Direkt zum Inhalt
Logo von Punt Makelaars Utrecht

Kerseboomgaard 17

3981LD Bunnik • Utrecht

Verfügbar

€ 699.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.830

2 % Übertragungssteuer (€ 13.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 714.830

Kaufpreis /m²: € 6.241

Fotoalbum

Beschreibung

Zelden treffen we een unieke en speelse woning in zo'n fantastische staat! Deze split-level woning is in 2022 compleet verbouwd, voorzien van slimme features en er is ook flink geïnvesteerd in het verduurzamen van de woning. Werkelijk alles is aangepast, denk hierbij aan de elektra, keuken, sanitair, deuren, vloer- en wandafwerking. Er zijn maar liefst 16 zonnepanelen geplaatst en de c.v. (vervangen in 2025) kan in de toekomst gekoppeld worden aan een warmtepomp. Kortom, dit is meer dan instapklaar! Als kers op de taart heeft deze energiezuinige woning parkeergelegenheid met laadpaal op eigen terrein, een garage die deels als werkkamer ingezet kan worden en een tuin op het zuiden. Wat wil je nog meer? De woning ligt in een rustige en kindvriendelijke straat, op korte afstand van het centrum van Bunnik. Hier heb je alles binnen handbereik: een Albert Heijn, HEMA, Kruidvat, diverse speciaalzaken, horecagelegenheden, basisscholen en kinderopvang. Bovendien leent de groene omgeving zich uitstekend voor wandel- en fietstochten in de nabijgelegen natuurgebieden zoals Amelisweerd, Rhijnauwen en het Kromme Rijngebied. Het NS-station is op loopafstand gelegen en met de auto bereik je binnen enkele minuten de A12, waardoor Utrecht in circa tien minuten te bereiken is. Het stationsgebied is volop in ontwikkeling, hiervoor verwijzen we ook naar het masterplan in MOVE. Indeling Begane grond: entree/hal met meterkast. Aan de voorzijde ligt de eerste slaapkamer en aan de achterzijde de hoofdslaapkamer met zicht op de tuin. De ruimte ligt een halve verdieping onder straatniveau waardoor het in de zomer heerlijk koel blijft in de kamer. In de ruimte daartussen is een separaat toilet met fonteintje gelegen, een moderne badkamer voorzien vloerverwarming met wastafel, verwarmde spiegel, douche en handdoekradiator. Ook is er een handige bergkast, inclusief aansluitingen voor wasmachine en droger, c.v.-opstelling en in de toekomst eventueel ruimte voor de warmtepomp (is elektra op voorbereid). Eerste verdieping: deze split-level verdieping is aan de achterzijde ingericht als woonkamer, met openslaande deuren naar en zicht over de achtertuin. Een halve trap brengt je naar de ruime en open woonkeuken. Een maar liefst 6 meter lange keuken én kookeiland, voorzien van alle denkbare en luxe inbouwapparatuur. De droom voor kookliefhebbers en degene die graag eters uitnodigt. Er is een gezellig barretje en ruimte voor een grote eettafel. De hoogte en de dakramen maken het bijzonder licht. Tweede verdieping: een open ruimte die ingezet kan worden als werkkamer of derde slaapkamer. De ruimte zou, redelijk eenvoudig met bijvoorbeeld middels glas om het ruimtelijke effect te behouden, kunnen worden afgesloten. De woning heeft een ruim perceel met aan de voorzijde ruimte om twee auto's op eigen terrein te parkeren. Wel zo handig als je bijvoorbeeld gebruik maakt van een laadpaal. Naast de woning ligt een garage, die ook in 2022 gebouwd is. De ruimte is ideaal voor de opslag van bijvoorbeeld fietsen en gereedschap, daarnaast is de achterzijde ingericht als werkplek. De brede achtertuin is voorzien van een houten schuurtje en ligt op de het zuiden, wat het een heerlijke plek maakt om het gehele jaar in alle rust van de zon te genieten. We zien je graag in de woning voor een bezichtiging! Bijzonderheden - Energielabel A+; - De woning is in 2022 compleet gemoderniseerd en verduurzaamd; - De woning is voorzien van 16 zonnepanelen; - Verwarming en warm water middels een c.v.-HR-combiketel, voorbereid op een hybride systeem (2025), met slimme thermostaat/radiatorkranen in elke ruimte; - De keuken en de woonkamer zijn voorzien van vloerverwarming; - Het woonoppervlak is officieel 112 m². Wanneer een wand in de garage wordt geplaatst, dan voldoet de kamer aan de eisen voor woonruimte; - Moderne features zoals een slimme laadpaal, Philips Hue verlichting en videodeurbel; - De stationsomgeving achter de woning wordt herontwikkeld. Meer informatie hierover is te vinden in MOVE; - Oplevering in overleg. Aankoopmakelaar inschakelen: Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl. Website Meer zien? Via kerseboomgaard17.nl kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is. Belangrijk om te weten: - Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden; - Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor; - We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons.

Hypothek berekenen

€ 699.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.830

2 % Übertragungssteuer (€ 13.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 714.830

3,04%

Jährlich

%

€ 34.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 699.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, hoekwoning (split-level woning)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
112 m²
Fläche des Grundstücks
220 m²
Inhalt
487 m³
Sonstiger Innenraum
14 m²
Gebäude mit Außenbereich
6 m²
Externe Berghalle
7 m²
Hinterhof Fläche
57 m²

Bau und Energie

Baujahr
1996
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom
Energieausweis
A+

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuiden
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, vloerverwarming, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Natuurlijke ventilatie en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 3981

Google Karten

Karte von Bunnik

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Bunnik

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Bunnik. In 2025 waren da 7.400 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 563.000.

Einwohner

7.400

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 563.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 40.800

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

320

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Bunnik
Jahr Einwohner
2021 7.065
2022 7.140
2023 7.315
2024 7.350
2025 7.400

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Bunnik
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 423.000
2022 EUR 453.000
2023 EUR 551.000
2024 EUR 530.000
2025 EUR 563.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.740 0-15: 1.380 15-25: 795 25-45: 1.580 45-65: 1.900

Ausbildungsstufe

Hoger

2.980

Praktisch

660

Middelbaar

1.350

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

520

Nederland

5.965

Buiten Europa

910

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 579
Appartementen 699
Tussenwoningen 1.072
Vrijstaande woningen 264
Twee-onder-één-kap woningen 576

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 14
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 67
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 1.225
1970 tot 1980 868
1980 tot 1990 113
1990 tot 2000 116
2000 tot 2010 94
2010 tot 2020 157
2020 en later 50

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

994

Bezeichnung A

578

Bezeichnung B

407

Bezeichnung D

392

Bezeichnung F

341

Bezeichnung E

214

Bezeichnung G

213

Bezeichnung A+++

91

Bezeichnung A+

51

Bezeichnung A++

44

Bezeichnung A++++

6

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Bunnik
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.410 2.890
2021 1.580 2.960
2022 1.220 2.730
2023 1.010 2.590
2024 970 2.650

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.160 • Strom: 2.680

Huurwoning

Gas: 710 • Strom: 2.000

Koopwoning

Gas: 1.130 • Strom: 2.820

Appartement

Gas: 490 • Strom: 1.890

Tussenwoning

Gas: 1.030 • Strom: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.710 • Strom: 4.010

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Strom: 2.900

Betriebsaktivität in Bunnik (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 145
Zakelijke dienstverlening 405
Overheid, onderwijs en zorg 270
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 125
Financiele diensten en onroerendgoed 70
Cultuur, recreatie en overige diensten 140

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.330

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Bunnik
Periode Verbrechen
jan 2026 28
jul 2025 35
jun 2025 36
mei 2025 35
mrt 2025 27
mrt 2026 22
nov 2024 27
nov 2025 22
okt 2024 30
okt 2025 23
sep 2024 38
sep 2025 21

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Bunnik.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Bunnik

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Bunnik?

Bunnik telt in 2025 ongeveer 7.400 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bunnik?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bunnik is in 2025 circa € 563.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bunnik?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bunnik ligt rond € 40.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bunnik?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 320 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bunnik?

In Bunnik komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.072 woningen.

Meer Häuser in Bunnik

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.