Jump to content
Logo of Hentenaar Makelaardij

Pesserstraat 2 24

7901LC Hoogeveen

Available

€ 439.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 10.640

2% transfer tax (€ 8.790) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 450.140

Purchase price /m²: € 5.426

Photo Gallery

Description

Op een centrale woonlocatie aan de rand van het centrum van Hoogeveen ligt dit moderne en energiezuinige appartement (bouwjaar start 2021, oplevering 2022) met aluminium kozijnen, eigen parkeerplaats en berging in de parkeergarage. Het appartement is gelegen op de derde verdieping van een fraai en modern complex met lift en videofooninstallatie. Het geheel beschikt over uitstekende energievoorzieningen, waaronder een warmtepomp met 180 liter boiler, vloerverwarming, 2 zonnepanelen en energielabel A+++. Indeling Vanaf de centrale entree met lift bereik je de derde verdieping. Bij binnenkomst in het appartement kom je in de hal, die toegang biedt tot alle vertrekken. Via een stijlvolle zwarte stalen deur met matglas stap je de lichte woonkamer binnen. De woonkamer heeft een moderne afwerking en beschikt over drie elektrische screens, waarmee het geheel comfortabel en energiezuinig te reguleren is. Het balkon ligt op het zuiden en vormt een prettige buitenruimte met veel licht en zon. De open keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en is uitgevoerd met moderne inbouwapparatuur. Het appartement beschikt over twee goed bemeten slaapkamers en een moderne badkamer met douche, toilet en wastafel. Daarnaast is er een aparte technische ruimte met warmtepomp, boiler, wasmachineaansluiting, waterontharder en extra bergruimte. De volledige woning is voorzien van vloerverwarming, wat bijdraagt aan een gelijkmatig en prettig wooncomfort. Buitenruimte & parkeren Het appartement beschikt over een zonnig balkon op het zuiden met uitzicht over de rotonde richting Station. Er is een eigen berging voor opslag en een eigen parkeerplaats in de parkeergarage onder het complex. Voorzieningen & bereikbaarheid Het centrum van Hoogeveen ligt op loopafstand, met winkels, supermarkten, horeca en voorzieningen binnen handbereik. Ook openbaar vervoer is eenvoudig bereikbaar. De ligging nabij de A28 en A37 maakt het appartement goed bereikbaar richting onder meer Zwolle, Assen en Emmen. Bijzonderheden • Start bouw 2021, oplevering 2022 • Energielabel A+++ • Warmtepomp met 180 liter boiler • Vloerverwarming in het gehele appartement • 2 zonnepanelen per appartement aanwezig • Aluminium buitenkozijnen • Balkon op het zuiden met 3 elektrische screens • Eigen parkeerplaats en berging in parkeergarage • Liftinstallatie en videofooninstallatie aanwezig • VVE-bijdrage € 150,- per maand • Woningborggarantie Een strak afgewerkt, energiezuinig en instapklaar appartement op een centrale locatie dicht bij het centrum van Hoogeveen. Met twee slaapkamers, moderne voorzieningen, zonnig balkon en eigen parkeerplaats biedt dit appartement een compleet en toekomstbestendig wooncomfort.

Mortgage berekenen

€ 439.500

Cost of copper (estimated): € 10.640

2% transfer tax (€ 8.790) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 450.140

2,78%

Yearly

%

€ 21.975

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 439.500 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Galerijflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
3e woonlaag

Areas and volumes

Living area
81 m²
Content
291 m³
Building bound outdoor space
6 m²
External storage space
19 m²

Construction and Energy

Year of construction
2021
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Warmtepomp
Warm water
Elektrische boiler
Energy label
A+++

Land Registry and VvE

Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In centrum
Salvage
Inpandig
Parking
Op afgesloten terrein en parkeergarage
Garage type
Parkeerkelder

Planning

Available since
13-05-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel

Additional features

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 7901

Google Maps

View Hoogeveen on the map

Spatial overview of the work area in Hoogeveen

Residential and neighborhood statistics in Hoogeveen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Hoogeveen. In 2026 were there 40.743 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 263.066.

Residents

40.743

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 263.066

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.622

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

1.851

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Hoogeveen
Year Residents
2021 39.905
2022 40.135
2023 40.560
2024 40.675
2025 40.900
2026 40.743

Annual WOZ value

WOZ value per year in Hoogeveen
Year Average WOZ
2021 EUR 187.109
2022 EUR 203.749
2023 EUR 235.977
2024 EUR 249.737
2025 EUR 263.066

Composition of residents

Age build-up

65+: 9.765 0-15: 5.730 15-25: 5.075 25-45: 9.935 45-65: 10.295

Education level

Hoger

5.880

Praktisch

10.130

Middelbaar

13.980

Origin of residents (2025)

Europa

2.410

Nederland

33.130

Buiten Europa

5.360

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 3.086
Appartementen 6.183
Tussenwoningen 6.414
Vrijstaande woningen 1.789
Twee-onder-één-kap woningen 2.047

Construction period of buildings

Voor 1700 5
1700 tot 1900 38
1900 tot 1925 233
1925 tot 1950 1.146
1950 tot 1970 4.546
1970 tot 1980 3.471
1980 tot 1990 2.222
1990 tot 2000 1.654
2000 tot 2010 1.654
2010 tot 2020 681
2020 en later 438

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

6.089

Label C

5.666

Label B

3.160

Label D

1.903

Label E

1.044

Label G

837

Label F

735

Label A+

300

Label A+++

204

Label A++

125

Label A++++

76

Label A+++++

10

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Hoogeveen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.189 2.506
2021 1.326 2.541
2022 1.050 2.419
2023 882 2.333
2024 849 2.399

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 985 • Electricity: 2.505

Huurwoning

Gas: 741 • Electricity: 1.858

Koopwoning

Gas: 999 • Electricity: 2.670

Appartement

Gas: 623 • Electricity: 1.678

Tussenwoning

Gas: 873 • Electricity: 2.315

Vrijstaande woning

Gas: 1.413 • Electricity: 3.527

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.082 • Electricity: 2.769

Business activity in Hoogeveen (2025)

Handel en HORECA 1.080
Nijverheid en energie 670
Zakelijke dienstverlening 810
Overheid, onderwijs en zorg 690
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 245
Financiele diensten en onroerendgoed 235
Cultuur, recreatie en overige diensten 395

Total number of company establishments: 4.140

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Hoogeveen
Period Crimes
jan 2026 190
jul 2025 158
jun 2025 155
mei 2025 134
mrt 2025 162
mrt 2026 200
nov 2024 119
nov 2025 171
okt 2024 204
okt 2025 154
sep 2024 160
sep 2025 141

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Hoogeveen.

Frequently asked questions about living in Hoogeveen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Hoogeveen?

Hoogeveen telt in 2026 ongeveer 40.743 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen is in 2025 circa € 263.066.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen ligt rond € 28.622 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoogeveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.851 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoogeveen?

In Hoogeveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.414 woningen.

Meer houses in Hoogeveen

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.