Direkt zum Inhalt
Logo von Happy Living Makelaars

Jan Vermeerstraat 170

7545BN Enschede • Overijssel

Verfügbar

€ 250.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.850

2 % Übertragungssteuer (€ 5.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 256.850

Kaufpreis /m²: € 3.425

Fotoalbum

Beschreibung

Enschede, Wethouder Nijhuisstraat 170 Heb je de wens om een eigen woning te kopen, en dan het liefst in een levendige woonomgeving met jonge mensen om je heen en alle voorzieningen binnen handbereik? Dan biedt dit riante appartement, gelegen op een rustig hoekje van het complex en dat over veel leefruimte en een balkon beschikt, vast en zeker het vrije gevoel alsmede view waarnaar je op zoek bent! Het 3-kamerappartement is prima onderhouden, geheel voorzien van kunststof ramen en deuren, en voelt als een prettige woonbeleving waar je vast en zeker blij van wordt. Nieuwsgierig geworden bij het lezen van de openingstekst? Dat is niet zo gek hoor, want we hebben het waarschijnlijk over jouw nieuwe Thuis. De woonkamer is ruim en, mede dankzij de hoekligging, vooral ook lekker licht, je hebt er mooi vrij uitzicht over de straat waar leuke jaren ’30 woningen en de ‘Appie’ staan te shinen. Ook de keuken is als ruim te beschrijven, een mooie tijdloze keuken voorzien met goed functionerende inbouwapparatuur. De naastgelegen bijkeuken is ook groot, fijn om je wasjes te draaien en voorraden op te slaan. Ook is hier de in eigendom zijnde CV ketel gesitueerd. De slaapvertrekken bevinden zich aan de rechterzijde van de woning waar je geen last van buren hebt, je kunt er dus rustig slapen. De Masterbedroom is echt een kanjer van een kamer… supergroot en met supergaaf behang op de muren. Ja en dan, altijd al gedroomd over een inloopkast…? Nou hier is die aanwezig en dat kant en klaar om al jouw kleding kunt tentoonstellen! De kamer ernaast leent zich prima als logeerkamer, maar ook uitstekend voor een zoomsessie tijdens het thuiswerken dat je hier in alle rust kunt doen. Het balkon is fijn om te hebben en handig om kratjes bier koel te houden. De badkamer is echt prachtig, daarnaast ook helemaal van deze tijd en voorzien van een ligbad met douchegelegenheid, ruim badkamermeubel, toilet en designradiator. Ben je er klaar voor? We ontvangen je graag! Kenmerken - Bouwjaar 1961, woonoppervlakte ca. 73 m², inhoud ± 227 m³. - Appartement is ruim van opzet en heeft een speelse indeling. - Het energielabel is voor het bouwjaar gunstig, Label C is hier het label. - Actieve vereniging van eigenaren, servicekosten bedragen ca. € 154,-- per maand. - Op de begane grond bevindt zich een ruime berging. - Appartement is op de 1e woonlaag gesitueerd, er zijn 2 woonlagen in dit deel. Vraagprijs: € 250.000,-- k.k.

Hypothek berekenen

€ 250.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.850

2 % Übertragungssteuer (€ 5.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 256.850

2,78%

Jährlich

%

€ 12.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 250.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
2 woonlagen
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
73 m²
Inhalt
227 m³
Sonstiger Innenraum
6 m²
Gebäude mit Außenbereich
2 m²
Externe Berghalle
6 m²

Bau und Energie

Baujahr
1961
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan drukke weg en in woonwijk
Garten
Zonneterras
Bergung
Box
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
15-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel en natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 7545

Google Karten

Betrachten Sie Enschede auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Enschede

Wohn- und Viertelzahlen in Enschede

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Enschede. In 2026 waren da 162.683 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 301.000.

Einwohner

162.683

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 301.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 29.800

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

10.530

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Enschede
Jahr Einwohner
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Enschede
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Ausbildungsstufe

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

20.140

Bezeichnung A

19.703

Bezeichnung B

12.937

Bezeichnung G

7.092

Bezeichnung D

6.813

Bezeichnung E

5.566

Bezeichnung F

4.262

Bezeichnung A+

1.877

Bezeichnung A+++

1.576

Bezeichnung A++

1.052

Bezeichnung A++++

451

Bezeichnung A+++++

19

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Enschede
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 870 • Strom: 2.700

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.040

Koopwoning

Gas: 900 • Strom: 2.950

Appartement

Gas: 510 • Strom: 1.820

Tussenwoning

Gas: 730 • Strom: 2.590

Vrijstaande woning

Gas: 1.270 • Strom: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Strom: 2.870

Betriebsaktivität in Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Gesamtanzahl der Firmensitze: 17.985

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Enschede
Periode Verbrechen
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Enschede.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Enschede

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer Häuser in Enschede

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.