Jump to content
Logo of Stege Makelaardij

Tamboerlaan 273

7906EJ Hoogeveen • Drenthe

Sold

€ 225.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 6.350

2% transfer tax (€ 4.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 231.350

Purchase price /m²: € 3.082

Photo Gallery

Description

Tamboerlaan 273 – Ruim en licht maisonnette-appartement met garage en berging en drie slaapkamers! Ben je op zoek naar een keurig onderhouden en ruim appartement met drie slaapkamers, eigen garage, berging én een centrale ligging in Hoogeveen? Dan is dit maisonnette-appartement aan de Tamboerlaan 273 absoluut een bezichtiging waard! Dit nette appartement ligt in een kleinschalig complex in de woonwijk Nije Nering. De woning is verdeeld over twee woonlagen (1e en 2e verdieping), beschikt over een lichte woonkamer, een aparte keuken, drie slaapkamers en een nette badkamer. De galerij bevind zich aan de achterzijde van het appartement. Daarnaast beschik je over een vrijstaande stenen berging én 2 eigen garageboxen met elektra, ideaal voor fietsen, hobby’s of extra opslagruimte. Woonlaag 1: Via de galerij aan de achterzijde van het gebouw kom je bij de entree en hal met trapopgang. Er is een nette toiletruimte die geheel is betegeld en hier is de cv-ketel geplaatst. Meterkast en kastruimte onder de trap. Via de hal bereik je de woonkamer (23m²) en de keuken aan de achterzijde. De woonkamer is heerlijk licht en ruim, voorzien van laminaatvloer en structuurwanden. De dichte keuken is voorzien van een betegelde vloer, een aanrechtblad met spoelbak en vijf pits gasfornuis met afzuigkap Woonlaag 2: Overloop met drie keurig afgewerkte slaapkamers en een recent gemoderniseerde badkamer, deze is in 2023 geheel vernieuwd. In de badkamer vind je een inloopdouche (met regen- en handdouche) en een wastafelmeubel. De bovenverdieping is tevens voorzien van vernieuwde elektra, ook zijn de wanden en de plafonds aangepakt. Dit geeft alles een strakke uitstraling. Er is een luik naar een kleine vliering met wat opslagruimte. Bijgebouwen: Er zijn twee stenen garages die bij het appartement horen en zijn inbegrepen in de vraagprijs. De garages zijn ongeveer 18 en 12 m² groot en voorzien van elektra. * Interessant is wellicht de optie om de garage(s) te verhuren en daarmee een leuk rendement te maken! Woningkenmerken: Woonoppervlakte: ca. 73 m² Externe bergruimte: ca. 31 m² Energielabel C Cv-ketel: Intergas HR (2022, eigendom) Dubbel glas, mechanische ventilatie Maandelijkse VvE-bijdrage: € 110,78 Openbaar parkeren voor de deur Gelegen nabij winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen Over de buurt en omgeving: Het appartement ligt in de wijk Nije Nering, een rustige en groene woonwijk aan de zuidkant van Hoogeveen. In de directe omgeving vind je diverse voorzieningen zoals supermarkten, basisscholen, een wijkwinkelcentrum en sportfaciliteiten. Ook is er een goede busverbinding en zijn de uitvalswegen richting de A28 en A37 snel bereikbaar. Hoogeveen is een levendige stad met een compleet winkelaanbod, gezellige horeca, een theater, een bioscoop en uitstekende sport- en zorgvoorzieningen. De stad heeft een centrale ligging in Drenthe en staat bekend om haar no-nonsense mentaliteit, brede straten en goede bereikbaarheid. Kortom: comfortabel wonen met alle gemakken binnen handbereik! VvE-informatie De VvE “De Tamboer” is financieel gezond, actief in onderhoud en professioneel georganiseerd. Er is een actueel Meerjaren Onderhoudsplan, een goed gevuld reservefonds en jaarlijks worden vergaderingen gehouden met een hoge opkomst. Grote onderhoudswerken zoals schilderwerk en galerijcoating zijn opgenomen in de planning. Het professionele beheer is in handen van Woonscan. De maandelijkse bijdrage bedraagt € 110,78.

Mortgage berekenen

€ 225.000

Cost of copper (estimated): € 6.350

2% transfer tax (€ 4.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 231.350

2,78%

Yearly

%

€ 11.250

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 225.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, maisonnette (appartement)

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen
Located on
2e woonlaag

Areas and volumes

Living area
73 m²
Content
252 m³
External storage space
31 m²

Construction and Energy

Year of construction
1964
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dubbel glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas HR Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Openbaar parkeren
Garage type
Vrijstaande stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
18-07-2025
Sale date
12-08-2025

Garage facilities

Elektra

Additional features

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 7906

Google Maps

View Hoogeveen on the map

Spatial overview of the work area in Hoogeveen

Residential and neighborhood statistics in Hoogeveen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Hoogeveen. In 2026 were there 40.743 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 263.066.

Residents

40.743

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 263.066

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.622

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

1.851

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Hoogeveen
Year Residents
2021 39.905
2022 40.135
2023 40.560
2024 40.675
2025 40.900
2026 40.743

Annual WOZ value

WOZ value per year in Hoogeveen
Year Average WOZ
2021 EUR 187.109
2022 EUR 203.749
2023 EUR 235.977
2024 EUR 249.737
2025 EUR 263.066

Composition of residents

Age build-up

65+: 9.765 0-15: 5.730 15-25: 5.075 25-45: 9.935 45-65: 10.295

Education level

Hoger

5.880

Praktisch

10.130

Middelbaar

13.980

Origin of residents (2025)

Europa

2.410

Nederland

33.130

Buiten Europa

5.360

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 3.086
Appartementen 6.183
Tussenwoningen 6.414
Vrijstaande woningen 1.789
Twee-onder-één-kap woningen 2.047

Construction period of buildings

Voor 1700 5
1700 tot 1900 38
1900 tot 1925 233
1925 tot 1950 1.146
1950 tot 1970 4.546
1970 tot 1980 3.471
1980 tot 1990 2.222
1990 tot 2000 1.654
2000 tot 2010 1.654
2010 tot 2020 681
2020 en later 438

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

6.089

Label C

5.666

Label B

3.160

Label D

1.903

Label E

1.044

Label G

837

Label F

735

Label A+

300

Label A+++

204

Label A++

125

Label A++++

76

Label A+++++

10

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Hoogeveen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.189 2.506
2021 1.326 2.541
2022 1.050 2.419
2023 882 2.333
2024 849 2.399

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 985 • Electricity: 2.505

Huurwoning

Gas: 741 • Electricity: 1.858

Koopwoning

Gas: 999 • Electricity: 2.670

Appartement

Gas: 623 • Electricity: 1.678

Tussenwoning

Gas: 873 • Electricity: 2.315

Vrijstaande woning

Gas: 1.413 • Electricity: 3.527

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.082 • Electricity: 2.769

Business activity in Hoogeveen (2025)

Handel en HORECA 1.080
Nijverheid en energie 670
Zakelijke dienstverlening 810
Overheid, onderwijs en zorg 690
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 245
Financiele diensten en onroerendgoed 235
Cultuur, recreatie en overige diensten 395

Total number of company establishments: 4.140

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Hoogeveen
Period Crimes
jan 2026 190
jul 2025 158
jun 2025 155
mei 2025 134
mrt 2025 162
mrt 2026 200
nov 2024 119
nov 2025 171
okt 2024 204
okt 2025 154
sep 2024 160
sep 2025 141

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Hoogeveen.

Frequently asked questions about living in Hoogeveen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Hoogeveen?

Hoogeveen telt in 2026 ongeveer 40.743 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen is in 2025 circa € 263.066.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen ligt rond € 28.622 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoogeveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.851 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoogeveen?

In Hoogeveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.414 woningen.

Meer houses in Hoogeveen

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.