Jump to content
Logo of StinseMaat makelaardij

Alma Tademaweg 34

8442JW Heerenveen • Fryslân

Under consideration

€ 315.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 8.150

2% transfer tax (€ 6.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 323.150

Purchase price /m²: € 3.841

Photo Gallery

Description

Centraal gelegen ruime hoekwoning met garage en eigen oprit Op loopafstand van het centrum staat deze ruime hoekwoning met garage en eigen oprit. De woning uit 1960 ligt aan een rustige straat met uitzicht op een groenstrook en waterpartij en heeft een achtertuin op het zuidwesten. Met twee slaapkamers en negen zonnepanelen is dit een woning die zich goed leent voor starters of jonge gezinnen die centraal willen wonen met alle voorzieningen binnen handbereik. De leefruimtes De woonkamer is licht en ruim, met aan de voorzijde een grote raampartij en aan de achterzijde schuifdeuren die direct uitkomen op de tuin. De halfopen L-vormige keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is er toegang tot de bijkeuken met witgoedaansluitingen en een tweede uitgang naar de tuin. Twee slaapkamers en badkamer Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, een apart toilet met wastafel en de badkamer. De badkamer is ingericht met een ligbad, douche en wastafel. Via de vlizotrap is de zolderruimte bereikbaar. De tuin en garage De achtertuin ligt op het zuidwesten. De garage is opgedeeld in twee ruimtes, elk met een eigen ingang en elektra. Eén ruimte beschikt over een werkbank en via een losse trap hier bereik je de ruime zolder voor extra bergruimte. De tweede ruimte is geschikt voor het stallen van een auto en beschikt eveneens over een werkbank. Via de eigen oprit aan de voorzijde is de garage goed bereikbaar. Duurzaamheid en onderhoud De woning is voorzien van negen zonnepanelen en heeft energielabel C. Er is een combinatie van HR-glas, dubbel glas en enkel glas aanwezig. De CV-ketel (Intergas) is in 2025 vernieuwd. Daarnaast is er spouwmuurisolatie toegepast en is het platte dak van de keuken geïsoleerd. Aan de achtergevel zijn onderhoudsarme Keralit delen geplaatst. De indeling van de woning: Begane grond: entree/hal, toilet, trapkast, woonkamer met schuifdeuren naar de tuin, open L-vormige keuken met 4-pits gaskookplaat, vaatwasser en afzuigkap. Bijkeuken met witgoedaansluitingen en toegang tot de tuin. Eerste verdieping: overloop, twee slaapkamers, toilet met wastafel. Badkamer met ligbad, douche en vaste wastafel. Tweede verdieping: zolderruimte bereikbaar via vlizotrap. Extern: eigen oprit, garage met zolder.

Mortgage berekenen

€ 315.000

Cost of copper (estimated): € 8.150

2% transfer tax (€ 6.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 323.150

2,78%

Yearly

%

€ 15.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 315.000 k.k.
Status
Under consideration
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, hoekwoning

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Floors
2 woonlagen en een zolder

Areas and volumes

Living area
82 m²
Land area
221 m²
Content
332 m³
External storage space
48 m²
Backyard area
43 m²

Construction and Energy

Year of construction
1960
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas Kombi kompakt HRE 28/24 RF HR Combiketel (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Parking
Op eigen terrein
Garage type
Vrijstaande stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
15-04-2026

Bathroom facilities

Douche, ligbad, en wastafel

Garage facilities

Vliering, elektra en verwarming

Additional features

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 8442

Google Maps

Map of Heerenveen

Explore Heerenveen and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Heerenveen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Heerenveen. In 2025 were there 31.305 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 304.000.

Residents

31.305

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 304.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.000

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

1.450

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Heerenveen
Year Residents
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

Annual WOZ value

WOZ value per year in Heerenveen
Year Average WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Education level

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Origin of residents (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Construction period of buildings

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

5.659

Label C

3.786

Label B

2.964

Label D

1.085

Label G

921

Label E

868

Label F

434

Label A+++

420

Label A+

404

Label A++

206

Label A++++

89

Label A+++++

21

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Heerenveen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricity: 2.320

Huurwoning

Gas: 670 • Electricity: 1.740

Koopwoning

Gas: 950 • Electricity: 2.720

Appartement

Gas: 600 • Electricity: 1.560

Tussenwoning

Gas: 780 • Electricity: 2.200

Vrijstaande woning

Gas: 1.190 • Electricity: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Electricity: 2.580

Business activity in Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Total number of company establishments: 4.245

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Heerenveen
Period Crimes
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Heerenveen.

Frequently asked questions about living in Heerenveen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer houses in Heerenveen

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.