Einwohner
46.109
Letztes Jahr: 2026
PENTHOUSE INCLUSIEF 12 ZONNEPANELEN A+++ label Luxe drie kamer appartement op de tweede verdieping vloerverwarming groot dakterras hele ruime kelder eigen parkeerplaats lage energiekosten centraal gelegen in het centrum ** Dit ruim en luxe appartement met twee slaapkamers is voorzien van een privé parkeerplaats, een gemeenschappelijke fietsenberging en een dakterras van circa 44 m². Alles op een heel centrale plek midden in hartje centrum van Etten-Leur. Ook zijn er 12 ZONNEPANELEN inbegrepen in de huur welke samen zo'n 4.200 kWh opleveren. Het appartement is voorzien van; Een luxe hoekkeuken met diverse inbouwapparatuur, zoals een combimagnetron, grote koelkast, inductie kookplaat, vaatwasser en afzuigkap. Een badkamer met zeer ruime inloopdouche, ligbad een extra toilet, badkamermeubel en luxe betegeling. Een separaat toilet met fonteintje. Twee slaapkamers Openslaande tuindeuren in de keuken en één slaapkamer Een heel groot zonnig dakterras Ruime kelder met centrale watervoorziening Dit appartement wordt nagenoeg instapklaar opgeleverd! Kenmerken: Bouwjaar 2021; Woonoppervlak circa 116 m²; Oppervlakte woonkamer/keuken circa 60 m²; Gezamenlijke fietsenberging met eigen aansluiting voor een elektrische fiets; Privé parkeerplaats (carport) op afgesloten terrein achter een elektrische poort; Twee slaapkamers van ca. 24 m² en 17 m² groot; Voorzien van luchtwarmtepomp; Centrale verwarming middels vloerverwarming; Ruime kelder van circa 51 m²; Zonnepanelen voor eigen gebruik. De huurprijs is € 1995 exclusief € 160,- voor stroom van 12 zonnepanelen, excl. € 70,- parkeerplaats op afgesloten terrein € 30,- servicekosten excl. water en rest voor elektra per maand
Toilet Zonnepanelen Bad Douche
Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Etten-Leur. In 2026 waren da 46.109 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 377.000.
Einwohner
46.109
Letztes Jahr: 2026
Durchschnittliche WOZ
EUR 377.000
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 34.200
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
1.618
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2022 | 44.152 |
| 2023 | 44.578 |
| 2024 | 45.237 |
| 2025 | 45.457 |
| 2026 | 46.109 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 288.000 |
| 2022 | EUR 311.000 |
| 2023 | EUR 342.000 |
| 2024 | EUR 355.000 |
| 2025 | EUR 377.000 |
Hoger
30
Praktisch
28
Middelbaar
42
Europa
4.005
Nederland
35.111
Buiten Europa
6.341
Bezeichnung C
5.816
Bezeichnung A
5.416
Bezeichnung B
4.323
Bezeichnung D
1.531
Bezeichnung A+++
1.069
Bezeichnung E
684
Bezeichnung F
656
Bezeichnung A++
656
Bezeichnung A+
603
Bezeichnung G
498
Bezeichnung A++++
127
Bezeichnung A+++++
10
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.150 | 3.170 |
| 2021 | 1.250 | 3.200 |
| 2022 | 930 | 2.990 |
| 2023 | 790 | 2.820 |
| 2024 | 760 | 2.860 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Strom: 2.890
Huurwoning
Gas: 660 • Strom: 2.150
Koopwoning
Gas: 860 • Strom: 3.190
Appartement
Gas: 460 • Strom: 1.910
Tussenwoning
Gas: 750 • Strom: 2.690
Vrijstaande woning
Gas: 1.300 • Strom: 4.220
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 920 • Strom: 3.450
Gesamtanzahl der Firmensitze: 5.505
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2026 | 174 |
| jul 2025 | 129 |
| jun 2025 | 135 |
| mei 2025 | 138 |
| mrt 2025 | 152 |
| mrt 2026 | 160 |
| nov 2024 | 146 |
| nov 2025 | 124 |
| okt 2024 | 116 |
| okt 2025 | 131 |
| sep 2024 | 128 |
| sep 2025 | 136 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Etten-Leur.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Etten-Leur telt in 2026 ongeveer 46.109 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur is in 2025 circa € 377.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur ligt rond € 34.200 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.618 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Etten-Leur komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.764 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
4876AT Etten-Leur
€ 750.000 k.k.
€ 4.630/m²
4872NE Etten-Leur
€ 565.000 k.k.
€ 3.897/m²
4871CH Etten-Leur
€ 525.000 k.k.
4874NA Etten-Leur
€ 519.000 k.k.
4872RK Etten-Leur
€ 550.000 k.k.
4873CV Etten-Leur
€ 365.000 k.k.
4876XJ Etten-Leur
€ 375.000 k.k.
4873CM Etten-Leur
€ 360.000 k.k.