Direkt zum Inhalt
Logo von Marian Peters Makelaardij

Julianastraat 2

7468BV Enter • Overijssel

Verfügbar

€ 349.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.830

2 % Übertragungssteuer (€ 6.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 357.830

Kaufpreis /m²: € 3.674

Fotoalbum

Beschreibung

Starters opgelet! De uitgebouwde HOEKWONING met EIGEN OPRIT en grote BERGING aan de Julianastraat 2 te Enter is te koop! Gelegen op een gunstige locatie nabij het centrum van Enter en de uitvalswegen beschikt deze woning o.a. over een dichte keuken, bijkeuken, drie slaapkamers en een diepe achtertuin. Het gehele perceel is maar liefst 363m², de inhoud bedraagt 340m³ en het definitieve Energielabel is D. De indeling is als volgt: Kelderkast: De praktische kelderkast is een fijne plek als voorraadruimte. Begane grond: De entree bevindt zich aan de voorzijde van de woning met de meterkast en de trapopgang naar de verdieping. Vervolgens kom je in de mooie, lichte woonkamer met een parketvloer. Achter de woonkamer is een hal/zij-entree welke toegang geeft tot de bijkeuken met o.a. de witgoedaansluitingen en de dichte keuken met een kookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast en vaatwasser. Eerste verdieping: De overloop brengt je naar de drie slaapkamers (waarvan twee met vaste kasten) en de badkamer met douche, wastafel en toilet. Tweede verdieping: Via vlizotrap bereikbare bergzolder. Buiten: De woning beschikt over een eigen oprit voor meerdere auto’s en een carport. Zowel aan de voor- als aan de achterzijde is er een keurig onderhouden tuin aanwezig en in de tuin is er ook een overkapping. Berging: Achter de woning bevindt zich nog ruime een vrijstaande stenen berging met een zolder voor bijvoorbeeld het stallen van de fietsen, tuingereedschap of als hobbyruimte te gebruiken. Enkele kenmerken: - Bouwjaar 1951 - Bruto vloeroppervlak 174m², waarvan woonoppervlak ca. 95m² - Inhoud 340m³ - Externe bergruimte ca. 16m² - Drie slaapkamers - Gelegen in een gezellige straat nabij het centrum - Eigen oprit voor meerdere auto’s - Bouwjaar CV is 2009 - Daksisolatie en de keuken en bijkeuken zijn voorzien van muur- en vloerisolatie - 8 zonnepanelen aanwezig - Platte dak keuken, bijkeuken en carport vernieuwd in 2023 - Meterkast is vernieuwd in 2023 - Schilderwerk keurig onderhouden - Definitief Energielabel is D - Aanvaarding: in overleg. De tekeningen, maten, oppervlakte en inhoud zijn indicatief, hieraan worden geen rechten ontleend. In de koopakte wordt een 10% waarborgsom of bankgarantie opgenomen.

Hypothek berekenen

€ 349.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.830

2 % Übertragungssteuer (€ 6.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 357.830

2,78%

Jährlich

%

€ 17.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 349.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, hoekwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
95 m²
Fläche des Grundstücks
363 m²
Inhalt
340 m³
Sonstiger Innenraum
1 m²
Gebäude mit Außenbereich
18 m²
Externe Berghalle
16 m²
Hinterhof Fläche
120 m²

Bau und Energie

Baujahr
1951
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak
Isolierung
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
2009
Energieausweis
D

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Bergung
Vrijstaande stenen berging

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche en toilet

Zusätzliche Merkmale

  • Zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 7468

Google Karten

Standort von Enter

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Enter

Wohn- und Viertelzahlen in Enter

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Enter. In 2026 waren da 7.595 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 435.145.

Einwohner

7.595

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 435.145

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 24.894

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

145

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Enter
Jahr Einwohner
2021 7.205
2022 7.290
2023 7.380
2024 7.455
2025 7.545
2026 7.595

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Enter
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 316.409
2022 EUR 360.966
2023 EUR 402.282
2024 EUR 444.042
2025 EUR 435.145

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.720 0-15: 1.265 15-25: 890 25-45: 1.750 45-65: 1.950

Ausbildungsstufe

Hoger

1.420

Praktisch

1.360

Middelbaar

2.740

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

195

Nederland

7.115

Buiten Europa

235

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 417
Appartementen 464
Tussenwoningen 472
Vrijstaande woningen 1.157
Twee-onder-één-kap woningen 621

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 10
1900 tot 1925 48
1925 tot 1950 242
1950 tot 1970 648
1970 tot 1980 635
1980 tot 1990 438
1990 tot 2000 462
2000 tot 2010 280
2010 tot 2020 250
2020 en later 239

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

796

Bezeichnung A

646

Bezeichnung B

451

Bezeichnung D

358

Bezeichnung F

194

Bezeichnung G

184

Bezeichnung A++++

117

Bezeichnung E

100

Bezeichnung A+++

100

Bezeichnung A++

50

Bezeichnung A+

46

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Enter
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.467 3.488
2021 1.767 3.578
2022 1.375 3.387
2023 1.120 3.287
2024 1.068 3.426

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 912 • Strom: 3.056

Huurwoning

Gas: 912 • Strom: 2.465

Koopwoning

Gas: 1.200 • Strom: 3.570

Appartement

Gas: 826 • Strom: 2.257

Tussenwoning

Gas: 892 • Strom: 2.630

Vrijstaande woning

Gas: 1.388 • Strom: 4.034

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.142 • Strom: 3.126

Betriebsaktivität in Enter (2025)

Handel en HORECA 230
Nijverheid en energie 190
Zakelijke dienstverlening 250
Overheid, onderwijs en zorg 110
Landbouw, bosbouw en visserij 95
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 125
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.140

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Enter
Periode Verbrechen
jan 2026 16
jul 2025 8
jun 2025 15
mei 2025 10
mrt 2025 11
mrt 2026 12
nov 2024 17
nov 2025 8
okt 2024 25
okt 2025 14
sep 2024 10
sep 2025 9

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Enter.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Enter

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Enter?

Enter telt in 2026 ongeveer 7.595 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enter?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enter is in 2025 circa € 435.145.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enter?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enter ligt rond € 24.894 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enter?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 145 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enter?

In Enter komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.157 woningen.

Meer Häuser in Enter

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.