Aller directement au contenu
Logo de Makelaardij Bertens B.V.

Hertog van Brabantweg 8

5175EB Loon op Zand • Noord-Brabant

Vendu

€ 475.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 486.350

Prix d'achat /m²: € 5.163

Galerie de photos

Description

- Groot hoekperceel aan een rustige straat; - Straat oversteken en gelijk in het bos staan; - Parkeergelegenheid op eigen terrein; - Makkelijk bereikbaar, zowel met de auto als met openbaar vervoer (busstation om de hoek); - Kindvriendelijk; - Goed onderhouden woning; Zijn dit allemaal zaken die op je wensenlijstje staan? Dan nodigen wij je graag uit om te komen kijken bij deze uitstekend gelegen hoekwoning met serre, stenen berging, carport, oprit, voor-, zijtuin en op het zuiden gelegen achtertuin. Ligging: De woning ligt aan een rustige straat aan de rand van woonwijk Oud-Loon. Aan de overzijde van de straat is een speelgelegenheid voor kinderen, waar je ook zo de bossen inloopt die onderdeel uitmaken van Nationaal park de Loonse en Drunense Duinen. Het huis ligt op ongeveer 10 minuten loopafstand van de basisschool en het gemoedelijke dorpscentrum met diverse winkels en horecavoorzieningen is ook niet ver weg. Het busstation van Loon op Zand ligt om de hoek. Met de auto is de nabij gelegen Midden-Brabantweg (N261 Tilburg - Waalwijk) snel te bereiken. Indeling: Begane grond: Via de overdekte entree aan de zijkant kom je binnen in de hal. Hier zijn ook de trapopgang, meterkast en toiletruimte met hangcloset en fontein. De open keuken ligt aan de voorzijde van de woning met uitzicht op de bossen. De nette inrichting in een lichte kleurstelling bevindt zich aan weerszijden van de keuken. Aan de ene kant een aanrecht met rvs spoelbak, kast, brede lades, inclusief een interne besteklade, 4-pits gaskookplaat met rvs afzuigschouw en vaatwasser. Daarboven nog extra opbergruimte middels een klepkast. Aan de andere kant een hoge kastenunit met servieskasten, praktische kast met apothekersladen en een grote koel- vries combinatie. De woonkamer met vaste kast onder de trap is tuingericht. Vanuit de woonkamer kun je naar de serre waar je het grootste deel van het jaar heerlijk overdekt van het buitenleven kunt genieten. Bovendien zorgt deze serre ervoor dat je binnendoor naar de berging kunt. De achterom die zich onder de carport bevindt komt ook in deze serre uit. 1e verdieping: Overloop met vaste trap naar de tweede verdieping. Drie slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde en één aan de voorzijde. De twee grootste slaapkamers zijn ieder voorzien van een dakkapel. De andere slaapkamer heeft een groot dakraam. De badkamer heeft ook een dakraam en is verder voorzien van een wastafel, inloopdouche en hangtoilet. 2e verdieping: Hier is de combi cv-ketel (Remeha, bouwjaar 2021) opgesteld en zit de aansluiting voor de wasmachine. Verder dient deze verdieping momenteel als bergruimte, maar hier kan ook prima een vierde slaapkamer gecreëerd worden. Het dakraam zorgt voor voldoende lichtinval. Algemeen: - De begane grondvloer en 1e verdiepingsvloer zijn van beton, de 2e verdiepingsvloer is van hout; - Met uitzondering van de aluminium schuifpui in de serre zijn alle ramen, deuren en kozijnen van hout en nagenoeg volledig voorzien van dubbel glas, - In 2023 zijn alle ramen in de gevels op de verdiepingen en in de dakkapellen voorzien van HR++ glas; - In dat jaar is ook de dakgoot aan de achterzijde vervangen; - In 2025 is de dakbedekking op de platte daken vernieuwd; - Energielabel C; - Ten aanzien van de afmetingen: hoewel de serre voorzien is van een radiator, is deze verder niet geïsoleerd. Om die reden is de oppervlakte van de serre (circa 13 m²) NIET in de woonoppervlakte betrokken, maar conform de uniforme meetinstructie als externe bergruimte aangemerkt. Bijgebouwen en buitengebeuren: De stenen berging van ruim 7 m² is voorzien van elektra. Deze heeft niet alleen een ingang aan de kant van de serre, maar je kunt er ook rechtstreeks vanaf de straatkant binnen. Wel zo handig als je met de fiets thuis komt! Tegen de berging staat verder nog een houten overkapping welke aan drie zijden dicht is en zich bijvoorbeeld uitstekend leent om op een nette manier de containers een plekje te geven. En je auto? Krabben in de winter is niet nodig, want die kan lekker overdekt onder de carport tegen de zijgevel staan. Zoals vermeld staat de woning op een ruim hoekperceel. Buiten de oprit naar de carport en een looppad naar de berging is er sprake van zowel een voor- zij- en achtertuin. Deze zijn onderhoudsvriendelijk ingericht met voornamelijk grindborders met beplanting, deels afgescheiden van de straat door middel van hagen en aan de achterzijde voorzien van een groot terras van betontegels. De achtertuin ligt pal op het zuiden, dus de liefhebber van de zon kan hier zijn hartje ophalen. Nadere interesse gewekt? Wij plannen graag een afspraak voor een bezichtiging! Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 475.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 486.350

3,04%

Annuellement

%

€ 23.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 475.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
92 m²
Superficie du terrain
311 m²
Contenu
307 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
17 m²
Espace de stockage externe
20 m²
Aire de la cour arrière
140 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1987
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Tzerra 28C (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Carport

Planification

Proposé depuis
24-12-2025
Date de vente
13-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5175

Google Maps

Aperçu géographique Loon op Zand

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Loon op Zand

Chiffres de logement et de quartier dans Loon op Zand

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Loon op Zand. En 2025 étaient 6.270 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 420.000.

Résidents

6.270

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 420.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

170

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Loon op Zand
Année Résidents
2021 6.295
2022 6.255
2023 6.245
2024 6.190
2025 6.270

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Loon op Zand
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 325.000
2023 EUR 377.000
2024 EUR 400.000
2025 EUR 420.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.785 0-15: 915 15-25: 610 25-45: 1.245 45-65: 1.715

Niveau d'enseignement

Hoger

1.420

Praktisch

970

Middelbaar

1.930

Origine des habitants (2025)

Europa

375

Nederland

5.525

Buiten Europa

365

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 565
Appartementen 641
Tussenwoningen 914
Vrijstaande woningen 525
Twee-onder-één-kap woningen 365

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 76
1925 tot 1950 230
1950 tot 1970 527
1970 tot 1980 753
1980 tot 1990 379
1990 tot 2000 196
2000 tot 2010 177
2010 tot 2020 214
2020 en later 97

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

871

Étiquette A

748

Étiquette B

487

Étiquette D

329

Étiquette F

174

Étiquette G

144

Étiquette E

108

Étiquette A++++

55

Étiquette A+

34

Étiquette A++

27

Étiquette A+++

26

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Loon op Zand
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.310 3.190
2021 1.490 3.230
2022 1.150 3.030
2023 990 2.830
2024 960 2.930

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.790

Huurwoning

Gaz: 790 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 1.080 • Électricité: 3.230

Appartement

Gaz: 740 • Électricité: 1.850

Tussenwoning

Gaz: 850 • Électricité: 2.480

Vrijstaande woning

Gaz: 1.430 • Électricité: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.130 • Électricité: 3.240

Activité dans Loon op Zand (2025)

Handel en HORECA 170
Nijverheid en energie 125
Zakelijke dienstverlening 225
Overheid, onderwijs en zorg 145
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Nombre total d'établissements: 885

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Loon op Zand
Période Délits
jan 2025 19
jan 2026 19
jul 2025 26
jun 2025 17
mei 2025 12
mrt 2025 12
nov 2024 11
nov 2025 9
okt 2024 14
okt 2025 11
sep 2024 12
sep 2025 8

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Loon op Zand.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Loon op Zand

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Loon op Zand?

Loon op Zand telt in 2025 ongeveer 6.270 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand is in 2025 circa € 420.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loon op Zand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 170 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loon op Zand?

In Loon op Zand komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 914 woningen.

Meer maisons in Loon op Zand

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.