Aller directement au contenu
Logo de Stege Makelaardij

Tamboerlaan 273

7906EJ Hoogeveen • Drenthe

Vendu

€ 225.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 231.350

Prix d'achat /m²: € 3.082

Galerie de photos

Description

Tamboerlaan 273 – Ruim en licht maisonnette-appartement met garage en berging en drie slaapkamers! Ben je op zoek naar een keurig onderhouden en ruim appartement met drie slaapkamers, eigen garage, berging én een centrale ligging in Hoogeveen? Dan is dit maisonnette-appartement aan de Tamboerlaan 273 absoluut een bezichtiging waard! Dit nette appartement ligt in een kleinschalig complex in de woonwijk Nije Nering. De woning is verdeeld over twee woonlagen (1e en 2e verdieping), beschikt over een lichte woonkamer, een aparte keuken, drie slaapkamers en een nette badkamer. De galerij bevind zich aan de achterzijde van het appartement. Daarnaast beschik je over een vrijstaande stenen berging én 2 eigen garageboxen met elektra, ideaal voor fietsen, hobby’s of extra opslagruimte. Woonlaag 1: Via de galerij aan de achterzijde van het gebouw kom je bij de entree en hal met trapopgang. Er is een nette toiletruimte die geheel is betegeld en hier is de cv-ketel geplaatst. Meterkast en kastruimte onder de trap. Via de hal bereik je de woonkamer (23m²) en de keuken aan de achterzijde. De woonkamer is heerlijk licht en ruim, voorzien van laminaatvloer en structuurwanden. De dichte keuken is voorzien van een betegelde vloer, een aanrechtblad met spoelbak en vijf pits gasfornuis met afzuigkap Woonlaag 2: Overloop met drie keurig afgewerkte slaapkamers en een recent gemoderniseerde badkamer, deze is in 2023 geheel vernieuwd. In de badkamer vind je een inloopdouche (met regen- en handdouche) en een wastafelmeubel. De bovenverdieping is tevens voorzien van vernieuwde elektra, ook zijn de wanden en de plafonds aangepakt. Dit geeft alles een strakke uitstraling. Er is een luik naar een kleine vliering met wat opslagruimte. Bijgebouwen: Er zijn twee stenen garages die bij het appartement horen en zijn inbegrepen in de vraagprijs. De garages zijn ongeveer 18 en 12 m² groot en voorzien van elektra. * Interessant is wellicht de optie om de garage(s) te verhuren en daarmee een leuk rendement te maken! Woningkenmerken: Woonoppervlakte: ca. 73 m² Externe bergruimte: ca. 31 m² Energielabel C Cv-ketel: Intergas HR (2022, eigendom) Dubbel glas, mechanische ventilatie Maandelijkse VvE-bijdrage: € 110,78 Openbaar parkeren voor de deur Gelegen nabij winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen Over de buurt en omgeving: Het appartement ligt in de wijk Nije Nering, een rustige en groene woonwijk aan de zuidkant van Hoogeveen. In de directe omgeving vind je diverse voorzieningen zoals supermarkten, basisscholen, een wijkwinkelcentrum en sportfaciliteiten. Ook is er een goede busverbinding en zijn de uitvalswegen richting de A28 en A37 snel bereikbaar. Hoogeveen is een levendige stad met een compleet winkelaanbod, gezellige horeca, een theater, een bioscoop en uitstekende sport- en zorgvoorzieningen. De stad heeft een centrale ligging in Drenthe en staat bekend om haar no-nonsense mentaliteit, brede straten en goede bereikbaarheid. Kortom: comfortabel wonen met alle gemakken binnen handbereik! VvE-informatie De VvE “De Tamboer” is financieel gezond, actief in onderhoud en professioneel georganiseerd. Er is een actueel Meerjaren Onderhoudsplan, een goed gevuld reservefonds en jaarlijks worden vergaderingen gehouden met een hoge opkomst. Grote onderhoudswerken zoals schilderwerk en galerijcoating zijn opgenomen in de planning. Het professionele beheer is in handen van Woonscan. De maandelijkse bijdrage bedraagt € 110,78.

Prêt immobilier berekenen

€ 225.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 231.350

2,78%

Annuellement

%

€ 11.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 225.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, maisonnette (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
73 m²
Contenu
252 m³
Espace de stockage externe
31 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1964
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HR Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
18-07-2025
Date de vente
12-08-2025

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7906

Google Maps

Voir Hoogeveen sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Hoogeveen

Chiffres de logement et de quartier dans Hoogeveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hoogeveen. En 2026 étaient 40.743 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 263.066.

Résidents

40.743

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 263.066

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.622

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.851

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hoogeveen
Année Résidents
2021 39.905
2022 40.135
2023 40.560
2024 40.675
2025 40.900
2026 40.743

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hoogeveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 187.109
2022 EUR 203.749
2023 EUR 235.977
2024 EUR 249.737
2025 EUR 263.066

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 9.765 0-15: 5.730 15-25: 5.075 25-45: 9.935 45-65: 10.295

Niveau d'enseignement

Hoger

5.880

Praktisch

10.130

Middelbaar

13.980

Origine des habitants (2025)

Europa

2.410

Nederland

33.130

Buiten Europa

5.360

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.086
Appartementen 6.183
Tussenwoningen 6.414
Vrijstaande woningen 1.789
Twee-onder-één-kap woningen 2.047

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 5
1700 tot 1900 38
1900 tot 1925 233
1925 tot 1950 1.146
1950 tot 1970 4.546
1970 tot 1980 3.471
1980 tot 1990 2.222
1990 tot 2000 1.654
2000 tot 2010 1.654
2010 tot 2020 681
2020 en later 438

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

6.089

Étiquette C

5.666

Étiquette B

3.160

Étiquette D

1.903

Étiquette E

1.044

Étiquette G

837

Étiquette F

735

Étiquette A+

300

Étiquette A+++

204

Étiquette A++

125

Étiquette A++++

76

Étiquette A+++++

10

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hoogeveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.189 2.506
2021 1.326 2.541
2022 1.050 2.419
2023 882 2.333
2024 849 2.399

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 985 • Électricité: 2.505

Huurwoning

Gaz: 741 • Électricité: 1.858

Koopwoning

Gaz: 999 • Électricité: 2.670

Appartement

Gaz: 623 • Électricité: 1.678

Tussenwoning

Gaz: 873 • Électricité: 2.315

Vrijstaande woning

Gaz: 1.413 • Électricité: 3.527

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.082 • Électricité: 2.769

Activité dans Hoogeveen (2025)

Handel en HORECA 1.080
Nijverheid en energie 670
Zakelijke dienstverlening 810
Overheid, onderwijs en zorg 690
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 245
Financiele diensten en onroerendgoed 235
Cultuur, recreatie en overige diensten 395

Nombre total d'établissements: 4.140

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hoogeveen
Période Délits
jan 2026 190
jul 2025 158
jun 2025 155
mei 2025 134
mrt 2025 162
mrt 2026 200
nov 2024 119
nov 2025 171
okt 2024 204
okt 2025 154
sep 2024 160
sep 2025 141

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hoogeveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hoogeveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hoogeveen?

Hoogeveen telt in 2026 ongeveer 40.743 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen is in 2025 circa € 263.066.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen ligt rond € 28.622 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoogeveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.851 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoogeveen?

In Hoogeveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.414 woningen.

Meer maisons in Hoogeveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.