Direkt zum Inhalt
Logo von REMAX Direct Heerhugowaard

Tjaarlingermeer 126

1705CK Heerhugowaard • Noord-Holland

Verfügbar

€ 325.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 333.350

Kaufpreis /m²: € 4.392

Fotoalbum

Beschreibung

Stap binnen in dit charmante hoek appartement op de eerste verdieping, waar rust en ruimte samenkomen. De vrije ligging biedt een prachtig uitzicht. Hier ervaar je elke dag een heerlijk open en lichte woonomgeving. Bij binnenkomst valt direct de ruime hal op, die een prettige eerste indruk geeft en toegang biedt tot alle vertrekken. De woonkamer is licht en ruim opgezet en vormt een gezellige leefruimte waar je je al snel thuis voelt. Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op, waar je in alle rust kunt genieten van het vrije uitzicht – een heerlijke plek om te ontspannen. De keuken is netjes uitgevoerd in neutrale kleuren en praktisch ingericht, voorzien van onder andere een vaatwasser, combi-oven en een koel-vriescombinatie. Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De royale master bedroom heeft veel raampartijen, waardoor ook hier het daglicht rijkelijk binnenvalt. De tweede slaapkamer is ideaal als logeer-, werk- of hobbykamer. De badkamer is ruim en comfortabel, voorzien van een ligbad en een wastafelmeubel. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig. Extra praktisch is het aparte washok/de voorraadkast, ideaal voor extra bergruimte en het plaatsen van de wasmachine. Ook beschikt de woning over een eigen berging, perfect voor fietsen en opslag. Bijzonderheden - 77 m2 woonoppervlakte - Vrij uitzicht - Balkon op het Zuidwesten - Berging op de begane grond - Volledig geïsoleerd energielabel A Het appartement maakt deel uit van een verzorgd complex, gelegen in de rustige en groene wijk Oostertocht. De fraai aangelegde gezamenlijke binnentuin draagt bij aan een prettige en ontspannen woonomgeving. De ligging is gunstig ten opzichte van openbaar vervoer, winkelcentrum Middenwaard en diverse uitvalswegen richting Alkmaar, Amsterdam en Hoorn. De Vereniging van Eigenaren is actief en goed georganiseerd. Het beheer wordt verzorgd door Munnik Beheer, waarbij zowel het dagelijkse als het lange termijn onderhoud zorgvuldig wordt uitgevoerd. Er vindt jaarlijks overleg plaats en de servicekosten bedragen € 152,92 per maand, wat bijdraagt aan comfortabel en zorgeloos wonen. Kortom: een licht, gezellig en praktisch ingedeeld appartement op een fijne locatie – absoluut een bezichtiging waard!

Hypothek berekenen

€ 325.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 333.350

2,78%

Jährlich

%

€ 16.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 325.000 k.k.
Status
Verfügbar
Offenes Haus
Zaterdag 09-05 van 11:00 tot 12:30
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Bovenwoning (appartement met open portiek)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
74 m²
Inhalt
220 m³
Gebäude mit Außenbereich
6 m²
Externe Berghalle
5 m²

Bau und Energie

Baujahr
1998
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas ( combiketel uit 2013, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Bergung
Inpandig
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
02-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 1705

Google Karten

Geografische Übersicht Heerhugowaard

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Heerhugowaard

Wohn- und Viertelzahlen in Heerhugowaard

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heerhugowaard. In 2025 waren da 61.740 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 397.966.

Einwohner

61.740

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 397.966

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 29.185

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.682

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Heerhugowaard
Jahr Einwohner
2021 58.392
2022 59.035
2023 60.230
2024 61.195
2025 61.740

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Heerhugowaard
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 270.476
2022 EUR 298.354
2023 EUR 354.623
2024 EUR 377.372
2025 EUR 397.966

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 11.635 0-15: 10.430 15-25: 7.490 25-45: 16.000 45-65: 16.175

Ausbildungsstufe

Hoger

11.730

Praktisch

12.850

Middelbaar

20.790

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

5.065

Nederland

45.500

Buiten Europa

11.165

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 3.987
Appartementen 8.360
Tussenwoningen 11.634
Vrijstaande woningen 2.856
Twee-onder-één-kap woningen 2.004

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 181
1925 tot 1950 303
1950 tot 1970 3.560
1970 tot 1980 6.238
1980 tot 1990 2.008
1990 tot 2000 4.404
2000 tot 2010 2.600
2010 tot 2020 2.184
2020 en later 1.637

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

9.995

Bezeichnung C

6.750

Bezeichnung B

5.040

Bezeichnung D

1.395

Bezeichnung A+

1.061

Bezeichnung A++

1.039

Bezeichnung A+++

785

Bezeichnung G

360

Bezeichnung F

355

Bezeichnung E

292

Bezeichnung A++++

212

Bezeichnung A+++++

14

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Heerhugowaard
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 965 2.883
2021 1.045 2.947
2022 791 2.741
2023 670 2.588
2024 640 2.654

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 771 • Strom: 2.746

Huurwoning

Gas: 515 • Strom: 1.992

Koopwoning

Gas: 753 • Strom: 2.824

Appartement

Gas: 368 • Strom: 1.691

Tussenwoning

Gas: 673 • Strom: 2.546

Vrijstaande woning

Gas: 1.065 • Strom: 3.586

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 803 • Strom: 2.692

Betriebsaktivität in Heerhugowaard (2025)

Handel en HORECA 1.245
Nijverheid en energie 1.330
Zakelijke dienstverlening 1.640
Overheid, onderwijs en zorg 1.195
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 540
Financiele diensten en onroerendgoed 380
Cultuur, recreatie en overige diensten 715

Gesamtanzahl der Firmensitze: 7.190

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Heerhugowaard
Periode Verbrechen
jan 2025 215
jan 2026 223
jul 2025 243
jun 2025 260
mei 2025 179
mrt 2025 226
nov 2024 205
nov 2025 223
okt 2024 214
okt 2025 267
sep 2024 180
sep 2025 234

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heerhugowaard.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Heerhugowaard

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Heerhugowaard?

Heerhugowaard telt in 2025 ongeveer 61.740 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard is in 2025 circa € 397.966.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard ligt rond € 29.185 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerhugowaard?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.682 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerhugowaard?

In Heerhugowaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 11.634 woningen.

Meer Häuser in Heerhugowaard

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.