 7
okt 2025 14
sep 2024 6
sep 2025 4

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Benthuizen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Benthuizen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Benthuizen?

Benthuizen telt in 2025 ongeveer 3.670 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Benthuizen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Benthuizen is in 2025 circa € 444.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Benthuizen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Benthuizen ligt rond € 33.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Benthuizen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 116 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Benthuizen?

In Benthuizen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 674 woningen.

Meer Häuser in Benthuizen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.