Direkt zum Inhalt
Logo von Makelaardij Bertens B.V.

Hoge Steenweg 130

5175AE Loon op Zand • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 420.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.250

2 % Übertragungssteuer (€ 8.400) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 430.250

Kaufpreis /m²: € 4.330

Fotoalbum

Beschreibung

- Geen achterburen en totaal geen inkijk; - Zo de hoek om het bos in kunnen wandelen; - Een nette en moderne woning op een ruim perceel; - Een aparte keuken met moderne inrichting; - Een ruime luxe badkamer om heerlijk te ontspannen en waar je vanuit het bad lekker tv kunt kijken; - Een multifunctioneel bijgebouw, met aparte berging en ruimte om bijvoorbeeld te gebruiken als werkruimte of chill ruimte - Energielabel A. Zijn dit de ingrediënten van jouw wensenlijstje? Dan zou het zomaar kunnen dat dit jouw ideale woning is! Deze gemoderniseerde tussenwoning met luxe multifunctioneel bijgebouw ligt namelijk op een groot perceel tegen de bosrand. Ligging: Deze woning ligt aan het rustigste deel van de Hoge Steenweg. Vroeger reed je hier langs om de Midden-Brabantweg (Tilburg-Waalwijk) op te gaan, maar sinds de infrastructuur in Loon op Zand gewijzigd is loopt deze straat dood voor het normale verkeer. Het enige verkeer wat je hier nog ziet is fietsers, bestemmingsverkeer en de lijnbus. Het busstation ligt namelijk om de hoek, dus dat is lekker makkelijk. Overigens is de voornoemde uitvalsweg nog steeds binnen een paar minuten te bereiken. Je dagelijkse boodschappen of een terrasje? Hiervoor kun je in het nabij gelegen en gezellige dorpscentrum terecht. Op de fiets naar de Efteling? Binnen een kwartiertje sta je daar. En last but nog least: voor een wandeling in het bos hoef je letterlijk maar de hoek om te lopen. Dan sta je namelijk al in Nationaal park de Loonse en Drunense duinen. Indeling: Begane grond: Hal met trapopgang en kelderkast onder de trap. Vernieuwde meterkast. Toilet met fontein. Woonkeuken met veel lichtinval en deur naar de achtertuin. De inrichting bestaat enerzijds uit een L-vormig aanrecht met lades en kasten en kunststof blad, 1,5 rvs spoelbak, vaatwasser (Bosch), 5-pits gaskookplaat inclusief wokbrander en rvs afzuigkap. Anderzijds nog een hoge kastenunit met koelkast (Siemens) en combimagnetron. Ook de doorzon woonkamer heeft lekker veel lichtinval. Verder vinden we hier nog een schouw met houtkachel en een airco. 1e verdieping: Overloop met vlizotrap naar de 2e verdieping. Drie slaapkamers waarvan twee met vaste kast, één met airco en één met toegang tot een dakterras. Aparte ruimte voor de opstelling van wasapparatuur. Ook de luxe badkamer is een paradepaardje voor dit huis. Je vindt hier een inloopdouche, hangtoilet, wastafel in meubel met dubbele kraan en een ligbad waarbij een tv aansluiting aanwezig is. De slangen van de radiator zijn onder de vloer door gelust, zodat je hier geen koude voeten hoeft te hebben. 2e verdieping: Ruime bergzolder met twee dakramen en opstelling van de combi cv-ketel (Remeha, bouwjaar circa 2014). Algemeen: - De begane grond vloer en eerste verdiepingsvloer zijn van beton. De tweede verdiepingsvloer is van hout; - Alle deuren ramen en kozijnen zijn van hout en volledig voorzien van dubbel glas; - Het dak is vanaf de binnenzijde nageïsoleerd; - Voorzien van 10 zonnepanelen; - Energielabel A. Bijgebouw: Achter op het diepe perceel staat een multifunctioneel bijgebouw, van steen en in spouw uitgevoerd. Aan de ene zijde betreft dit een bergruimte van circa 11 m² met toegang tot de achterom. Ten behoeve van het warm water en verwarming van de naastgelegen ruimte hangt hier een aparte combi cv-ketel (Intergas, bouwjaar circa 2016). Naast de berging kom je via een overkapping en openslaande deuren in een ruimte van eveneens circa 11 m² die voor allerlei doeleinden gebruikt kan worden. Thans is deze in gebruik als hobby distilleerderij, maar denk bijvoorbeeld ook aan een kantoorruimte aan huis of een aparte chillruimte. Hier is trouwens ook nog een toiletruimte met hangcloset. Ook vanuit deze ruimte heb je direct toegang tot de achterom. De achterom betreft een breed pad van circa 2,5 meter. Buitengebeuren: Zowel de voortuin als de achtertuin zijn keurig aangelegd: Onderhoudsvriendelijk en toch sfeervol! De voortuin is voorzien van een looppad van grote tegels, en (grind) borders. In de achtertuin vinden we meerdere terrassen, kunstgras, een trampoline en bestrating. Zie jij jezelf hier al wonen? Dan nodigen we je graag uit voor een bezichtiging!

Hypothek berekenen

€ 420.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.250

2 % Übertragungssteuer (€ 8.400) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 430.250

2,78%

Jährlich

%

€ 21.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 420.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
97 m²
Fläche des Grundstücks
242 m²
Inhalt
381 m³
Sonstiger Innenraum
15 m²
Gebäude mit Außenbereich
7 m²
Externe Berghalle
23 m²
Hinterhof Fläche
98 m²

Bau und Energie

Baujahr
1955
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in bosrijke omgeving
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • dakraam
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 5175

Google Karten

Geografische Übersicht Loon op Zand

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Loon op Zand

Wohn- und Viertelzahlen in Loon op Zand

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Loon op Zand. In 2025 waren da 6.270 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 420.000.

Einwohner

6.270

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 420.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 35.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

170

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Loon op Zand
Jahr Einwohner
2021 6.295
2022 6.255
2023 6.245
2024 6.190
2025 6.270

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Loon op Zand
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 325.000
2023 EUR 377.000
2024 EUR 400.000
2025 EUR 420.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.785 0-15: 915 15-25: 610 25-45: 1.245 45-65: 1.715

Ausbildungsstufe

Hoger

1.420

Praktisch

970

Middelbaar

1.930

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

375

Nederland

5.525

Buiten Europa

365

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 565
Appartementen 641
Tussenwoningen 914
Vrijstaande woningen 525
Twee-onder-één-kap woningen 365

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 76
1925 tot 1950 230
1950 tot 1970 527
1970 tot 1980 753
1980 tot 1990 379
1990 tot 2000 196
2000 tot 2010 177
2010 tot 2020 214
2020 en later 97

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

871

Bezeichnung A

748

Bezeichnung B

487

Bezeichnung D

329

Bezeichnung F

174

Bezeichnung G

144

Bezeichnung E

108

Bezeichnung A++++

55

Bezeichnung A+

34

Bezeichnung A++

27

Bezeichnung A+++

26

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Loon op Zand
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.310 3.190
2021 1.490 3.230
2022 1.150 3.030
2023 990 2.830
2024 960 2.930

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 970 • Strom: 2.790

Huurwoning

Gas: 790 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.080 • Strom: 3.230

Appartement

Gas: 740 • Strom: 1.850

Tussenwoning

Gas: 850 • Strom: 2.480

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Strom: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.130 • Strom: 3.240

Betriebsaktivität in Loon op Zand (2025)

Handel en HORECA 170
Nijverheid en energie 125
Zakelijke dienstverlening 225
Overheid, onderwijs en zorg 145
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Gesamtanzahl der Firmensitze: 885

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Loon op Zand
Periode Verbrechen
jan 2025 19
jan 2026 19
jul 2025 26
jun 2025 17
mei 2025 12
mrt 2025 12
nov 2024 11
nov 2025 9
okt 2024 14
okt 2025 11
sep 2024 12
sep 2025 8

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Loon op Zand.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Loon op Zand

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Loon op Zand?

Loon op Zand telt in 2025 ongeveer 6.270 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand is in 2025 circa € 420.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loon op Zand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 170 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loon op Zand?

In Loon op Zand komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 914 woningen.

Meer Häuser in Loon op Zand

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.