Direkt zum Inhalt
Logo von StinseMaat makelaardij

Alma Tademaweg 34

8442JW Heerenveen • Fryslân

Unterbreitung

€ 315.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.150

2 % Übertragungssteuer (€ 6.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 323.150

Kaufpreis /m²: € 3.841

Fotoalbum

Beschreibung

Centraal gelegen ruime hoekwoning met garage en eigen oprit Op loopafstand van het centrum staat deze ruime hoekwoning met garage en eigen oprit. De woning uit 1960 ligt aan een rustige straat met uitzicht op een groenstrook en waterpartij en heeft een achtertuin op het zuidwesten. Met twee slaapkamers en negen zonnepanelen is dit een woning die zich goed leent voor starters of jonge gezinnen die centraal willen wonen met alle voorzieningen binnen handbereik. De leefruimtes De woonkamer is licht en ruim, met aan de voorzijde een grote raampartij en aan de achterzijde schuifdeuren die direct uitkomen op de tuin. De halfopen L-vormige keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is er toegang tot de bijkeuken met witgoedaansluitingen en een tweede uitgang naar de tuin. Twee slaapkamers en badkamer Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, een apart toilet met wastafel en de badkamer. De badkamer is ingericht met een ligbad, douche en wastafel. Via de vlizotrap is de zolderruimte bereikbaar. De tuin en garage De achtertuin ligt op het zuidwesten. De garage is opgedeeld in twee ruimtes, elk met een eigen ingang en elektra. Eén ruimte beschikt over een werkbank en via een losse trap hier bereik je de ruime zolder voor extra bergruimte. De tweede ruimte is geschikt voor het stallen van een auto en beschikt eveneens over een werkbank. Via de eigen oprit aan de voorzijde is de garage goed bereikbaar. Duurzaamheid en onderhoud De woning is voorzien van negen zonnepanelen en heeft energielabel C. Er is een combinatie van HR-glas, dubbel glas en enkel glas aanwezig. De CV-ketel (Intergas) is in 2025 vernieuwd. Daarnaast is er spouwmuurisolatie toegepast en is het platte dak van de keuken geïsoleerd. Aan de achtergevel zijn onderhoudsarme Keralit delen geplaatst. De indeling van de woning: Begane grond: entree/hal, toilet, trapkast, woonkamer met schuifdeuren naar de tuin, open L-vormige keuken met 4-pits gaskookplaat, vaatwasser en afzuigkap. Bijkeuken met witgoedaansluitingen en toegang tot de tuin. Eerste verdieping: overloop, twee slaapkamers, toilet met wastafel. Badkamer met ligbad, douche en vaste wastafel. Tweede verdieping: zolderruimte bereikbaar via vlizotrap. Extern: eigen oprit, garage met zolder.

Hypothek berekenen

€ 315.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.150

2 % Übertragungssteuer (€ 6.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 323.150

2,78%

Jährlich

%

€ 15.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 315.000 k.k.
Status
Unterbreitung
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, hoekwoning

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
82 m²
Fläche des Grundstücks
221 m²
Inhalt
332 m³
Externe Berghalle
48 m²
Hinterhof Fläche
43 m²

Bau und Energie

Baujahr
1960
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas Kombi kompakt HRE 28/24 RF HR Combiketel (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
15-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Vliering, elektra en verwarming

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 8442

Google Karten

Karte von Heerenveen

Erkunden Sie Heerenveen und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Heerenveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heerenveen. In 2025 waren da 31.305 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 304.000.

Einwohner

31.305

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 304.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.000

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.450

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Heerenveen
Jahr Einwohner
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Heerenveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Ausbildungsstufe

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

5.659

Bezeichnung C

3.786

Bezeichnung B

2.964

Bezeichnung D

1.085

Bezeichnung G

921

Bezeichnung E

868

Bezeichnung F

434

Bezeichnung A+++

420

Bezeichnung A+

404

Bezeichnung A++

206

Bezeichnung A++++

89

Bezeichnung A+++++

21

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Heerenveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 890 • Strom: 2.320

Huurwoning

Gas: 670 • Strom: 1.740

Koopwoning

Gas: 950 • Strom: 2.720

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.560

Tussenwoning

Gas: 780 • Strom: 2.200

Vrijstaande woning

Gas: 1.190 • Strom: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Strom: 2.580

Betriebsaktivität in Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Gesamtanzahl der Firmensitze: 4.245

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Heerenveen
Periode Verbrechen
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heerenveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Heerenveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer Häuser in Heerenveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.