Direkt zum Inhalt
Logo von Huiskantoor

Barrier 159 A

5571TV Bergeijk • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 1.275.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 27.350

2 % Übertragungssteuer (€ 25.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 1.302.350

Kaufpreis /m²: € 3.338

Fotoalbum

Beschreibung

Prachtige landelijke villa (382 m²) met buitenzwembad en een vrijstaande garage met aangrenzende stallen en weiland op een zeer ruim perceel van 1,6 hectare! Via de ruime inkomhal kom je terecht in de woonkamer dewelke is opgedeeld in twee niveaus, momenteel ingericht als bureauruimte en een gezellige zithoek met sfeervolle gashaard. Verder is er een volledig ingerichte, stijlvolle keuken met uitkijk op de tuin en deze geeft toegang tot de 2 aangrenzende terrassen. Gelijkvloers is er nog een toilet aanwezig en een ruime wasplaats/strijkkamer met maatkasten. Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot 4 ruime slaapkamers, een badkamer en een apart toilet. Via een vaste trap is er toegang tot de volledige zolder, dit geeft nog uitbreidingsmogelijkheden voor extra slaapkamers. De zonovergoten tuin achteraan is uitgerust met een mooi zwembad en 2 aangename terrassen waarvan één overdekt. Vanop het overdekt terras heb je een mooi vrije uitkijk over de weilanden. Links van de woning bevindt zicht de garage met aangrenzende stallen met dan ook de achterliggende weilanden. Ideaal voor paarden- of dierenliefhebbers! BIJZONDERHEDEN: - Uitzonderlijk perceel; - zuidelijk georiënteerd; - zwembad; - zonnepanelen met certificaten; - airco; - paardenstallen voorzien.

Hypothek berekenen

€ 1.275.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 27.350

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 1.302.350

3,04%

Jährlich

%

€ 63.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 1.275.000 k.k.

Zimmer
12 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
2 aparte toiletten
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
382 m²
Inhalt
764 m³
Hinterhof Fläche
1 m²

Bau und Energie

Baujahr
1988

Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • zonnepanelen
  • en zwembad