Ir directamente al contenido
Logotipo de Makelaardij Bertens B.V.

Hoge Steenweg 130

5175AE Loon op Zand • Noord-Brabant

Disponible

€ 420.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.250

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.400) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 430.250

Precio de compra /m²: € 4.330

Galería de fotos

Descripción

- Geen achterburen en totaal geen inkijk; - Zo de hoek om het bos in kunnen wandelen; - Een nette en moderne woning op een ruim perceel; - Een aparte keuken met moderne inrichting; - Een ruime luxe badkamer om heerlijk te ontspannen en waar je vanuit het bad lekker tv kunt kijken; - Een multifunctioneel bijgebouw, met aparte berging en ruimte om bijvoorbeeld te gebruiken als werkruimte of chill ruimte - Energielabel A. Zijn dit de ingrediënten van jouw wensenlijstje? Dan zou het zomaar kunnen dat dit jouw ideale woning is! Deze gemoderniseerde tussenwoning met luxe multifunctioneel bijgebouw ligt namelijk op een groot perceel tegen de bosrand. Ligging: Deze woning ligt aan het rustigste deel van de Hoge Steenweg. Vroeger reed je hier langs om de Midden-Brabantweg (Tilburg-Waalwijk) op te gaan, maar sinds de infrastructuur in Loon op Zand gewijzigd is loopt deze straat dood voor het normale verkeer. Het enige verkeer wat je hier nog ziet is fietsers, bestemmingsverkeer en de lijnbus. Het busstation ligt namelijk om de hoek, dus dat is lekker makkelijk. Overigens is de voornoemde uitvalsweg nog steeds binnen een paar minuten te bereiken. Je dagelijkse boodschappen of een terrasje? Hiervoor kun je in het nabij gelegen en gezellige dorpscentrum terecht. Op de fiets naar de Efteling? Binnen een kwartiertje sta je daar. En last but nog least: voor een wandeling in het bos hoef je letterlijk maar de hoek om te lopen. Dan sta je namelijk al in Nationaal park de Loonse en Drunense duinen. Indeling: Begane grond: Hal met trapopgang en kelderkast onder de trap. Vernieuwde meterkast. Toilet met fontein. Woonkeuken met veel lichtinval en deur naar de achtertuin. De inrichting bestaat enerzijds uit een L-vormig aanrecht met lades en kasten en kunststof blad, 1,5 rvs spoelbak, vaatwasser (Bosch), 5-pits gaskookplaat inclusief wokbrander en rvs afzuigkap. Anderzijds nog een hoge kastenunit met koelkast (Siemens) en combimagnetron. Ook de doorzon woonkamer heeft lekker veel lichtinval. Verder vinden we hier nog een schouw met houtkachel en een airco. 1e verdieping: Overloop met vlizotrap naar de 2e verdieping. Drie slaapkamers waarvan twee met vaste kast, één met airco en één met toegang tot een dakterras. Aparte ruimte voor de opstelling van wasapparatuur. Ook de luxe badkamer is een paradepaardje voor dit huis. Je vindt hier een inloopdouche, hangtoilet, wastafel in meubel met dubbele kraan en een ligbad waarbij een tv aansluiting aanwezig is. De slangen van de radiator zijn onder de vloer door gelust, zodat je hier geen koude voeten hoeft te hebben. 2e verdieping: Ruime bergzolder met twee dakramen en opstelling van de combi cv-ketel (Remeha, bouwjaar circa 2014). Algemeen: - De begane grond vloer en eerste verdiepingsvloer zijn van beton. De tweede verdiepingsvloer is van hout; - Alle deuren ramen en kozijnen zijn van hout en volledig voorzien van dubbel glas; - Het dak is vanaf de binnenzijde nageïsoleerd; - Voorzien van 10 zonnepanelen; - Energielabel A. Bijgebouw: Achter op het diepe perceel staat een multifunctioneel bijgebouw, van steen en in spouw uitgevoerd. Aan de ene zijde betreft dit een bergruimte van circa 11 m² met toegang tot de achterom. Ten behoeve van het warm water en verwarming van de naastgelegen ruimte hangt hier een aparte combi cv-ketel (Intergas, bouwjaar circa 2016). Naast de berging kom je via een overkapping en openslaande deuren in een ruimte van eveneens circa 11 m² die voor allerlei doeleinden gebruikt kan worden. Thans is deze in gebruik als hobby distilleerderij, maar denk bijvoorbeeld ook aan een kantoorruimte aan huis of een aparte chillruimte. Hier is trouwens ook nog een toiletruimte met hangcloset. Ook vanuit deze ruimte heb je direct toegang tot de achterom. De achterom betreft een breed pad van circa 2,5 meter. Buitengebeuren: Zowel de voortuin als de achtertuin zijn keurig aangelegd: Onderhoudsvriendelijk en toch sfeervol! De voortuin is voorzien van een looppad van grote tegels, en (grind) borders. In de achtertuin vinden we meerdere terrassen, kunstgras, een trampoline en bestrating. Zie jij jezelf hier al wonen? Dan nodigen we je graag uit voor een bezichtiging!

Hipoteca berekenen

€ 420.000

Coste del comprador (estimado): € 10.250

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.400) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 430.250

2,78%

Anualmente

%

€ 21.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 420.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
97 m²
Área del lote
242 m²
Contenido
381 m³
Otra zona interior
15 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
23 m²
Área del jardín trasero
98 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1955
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Etiqueta energética
A

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in bosrijke omgeving
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • dakraam
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5175

Mapas de Google

Vista geográfica Loon op Zand

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Loon op Zand

Estadísticas de vivienda y vecindario en Loon op Zand

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Loon op Zand. En 2025 había 6.270 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 420.000.

Inhabitantes

6.270

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 420.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

170

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Loon op Zand
Año Inhabitantes
2021 6.295
2022 6.255
2023 6.245
2024 6.190
2025 6.270

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Loon op Zand
Año Promedio WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 325.000
2023 EUR 377.000
2024 EUR 400.000
2025 EUR 420.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.785 0-15: 915 15-25: 610 25-45: 1.245 45-65: 1.715

Nivel académico

Hoger

1.420

Praktisch

970

Middelbaar

1.930

Origen de los residentes (2025)

Europa

375

Nederland

5.525

Buiten Europa

365

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 565
Appartementen 641
Tussenwoningen 914
Vrijstaande woningen 525
Twee-onder-één-kap woningen 365

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 76
1925 tot 1950 230
1950 tot 1970 527
1970 tot 1980 753
1980 tot 1990 379
1990 tot 2000 196
2000 tot 2010 177
2010 tot 2020 214
2020 en later 97

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

871

Etiqueta A

748

Etiqueta B

487

Etiqueta D

329

Etiqueta F

174

Etiqueta G

144

Etiqueta E

108

Etiqueta A++++

55

Etiqueta A+

34

Etiqueta A++

27

Etiqueta A+++

26

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Loon op Zand
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.310 3.190
2021 1.490 3.230
2022 1.150 3.030
2023 990 2.830
2024 960 2.930

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.790

Huurwoning

Gas: 790 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 3.230

Appartement

Gas: 740 • Electricidad: 1.850

Tussenwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.480

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Electricidad: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.130 • Electricidad: 3.240

Actividad empresarial en Loon op Zand (2025)

Handel en HORECA 170
Nijverheid en energie 125
Zakelijke dienstverlening 225
Overheid, onderwijs en zorg 145
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Número total de establecimientos empresariales: 885

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Loon op Zand
Periodo Delitos
jan 2025 19
jan 2026 19
jul 2025 26
jun 2025 17
mei 2025 12
mrt 2025 12
nov 2024 11
nov 2025 9
okt 2024 14
okt 2025 11
sep 2024 12
sep 2025 8

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Loon op Zand.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Loon op Zand

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Loon op Zand?

Loon op Zand telt in 2025 ongeveer 6.270 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand is in 2025 circa € 420.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loon op Zand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 170 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loon op Zand?

In Loon op Zand komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 914 woningen.

Meer viviendas in Loon op Zand

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.