Direkt zum Inhalt
Logo von Makelaardij Bertens B.V.

Hertog van Brabantweg 8

5175EB Loon op Zand • Noord-Brabant

Verkauft

€ 475.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.350

2 % Übertragungssteuer (€ 9.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 486.350

Kaufpreis /m²: € 5.163

Fotoalbum

Beschreibung

- Groot hoekperceel aan een rustige straat; - Straat oversteken en gelijk in het bos staan; - Parkeergelegenheid op eigen terrein; - Makkelijk bereikbaar, zowel met de auto als met openbaar vervoer (busstation om de hoek); - Kindvriendelijk; - Goed onderhouden woning; Zijn dit allemaal zaken die op je wensenlijstje staan? Dan nodigen wij je graag uit om te komen kijken bij deze uitstekend gelegen hoekwoning met serre, stenen berging, carport, oprit, voor-, zijtuin en op het zuiden gelegen achtertuin. Ligging: De woning ligt aan een rustige straat aan de rand van woonwijk Oud-Loon. Aan de overzijde van de straat is een speelgelegenheid voor kinderen, waar je ook zo de bossen inloopt die onderdeel uitmaken van Nationaal park de Loonse en Drunense Duinen. Het huis ligt op ongeveer 10 minuten loopafstand van de basisschool en het gemoedelijke dorpscentrum met diverse winkels en horecavoorzieningen is ook niet ver weg. Het busstation van Loon op Zand ligt om de hoek. Met de auto is de nabij gelegen Midden-Brabantweg (N261 Tilburg - Waalwijk) snel te bereiken. Indeling: Begane grond: Via de overdekte entree aan de zijkant kom je binnen in de hal. Hier zijn ook de trapopgang, meterkast en toiletruimte met hangcloset en fontein. De open keuken ligt aan de voorzijde van de woning met uitzicht op de bossen. De nette inrichting in een lichte kleurstelling bevindt zich aan weerszijden van de keuken. Aan de ene kant een aanrecht met rvs spoelbak, kast, brede lades, inclusief een interne besteklade, 4-pits gaskookplaat met rvs afzuigschouw en vaatwasser. Daarboven nog extra opbergruimte middels een klepkast. Aan de andere kant een hoge kastenunit met servieskasten, praktische kast met apothekersladen en een grote koel- vries combinatie. De woonkamer met vaste kast onder de trap is tuingericht. Vanuit de woonkamer kun je naar de serre waar je het grootste deel van het jaar heerlijk overdekt van het buitenleven kunt genieten. Bovendien zorgt deze serre ervoor dat je binnendoor naar de berging kunt. De achterom die zich onder de carport bevindt komt ook in deze serre uit. 1e verdieping: Overloop met vaste trap naar de tweede verdieping. Drie slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde en één aan de voorzijde. De twee grootste slaapkamers zijn ieder voorzien van een dakkapel. De andere slaapkamer heeft een groot dakraam. De badkamer heeft ook een dakraam en is verder voorzien van een wastafel, inloopdouche en hangtoilet. 2e verdieping: Hier is de combi cv-ketel (Remeha, bouwjaar 2021) opgesteld en zit de aansluiting voor de wasmachine. Verder dient deze verdieping momenteel als bergruimte, maar hier kan ook prima een vierde slaapkamer gecreëerd worden. Het dakraam zorgt voor voldoende lichtinval. Algemeen: - De begane grondvloer en 1e verdiepingsvloer zijn van beton, de 2e verdiepingsvloer is van hout; - Met uitzondering van de aluminium schuifpui in de serre zijn alle ramen, deuren en kozijnen van hout en nagenoeg volledig voorzien van dubbel glas, - In 2023 zijn alle ramen in de gevels op de verdiepingen en in de dakkapellen voorzien van HR++ glas; - In dat jaar is ook de dakgoot aan de achterzijde vervangen; - In 2025 is de dakbedekking op de platte daken vernieuwd; - Energielabel C; - Ten aanzien van de afmetingen: hoewel de serre voorzien is van een radiator, is deze verder niet geïsoleerd. Om die reden is de oppervlakte van de serre (circa 13 m²) NIET in de woonoppervlakte betrokken, maar conform de uniforme meetinstructie als externe bergruimte aangemerkt. Bijgebouwen en buitengebeuren: De stenen berging van ruim 7 m² is voorzien van elektra. Deze heeft niet alleen een ingang aan de kant van de serre, maar je kunt er ook rechtstreeks vanaf de straatkant binnen. Wel zo handig als je met de fiets thuis komt! Tegen de berging staat verder nog een houten overkapping welke aan drie zijden dicht is en zich bijvoorbeeld uitstekend leent om op een nette manier de containers een plekje te geven. En je auto? Krabben in de winter is niet nodig, want die kan lekker overdekt onder de carport tegen de zijgevel staan. Zoals vermeld staat de woning op een ruim hoekperceel. Buiten de oprit naar de carport en een looppad naar de berging is er sprake van zowel een voor- zij- en achtertuin. Deze zijn onderhoudsvriendelijk ingericht met voornamelijk grindborders met beplanting, deels afgescheiden van de straat door middel van hagen en aan de achterzijde voorzien van een groot terras van betontegels. De achtertuin ligt pal op het zuiden, dus de liefhebber van de zon kan hier zijn hartje ophalen. Nadere interesse gewekt? Wij plannen graag een afspraak voor een bezichtiging! Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 475.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.350

2 % Übertragungssteuer (€ 9.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 486.350

3,04%

Jährlich

%

€ 23.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 475.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
92 m²
Fläche des Grundstücks
311 m²
Inhalt
307 m³
Gebäude mit Außenbereich
17 m²
Externe Berghalle
20 m²
Hinterhof Fläche
140 m²

Bau und Energie

Baujahr
1987
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Tzerra 28C (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Carport

Planung

Seit dem Angebot
24-12-2025
Verkaufsdatum
13-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 5175

Google Karten

Geografische Übersicht Loon op Zand

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Loon op Zand

Wohn- und Viertelzahlen in Loon op Zand

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Loon op Zand. In 2025 waren da 6.270 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 420.000.

Einwohner

6.270

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 420.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 35.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

170

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Loon op Zand
Jahr Einwohner
2021 6.295
2022 6.255
2023 6.245
2024 6.190
2025 6.270

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Loon op Zand
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 325.000
2023 EUR 377.000
2024 EUR 400.000
2025 EUR 420.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.785 0-15: 915 15-25: 610 25-45: 1.245 45-65: 1.715

Ausbildungsstufe

Hoger

1.420

Praktisch

970

Middelbaar

1.930

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

375

Nederland

5.525

Buiten Europa

365

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 565
Appartementen 641
Tussenwoningen 914
Vrijstaande woningen 525
Twee-onder-één-kap woningen 365

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 76
1925 tot 1950 230
1950 tot 1970 527
1970 tot 1980 753
1980 tot 1990 379
1990 tot 2000 196
2000 tot 2010 177
2010 tot 2020 214
2020 en later 97

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

871

Bezeichnung A

748

Bezeichnung B

487

Bezeichnung D

329

Bezeichnung F

174

Bezeichnung G

144

Bezeichnung E

108

Bezeichnung A++++

55

Bezeichnung A+

34

Bezeichnung A++

27

Bezeichnung A+++

26

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Loon op Zand
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.310 3.190
2021 1.490 3.230
2022 1.150 3.030
2023 990 2.830
2024 960 2.930

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 970 • Strom: 2.790

Huurwoning

Gas: 790 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.080 • Strom: 3.230

Appartement

Gas: 740 • Strom: 1.850

Tussenwoning

Gas: 850 • Strom: 2.480

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Strom: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.130 • Strom: 3.240

Betriebsaktivität in Loon op Zand (2025)

Handel en HORECA 170
Nijverheid en energie 125
Zakelijke dienstverlening 225
Overheid, onderwijs en zorg 145
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Gesamtanzahl der Firmensitze: 885

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Loon op Zand
Periode Verbrechen
jan 2025 19
jan 2026 19
jul 2025 26
jun 2025 17
mei 2025 12
mrt 2025 12
nov 2024 11
nov 2025 9
okt 2024 14
okt 2025 11
sep 2024 12
sep 2025 8

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Loon op Zand.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Loon op Zand

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Loon op Zand?

Loon op Zand telt in 2025 ongeveer 6.270 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand is in 2025 circa € 420.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loon op Zand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 170 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loon op Zand?

In Loon op Zand komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 914 woningen.

Meer Häuser in Loon op Zand

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.