Ir directamente al contenido
Logotipo de Makelaardij Bertens B.V.

Hertog van Brabantweg 8

5175EB Loon op Zand • Noord-Brabant

Vendido

€ 475.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 486.350

Precio de compra /m²: € 5.163

Galería de fotos

Descripción

- Groot hoekperceel aan een rustige straat; - Straat oversteken en gelijk in het bos staan; - Parkeergelegenheid op eigen terrein; - Makkelijk bereikbaar, zowel met de auto als met openbaar vervoer (busstation om de hoek); - Kindvriendelijk; - Goed onderhouden woning; Zijn dit allemaal zaken die op je wensenlijstje staan? Dan nodigen wij je graag uit om te komen kijken bij deze uitstekend gelegen hoekwoning met serre, stenen berging, carport, oprit, voor-, zijtuin en op het zuiden gelegen achtertuin. Ligging: De woning ligt aan een rustige straat aan de rand van woonwijk Oud-Loon. Aan de overzijde van de straat is een speelgelegenheid voor kinderen, waar je ook zo de bossen inloopt die onderdeel uitmaken van Nationaal park de Loonse en Drunense Duinen. Het huis ligt op ongeveer 10 minuten loopafstand van de basisschool en het gemoedelijke dorpscentrum met diverse winkels en horecavoorzieningen is ook niet ver weg. Het busstation van Loon op Zand ligt om de hoek. Met de auto is de nabij gelegen Midden-Brabantweg (N261 Tilburg - Waalwijk) snel te bereiken. Indeling: Begane grond: Via de overdekte entree aan de zijkant kom je binnen in de hal. Hier zijn ook de trapopgang, meterkast en toiletruimte met hangcloset en fontein. De open keuken ligt aan de voorzijde van de woning met uitzicht op de bossen. De nette inrichting in een lichte kleurstelling bevindt zich aan weerszijden van de keuken. Aan de ene kant een aanrecht met rvs spoelbak, kast, brede lades, inclusief een interne besteklade, 4-pits gaskookplaat met rvs afzuigschouw en vaatwasser. Daarboven nog extra opbergruimte middels een klepkast. Aan de andere kant een hoge kastenunit met servieskasten, praktische kast met apothekersladen en een grote koel- vries combinatie. De woonkamer met vaste kast onder de trap is tuingericht. Vanuit de woonkamer kun je naar de serre waar je het grootste deel van het jaar heerlijk overdekt van het buitenleven kunt genieten. Bovendien zorgt deze serre ervoor dat je binnendoor naar de berging kunt. De achterom die zich onder de carport bevindt komt ook in deze serre uit. 1e verdieping: Overloop met vaste trap naar de tweede verdieping. Drie slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde en één aan de voorzijde. De twee grootste slaapkamers zijn ieder voorzien van een dakkapel. De andere slaapkamer heeft een groot dakraam. De badkamer heeft ook een dakraam en is verder voorzien van een wastafel, inloopdouche en hangtoilet. 2e verdieping: Hier is de combi cv-ketel (Remeha, bouwjaar 2021) opgesteld en zit de aansluiting voor de wasmachine. Verder dient deze verdieping momenteel als bergruimte, maar hier kan ook prima een vierde slaapkamer gecreëerd worden. Het dakraam zorgt voor voldoende lichtinval. Algemeen: - De begane grondvloer en 1e verdiepingsvloer zijn van beton, de 2e verdiepingsvloer is van hout; - Met uitzondering van de aluminium schuifpui in de serre zijn alle ramen, deuren en kozijnen van hout en nagenoeg volledig voorzien van dubbel glas, - In 2023 zijn alle ramen in de gevels op de verdiepingen en in de dakkapellen voorzien van HR++ glas; - In dat jaar is ook de dakgoot aan de achterzijde vervangen; - In 2025 is de dakbedekking op de platte daken vernieuwd; - Energielabel C; - Ten aanzien van de afmetingen: hoewel de serre voorzien is van een radiator, is deze verder niet geïsoleerd. Om die reden is de oppervlakte van de serre (circa 13 m²) NIET in de woonoppervlakte betrokken, maar conform de uniforme meetinstructie als externe bergruimte aangemerkt. Bijgebouwen en buitengebeuren: De stenen berging van ruim 7 m² is voorzien van elektra. Deze heeft niet alleen een ingang aan de kant van de serre, maar je kunt er ook rechtstreeks vanaf de straatkant binnen. Wel zo handig als je met de fiets thuis komt! Tegen de berging staat verder nog een houten overkapping welke aan drie zijden dicht is en zich bijvoorbeeld uitstekend leent om op een nette manier de containers een plekje te geven. En je auto? Krabben in de winter is niet nodig, want die kan lekker overdekt onder de carport tegen de zijgevel staan. Zoals vermeld staat de woning op een ruim hoekperceel. Buiten de oprit naar de carport en een looppad naar de berging is er sprake van zowel een voor- zij- en achtertuin. Deze zijn onderhoudsvriendelijk ingericht met voornamelijk grindborders met beplanting, deels afgescheiden van de straat door middel van hagen en aan de achterzijde voorzien van een groot terras van betontegels. De achtertuin ligt pal op het zuiden, dus de liefhebber van de zon kan hier zijn hartje ophalen. Nadere interesse gewekt? Wij plannen graag een afspraak voor een bezichtiging! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 475.000

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 486.350

3,04%

Anualmente

%

€ 23.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 475.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
92 m²
Área del lote
311 m²
Contenido
307 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
17 m²
Espacio de almacenamiento externo
20 m²
Área del jardín trasero
140 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1987
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Tzerra 28C (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport

Planificación

Ofrecido desde
24-12-2025
Fecha de venta
13-03-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5175

Mapas de Google

Vista geográfica Loon op Zand

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Loon op Zand

Estadísticas de vivienda y vecindario en Loon op Zand

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Loon op Zand. En 2025 había 6.270 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 420.000.

Inhabitantes

6.270

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 420.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

170

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Loon op Zand
Año Inhabitantes
2021 6.295
2022 6.255
2023 6.245
2024 6.190
2025 6.270

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Loon op Zand
Año Promedio WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 325.000
2023 EUR 377.000
2024 EUR 400.000
2025 EUR 420.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.785 0-15: 915 15-25: 610 25-45: 1.245 45-65: 1.715

Nivel académico

Hoger

1.420

Praktisch

970

Middelbaar

1.930

Origen de los residentes (2025)

Europa

375

Nederland

5.525

Buiten Europa

365

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 565
Appartementen 641
Tussenwoningen 914
Vrijstaande woningen 525
Twee-onder-één-kap woningen 365

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 76
1925 tot 1950 230
1950 tot 1970 527
1970 tot 1980 753
1980 tot 1990 379
1990 tot 2000 196
2000 tot 2010 177
2010 tot 2020 214
2020 en later 97

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

871

Etiqueta A

748

Etiqueta B

487

Etiqueta D

329

Etiqueta F

174

Etiqueta G

144

Etiqueta E

108

Etiqueta A++++

55

Etiqueta A+

34

Etiqueta A++

27

Etiqueta A+++

26

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Loon op Zand
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.310 3.190
2021 1.490 3.230
2022 1.150 3.030
2023 990 2.830
2024 960 2.930

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.790

Huurwoning

Gas: 790 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 3.230

Appartement

Gas: 740 • Electricidad: 1.850

Tussenwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.480

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Electricidad: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.130 • Electricidad: 3.240

Actividad empresarial en Loon op Zand (2025)

Handel en HORECA 170
Nijverheid en energie 125
Zakelijke dienstverlening 225
Overheid, onderwijs en zorg 145
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Número total de establecimientos empresariales: 885

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Loon op Zand
Periodo Delitos
jan 2025 19
jan 2026 19
jul 2025 26
jun 2025 17
mei 2025 12
mrt 2025 12
nov 2024 11
nov 2025 9
okt 2024 14
okt 2025 11
sep 2024 12
sep 2025 8

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Loon op Zand.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Loon op Zand

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Loon op Zand?

Loon op Zand telt in 2025 ongeveer 6.270 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand is in 2025 circa € 420.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loon op Zand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 170 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loon op Zand?

In Loon op Zand komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 914 woningen.

Meer viviendas in Loon op Zand

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.