Direkt zum Inhalt
Logo von Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel

Slotplein 49

2902HR Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland

€ 320.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.250

2 % Übertragungssteuer (€ 6.400) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 328.250

Kaufpreis /m²: € 3.809

Fotoalbum

Beschreibung

*** NIEUW IN DE VERKOOP *** INSTAPKLAAR 4-KAMER APPARTEMENT OP TOPLOCATIE. DIT LICHTE EN RECENT GERENOVEERDE APPARTEMENT AAN HET SLOTPLEIN 49 BIEDT DIRECT WOONPLEZIER. MET EEN RUIME EN ZONNIGE WOONKAMER, NETTE KEUKEN, MODERNE BADKAMER, DRIE SLAAPKAMERS EN TWEE BALKONS IS HET COMFORTABEL WONEN OP EEN CENTRALE PLEK. ALLE VOORZIENINGEN ZIJN BINNEN HANDBEREIK, LETTERLIJK ONDER HET COMPLEX. IDEAAL VOOR STARTERS OF DOORSTROMERS DIE ZOEKEN NAAR EEN VERZORGD EN GOED INGEDEELD APPARTEMENT OP EEN LEVENDIGE EN PRAKTISCHE LOCATIE. LOCATIE Het Slotplein in Capelle aan den IJssel is een levendige en praktische locatie met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Je vindt er winkels, supermarkten, horeca en openbaar vervoer – allemaal op loopafstand. Met metrostation Slotlaan om de hoek ben je binnen enkele minuten in het centrum van Rotterdam. Ook groenvoorzieningen en (basis)scholen liggen in de nabijheid, wat dit een ideale plek maakt voor zowel stellen als gezinnen. INDELING ENTREE: Via de afgesloten entree bereik je het ruime gezamenlijke zonneterras. Vanaf daar loop je door naar de afgesloten portiek en neem je de trap naar de derde verdieping. DERDE VERDIEPING: De entree vormt het centrale punt van het appartement en biedt toegang tot vrijwel alle ruimtes. Aan de linkerzijde bevinden zich twee slaapkamers, elk met een oppervlak van circa 8 m², ideaal als kinder- of werkkamer. In de hal ligt het keurig afgewerkte toilet met een fonteintje. Aan de rechterkant vind je de verzorgde keuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, oven, kookplaat met afzuigkap en een koelvriescombinatie. Ook de cv-ketel (Intergas, 2024) is hier netjes weggewerkt. Vanuit de keuken stap je zo het eerste balkon op, gelegen op het zuidoosten, perfect voor een zonnige start van de dag. De woonkamer is royaal en opvallend licht. De moderne visgraatvloer valt direct op en is doorgelegd in het hele appartement, wat zorgt voor een rustige en stijlvolle uitstraling. Dankzij de ruime opzet is er voldoende plek voor zowel een grote eettafel als een comfortabele zithoek. Vanuit de woonkamer bereik je het tweede balkon, gelegen op het zuidwesten, hier geniet je van de middag- en avondzon. De derde slaapkamer is het grootst en biedt toegang tot zowel de badkamer als het balkon. De badkamer is praktisch ingericht met een aparte ruimte met wasmachineaansluiting en een nette inloopdouche met wastafelmeubel. Kortom: een slimme indeling en een fijn gebruik van de beschikbare ruimte. Op de begane grond bevindt zich een aparte bergruimte van circa 6 m², evenals een afgesloten fietsenberging. BIJZONDERHEDEN: -Bouwjaar: 1962; -Woonoppervlak: 84m²; -Externe bergruimte: 6m²; -Balkons: 5m² op zuid west & 3m² op noord oost; -Inhoud: 265 m³; -Isolatie: dubbel glas & HR in kunststof en houten kozijnen; -Verwarming: cv-ketel (Intergas Kompakt HRE, 2024) -Energielabel: D -Maandelijkse bijdrage Vereniging van Eigenaren is € 157,- -Oplevering: in overleg. INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK! Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen. TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst' “Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”

Hypothek berekenen

€ 320.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.250

2 % Übertragungssteuer (€ 6.400) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 328.250

2,78%

Jährlich

%

€ 16.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 320.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
3e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
84 m²
Inhalt
265 m³
Gebäude mit Außenbereich
9 m²
Externe Berghalle
6 m²

Bau und Energie

Baujahr
1962
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Grotendeels dubbelglas en HR-glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energieausweis
D

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk en vrij uitzicht
Bergung
Box
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
28-08-2025
Verkaufsdatum
24-02-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 2902

Google Karten

Capelle aan den IJssel auf der Karte

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Capelle aan den IJssel

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Capelle aan den IJssel. In 2026 waren da 69.644 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 362.000.

Einwohner

69.644

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 362.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.500

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.948

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Capelle aan den IJssel
Jahr Einwohner
2022 67.188
2023 67.552
2024 67.925
2025 68.624
2026 69.644

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Capelle aan den IJssel
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 270.000
2023 EUR 310.000
2024 EUR 350.000
2025 EUR 362.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.275 0-15: 10.663 15-25: 7.824 25-45: 17.445 45-65: 17.417

Ausbildungsstufe

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

6.178

Nederland

39.311

Buiten Europa

23.135

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 3.340
Appartementen 18.797
Tussenwoningen 9.667
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 725

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 830
1950 tot 1970 2.655
1970 tot 1980 3.988
1980 tot 1990 4.577
1990 tot 2000 2.862
2000 tot 2010 1.182
2010 tot 2020 381
2020 en later 368

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.606

Bezeichnung A

9.392

Bezeichnung B

6.657

Bezeichnung D

2.542

Bezeichnung E

2.008

Bezeichnung F

785

Bezeichnung G

741

Bezeichnung A+

739

Bezeichnung A+++

654

Bezeichnung A++

309

Bezeichnung A++++

256

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Capelle aan den IJssel
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 730 2.700
2021 800 2.750
2022 620 2.590
2023 550 2.400
2024 540 2.400

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 720 • Strom: 2.900

Huurwoning

Gas: 480 • Strom: 2.030

Koopwoning

Gas: 610 • Strom: 2.710

Appartement

Gas: 460 • Strom: 1.980

Tussenwoning

Gas: 570 • Strom: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Strom: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Strom: 3.580

Betriebsaktivität in Capelle aan den IJssel (2025)

Handel en HORECA 1.445
Nijverheid en energie 1.150
Zakelijke dienstverlening 2.475
Overheid, onderwijs en zorg 1.830
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 920
Financiele diensten en onroerendgoed 420
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.115

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Capelle aan den IJssel
Periode Verbrechen
jan 2025 250
jan 2026 289
jul 2025 271
jun 2025 249
mei 2025 232
mrt 2025 245
nov 2024 223
nov 2025 219
okt 2024 230
okt 2025 246
sep 2024 207
sep 2025 225

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Capelle aan den IJssel.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Capelle aan den IJssel

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Capelle aan den IJssel?

Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Capelle aan den IJssel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Capelle aan den IJssel?

In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.

Meer Häuser in Capelle aan den IJssel

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.