Direkt zum Inhalt
Logo von Stege Makelaardij

Tamboerlaan 273

7906EJ Hoogeveen • Drenthe

Verkauft

€ 225.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.350

2 % Übertragungssteuer (€ 4.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 231.350

Kaufpreis /m²: € 3.082

Fotoalbum

Beschreibung

Tamboerlaan 273 – Ruim en licht maisonnette-appartement met garage en berging en drie slaapkamers! Ben je op zoek naar een keurig onderhouden en ruim appartement met drie slaapkamers, eigen garage, berging én een centrale ligging in Hoogeveen? Dan is dit maisonnette-appartement aan de Tamboerlaan 273 absoluut een bezichtiging waard! Dit nette appartement ligt in een kleinschalig complex in de woonwijk Nije Nering. De woning is verdeeld over twee woonlagen (1e en 2e verdieping), beschikt over een lichte woonkamer, een aparte keuken, drie slaapkamers en een nette badkamer. De galerij bevind zich aan de achterzijde van het appartement. Daarnaast beschik je over een vrijstaande stenen berging én 2 eigen garageboxen met elektra, ideaal voor fietsen, hobby’s of extra opslagruimte. Woonlaag 1: Via de galerij aan de achterzijde van het gebouw kom je bij de entree en hal met trapopgang. Er is een nette toiletruimte die geheel is betegeld en hier is de cv-ketel geplaatst. Meterkast en kastruimte onder de trap. Via de hal bereik je de woonkamer (23m²) en de keuken aan de achterzijde. De woonkamer is heerlijk licht en ruim, voorzien van laminaatvloer en structuurwanden. De dichte keuken is voorzien van een betegelde vloer, een aanrechtblad met spoelbak en vijf pits gasfornuis met afzuigkap Woonlaag 2: Overloop met drie keurig afgewerkte slaapkamers en een recent gemoderniseerde badkamer, deze is in 2023 geheel vernieuwd. In de badkamer vind je een inloopdouche (met regen- en handdouche) en een wastafelmeubel. De bovenverdieping is tevens voorzien van vernieuwde elektra, ook zijn de wanden en de plafonds aangepakt. Dit geeft alles een strakke uitstraling. Er is een luik naar een kleine vliering met wat opslagruimte. Bijgebouwen: Er zijn twee stenen garages die bij het appartement horen en zijn inbegrepen in de vraagprijs. De garages zijn ongeveer 18 en 12 m² groot en voorzien van elektra. * Interessant is wellicht de optie om de garage(s) te verhuren en daarmee een leuk rendement te maken! Woningkenmerken: Woonoppervlakte: ca. 73 m² Externe bergruimte: ca. 31 m² Energielabel C Cv-ketel: Intergas HR (2022, eigendom) Dubbel glas, mechanische ventilatie Maandelijkse VvE-bijdrage: € 110,78 Openbaar parkeren voor de deur Gelegen nabij winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen Over de buurt en omgeving: Het appartement ligt in de wijk Nije Nering, een rustige en groene woonwijk aan de zuidkant van Hoogeveen. In de directe omgeving vind je diverse voorzieningen zoals supermarkten, basisscholen, een wijkwinkelcentrum en sportfaciliteiten. Ook is er een goede busverbinding en zijn de uitvalswegen richting de A28 en A37 snel bereikbaar. Hoogeveen is een levendige stad met een compleet winkelaanbod, gezellige horeca, een theater, een bioscoop en uitstekende sport- en zorgvoorzieningen. De stad heeft een centrale ligging in Drenthe en staat bekend om haar no-nonsense mentaliteit, brede straten en goede bereikbaarheid. Kortom: comfortabel wonen met alle gemakken binnen handbereik! VvE-informatie De VvE “De Tamboer” is financieel gezond, actief in onderhoud en professioneel georganiseerd. Er is een actueel Meerjaren Onderhoudsplan, een goed gevuld reservefonds en jaarlijks worden vergaderingen gehouden met een hoge opkomst. Grote onderhoudswerken zoals schilderwerk en galerijcoating zijn opgenomen in de planning. Het professionele beheer is in handen van Woonscan. De maandelijkse bijdrage bedraagt € 110,78.

Hypothek berekenen

€ 225.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 6.350

2 % Übertragungssteuer (€ 4.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 231.350

2,78%

Jährlich

%

€ 11.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 225.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, maisonnette (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
73 m²
Inhalt
252 m³
Externe Berghalle
31 m²

Bau und Energie

Baujahr
1964
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas HR Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
18-07-2025
Verkaufsdatum
12-08-2025

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 7906

Google Karten

Betrachten Sie Hoogeveen auf der Karte

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Hoogeveen

Wohn- und Viertelzahlen in Hoogeveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hoogeveen. In 2026 waren da 40.743 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 263.066.

Einwohner

40.743

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 263.066

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.622

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.851

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Hoogeveen
Jahr Einwohner
2021 39.905
2022 40.135
2023 40.560
2024 40.675
2025 40.900
2026 40.743

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Hoogeveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 187.109
2022 EUR 203.749
2023 EUR 235.977
2024 EUR 249.737
2025 EUR 263.066

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 9.765 0-15: 5.730 15-25: 5.075 25-45: 9.935 45-65: 10.295

Ausbildungsstufe

Hoger

5.880

Praktisch

10.130

Middelbaar

13.980

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.410

Nederland

33.130

Buiten Europa

5.360

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 3.086
Appartementen 6.183
Tussenwoningen 6.414
Vrijstaande woningen 1.789
Twee-onder-één-kap woningen 2.047

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 5
1700 tot 1900 38
1900 tot 1925 233
1925 tot 1950 1.146
1950 tot 1970 4.546
1970 tot 1980 3.471
1980 tot 1990 2.222
1990 tot 2000 1.654
2000 tot 2010 1.654
2010 tot 2020 681
2020 en later 438

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

6.089

Bezeichnung C

5.666

Bezeichnung B

3.160

Bezeichnung D

1.903

Bezeichnung E

1.044

Bezeichnung G

837

Bezeichnung F

735

Bezeichnung A+

300

Bezeichnung A+++

204

Bezeichnung A++

125

Bezeichnung A++++

76

Bezeichnung A+++++

10

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Hoogeveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.189 2.506
2021 1.326 2.541
2022 1.050 2.419
2023 882 2.333
2024 849 2.399

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 985 • Strom: 2.505

Huurwoning

Gas: 741 • Strom: 1.858

Koopwoning

Gas: 999 • Strom: 2.670

Appartement

Gas: 623 • Strom: 1.678

Tussenwoning

Gas: 873 • Strom: 2.315

Vrijstaande woning

Gas: 1.413 • Strom: 3.527

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.082 • Strom: 2.769

Betriebsaktivität in Hoogeveen (2025)

Handel en HORECA 1.080
Nijverheid en energie 670
Zakelijke dienstverlening 810
Overheid, onderwijs en zorg 690
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 245
Financiele diensten en onroerendgoed 235
Cultuur, recreatie en overige diensten 395

Gesamtanzahl der Firmensitze: 4.140

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hoogeveen
Periode Verbrechen
jan 2026 190
jul 2025 158
jun 2025 155
mei 2025 134
mrt 2025 162
mrt 2026 200
nov 2024 119
nov 2025 171
okt 2024 204
okt 2025 154
sep 2024 160
sep 2025 141

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hoogeveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hoogeveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Hoogeveen?

Hoogeveen telt in 2026 ongeveer 40.743 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen is in 2025 circa € 263.066.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen ligt rond € 28.622 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoogeveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.851 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoogeveen?

In Hoogeveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.414 woningen.

Meer Häuser in Hoogeveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.