Résidents
162.683
Dernière année: 2026
Enschede, Wethouder Nijhuisstraat 170 Heb je de wens om een eigen woning te kopen, en dan het liefst in een levendige woonomgeving met jonge mensen om je heen en alle voorzieningen binnen handbereik? Dan biedt dit riante appartement, gelegen op een rustig hoekje van het complex en dat over veel leefruimte en een balkon beschikt, vast en zeker het vrije gevoel alsmede view waarnaar je op zoek bent! Het 3-kamerappartement is prima onderhouden, geheel voorzien van kunststof ramen en deuren, en voelt als een prettige woonbeleving waar je vast en zeker blij van wordt. Nieuwsgierig geworden bij het lezen van de openingstekst? Dat is niet zo gek hoor, want we hebben het waarschijnlijk over jouw nieuwe Thuis. De woonkamer is ruim en, mede dankzij de hoekligging, vooral ook lekker licht, je hebt er mooi vrij uitzicht over de straat waar leuke jaren ’30 woningen en de ‘Appie’ staan te shinen. Ook de keuken is als ruim te beschrijven, een mooie tijdloze keuken voorzien met goed functionerende inbouwapparatuur. De naastgelegen bijkeuken is ook groot, fijn om je wasjes te draaien en voorraden op te slaan. Ook is hier de in eigendom zijnde CV ketel gesitueerd. De slaapvertrekken bevinden zich aan de rechterzijde van de woning waar je geen last van buren hebt, je kunt er dus rustig slapen. De Masterbedroom is echt een kanjer van een kamer… supergroot en met supergaaf behang op de muren. Ja en dan, altijd al gedroomd over een inloopkast…? Nou hier is die aanwezig en dat kant en klaar om al jouw kleding kunt tentoonstellen! De kamer ernaast leent zich prima als logeerkamer, maar ook uitstekend voor een zoomsessie tijdens het thuiswerken dat je hier in alle rust kunt doen. Het balkon is fijn om te hebben en handig om kratjes bier koel te houden. De badkamer is echt prachtig, daarnaast ook helemaal van deze tijd en voorzien van een ligbad met douchegelegenheid, ruim badkamermeubel, toilet en designradiator. Ben je er klaar voor? We ontvangen je graag! Kenmerken - Bouwjaar 1961, woonoppervlakte ca. 73 m², inhoud ± 227 m³. - Appartement is ruim van opzet en heeft een speelse indeling. - Het energielabel is voor het bouwjaar gunstig, Label C is hier het label. - Actieve vereniging van eigenaren, servicekosten bedragen ca. € 154,-- per maand. - Op de begane grond bevindt zich een ruime berging. - Appartement is op de 1e woonlaag gesitueerd, er zijn 2 woonlagen in dit deel. Vraagprijs: € 250.000,-- k.k.
€ 250.000
Coûts d'achat (estimés): € 6.850
2 % de taxe sur le transfert (€ 5.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 256.850
2,78%
Annuellement
€ 12.500
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).
Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet
Aperçu spatial du site de travail dans Enschede
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Enschede. En 2026 étaient 162.683 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 301.000.
Résidents
162.683
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 301.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 29.800
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
10.530
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 160.640 |
| 2023 | 161.235 |
| 2024 | 161.738 |
| 2025 | 162.317 |
| 2026 | 162.683 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 210.000 |
| 2022 | EUR 235.000 |
| 2023 | EUR 283.000 |
| 2024 | EUR 296.000 |
| 2025 | EUR 301.000 |
Hoger
31
Praktisch
27
Middelbaar
42
Europa
18.494
Nederland
106.224
Buiten Europa
37.599
Étiquette C
20.140
Étiquette A
19.703
Étiquette B
12.937
Étiquette G
7.092
Étiquette D
6.813
Étiquette E
5.566
Étiquette F
4.262
Étiquette A+
1.877
Étiquette A+++
1.576
Étiquette A++
1.052
Étiquette A++++
451
Étiquette A+++++
19
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.020 | 2.720 |
| 2021 | 1.150 | 2.780 |
| 2022 | 900 | 2.610 |
| 2023 | 750 | 2.480 |
| 2024 | 740 | 2.530 |
Hoekwoning
Gaz: 870 • Électricité: 2.700
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.040
Koopwoning
Gaz: 900 • Électricité: 2.950
Appartement
Gaz: 510 • Électricité: 1.820
Tussenwoning
Gaz: 730 • Électricité: 2.590
Vrijstaande woning
Gaz: 1.270 • Électricité: 4.020
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 1.040 • Électricité: 2.870
Nombre total d'établissements: 17.985
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 744 |
| jul 2025 | 875 |
| jun 2025 | 1.010 |
| mei 2025 | 1.077 |
| mrt 2025 | 844 |
| mrt 2026 | 831 |
| nov 2024 | 839 |
| nov 2025 | 826 |
| okt 2024 | 885 |
| okt 2025 | 900 |
| sep 2024 | 872 |
| sep 2025 | 921 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Enschede.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
7545CJ Enschede
€ 19.500 k.k.
7534KL Enschede
€ 425.000 k.k.
€ 3.400/m²
7523DA Enschede
€ 365.000 k.k.
€ 4.506/m²
7545GB Enschede
€ 225.000 k.k.
€ 4.327/m²
7546CH Enschede
€ 350.000 k.k.
€ 3.211/m²
7521EC Enschede
€ 300.000 k.k.
€ 2.941/m²
7523VW Enschede
€ 275.000 k.k.
€ 3.819/m²
7523BE Enschede
€ 350.000 k.k.
€ 3.182/m²