Aller directement au contenu
Logo de Makelaardij Bertens B.V.

Hoge Steenweg 130

5175AE Loon op Zand • Noord-Brabant

Disponible

€ 420.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 430.250

Prix d'achat /m²: € 4.330

Galerie de photos

Description

- Geen achterburen en totaal geen inkijk; - Zo de hoek om het bos in kunnen wandelen; - Een nette en moderne woning op een ruim perceel; - Een aparte keuken met moderne inrichting; - Een ruime luxe badkamer om heerlijk te ontspannen en waar je vanuit het bad lekker tv kunt kijken; - Een multifunctioneel bijgebouw, met aparte berging en ruimte om bijvoorbeeld te gebruiken als werkruimte of chill ruimte - Energielabel A. Zijn dit de ingrediënten van jouw wensenlijstje? Dan zou het zomaar kunnen dat dit jouw ideale woning is! Deze gemoderniseerde tussenwoning met luxe multifunctioneel bijgebouw ligt namelijk op een groot perceel tegen de bosrand. Ligging: Deze woning ligt aan het rustigste deel van de Hoge Steenweg. Vroeger reed je hier langs om de Midden-Brabantweg (Tilburg-Waalwijk) op te gaan, maar sinds de infrastructuur in Loon op Zand gewijzigd is loopt deze straat dood voor het normale verkeer. Het enige verkeer wat je hier nog ziet is fietsers, bestemmingsverkeer en de lijnbus. Het busstation ligt namelijk om de hoek, dus dat is lekker makkelijk. Overigens is de voornoemde uitvalsweg nog steeds binnen een paar minuten te bereiken. Je dagelijkse boodschappen of een terrasje? Hiervoor kun je in het nabij gelegen en gezellige dorpscentrum terecht. Op de fiets naar de Efteling? Binnen een kwartiertje sta je daar. En last but nog least: voor een wandeling in het bos hoef je letterlijk maar de hoek om te lopen. Dan sta je namelijk al in Nationaal park de Loonse en Drunense duinen. Indeling: Begane grond: Hal met trapopgang en kelderkast onder de trap. Vernieuwde meterkast. Toilet met fontein. Woonkeuken met veel lichtinval en deur naar de achtertuin. De inrichting bestaat enerzijds uit een L-vormig aanrecht met lades en kasten en kunststof blad, 1,5 rvs spoelbak, vaatwasser (Bosch), 5-pits gaskookplaat inclusief wokbrander en rvs afzuigkap. Anderzijds nog een hoge kastenunit met koelkast (Siemens) en combimagnetron. Ook de doorzon woonkamer heeft lekker veel lichtinval. Verder vinden we hier nog een schouw met houtkachel en een airco. 1e verdieping: Overloop met vlizotrap naar de 2e verdieping. Drie slaapkamers waarvan twee met vaste kast, één met airco en één met toegang tot een dakterras. Aparte ruimte voor de opstelling van wasapparatuur. Ook de luxe badkamer is een paradepaardje voor dit huis. Je vindt hier een inloopdouche, hangtoilet, wastafel in meubel met dubbele kraan en een ligbad waarbij een tv aansluiting aanwezig is. De slangen van de radiator zijn onder de vloer door gelust, zodat je hier geen koude voeten hoeft te hebben. 2e verdieping: Ruime bergzolder met twee dakramen en opstelling van de combi cv-ketel (Remeha, bouwjaar circa 2014). Algemeen: - De begane grond vloer en eerste verdiepingsvloer zijn van beton. De tweede verdiepingsvloer is van hout; - Alle deuren ramen en kozijnen zijn van hout en volledig voorzien van dubbel glas; - Het dak is vanaf de binnenzijde nageïsoleerd; - Voorzien van 10 zonnepanelen; - Energielabel A. Bijgebouw: Achter op het diepe perceel staat een multifunctioneel bijgebouw, van steen en in spouw uitgevoerd. Aan de ene zijde betreft dit een bergruimte van circa 11 m² met toegang tot de achterom. Ten behoeve van het warm water en verwarming van de naastgelegen ruimte hangt hier een aparte combi cv-ketel (Intergas, bouwjaar circa 2016). Naast de berging kom je via een overkapping en openslaande deuren in een ruimte van eveneens circa 11 m² die voor allerlei doeleinden gebruikt kan worden. Thans is deze in gebruik als hobby distilleerderij, maar denk bijvoorbeeld ook aan een kantoorruimte aan huis of een aparte chillruimte. Hier is trouwens ook nog een toiletruimte met hangcloset. Ook vanuit deze ruimte heb je direct toegang tot de achterom. De achterom betreft een breed pad van circa 2,5 meter. Buitengebeuren: Zowel de voortuin als de achtertuin zijn keurig aangelegd: Onderhoudsvriendelijk en toch sfeervol! De voortuin is voorzien van een looppad van grote tegels, en (grind) borders. In de achtertuin vinden we meerdere terrassen, kunstgras, een trampoline en bestrating. Zie jij jezelf hier al wonen? Dan nodigen we je graag uit voor een bezichtiging!

Prêt immobilier berekenen

€ 420.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.250

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.400) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 430.250

2,78%

Annuellement

%

€ 21.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 420.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
97 m²
Superficie du terrain
242 m²
Contenu
381 m³
Autre espace intérieur
15 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
7 m²
Espace de stockage externe
23 m²
Aire de la cour arrière
98 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1955
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in bosrijke omgeving
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5175

Google Maps

Aperçu géographique Loon op Zand

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Loon op Zand

Chiffres de logement et de quartier dans Loon op Zand

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Loon op Zand. En 2025 étaient 6.270 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 420.000.

Résidents

6.270

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 420.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

170

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Loon op Zand
Année Résidents
2021 6.295
2022 6.255
2023 6.245
2024 6.190
2025 6.270

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Loon op Zand
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 301.000
2022 EUR 325.000
2023 EUR 377.000
2024 EUR 400.000
2025 EUR 420.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.785 0-15: 915 15-25: 610 25-45: 1.245 45-65: 1.715

Niveau d'enseignement

Hoger

1.420

Praktisch

970

Middelbaar

1.930

Origine des habitants (2025)

Europa

375

Nederland

5.525

Buiten Europa

365

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 565
Appartementen 641
Tussenwoningen 914
Vrijstaande woningen 525
Twee-onder-één-kap woningen 365

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 14
1900 tot 1925 76
1925 tot 1950 230
1950 tot 1970 527
1970 tot 1980 753
1980 tot 1990 379
1990 tot 2000 196
2000 tot 2010 177
2010 tot 2020 214
2020 en later 97

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

871

Étiquette A

748

Étiquette B

487

Étiquette D

329

Étiquette F

174

Étiquette G

144

Étiquette E

108

Étiquette A++++

55

Étiquette A+

34

Étiquette A++

27

Étiquette A+++

26

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Loon op Zand
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.310 3.190
2021 1.490 3.230
2022 1.150 3.030
2023 990 2.830
2024 960 2.930

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.790

Huurwoning

Gaz: 790 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 1.080 • Électricité: 3.230

Appartement

Gaz: 740 • Électricité: 1.850

Tussenwoning

Gaz: 850 • Électricité: 2.480

Vrijstaande woning

Gaz: 1.430 • Électricité: 4.350

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.130 • Électricité: 3.240

Activité dans Loon op Zand (2025)

Handel en HORECA 170
Nijverheid en energie 125
Zakelijke dienstverlening 225
Overheid, onderwijs en zorg 145
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Nombre total d'établissements: 885

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Loon op Zand
Période Délits
jan 2025 19
jan 2026 19
jul 2025 26
jun 2025 17
mei 2025 12
mrt 2025 12
nov 2024 11
nov 2025 9
okt 2024 14
okt 2025 11
sep 2024 12
sep 2025 8

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Loon op Zand.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Loon op Zand

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Loon op Zand?

Loon op Zand telt in 2025 ongeveer 6.270 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loon op Zand is in 2025 circa € 420.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loon op Zand ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loon op Zand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 170 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loon op Zand?

In Loon op Zand komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 914 woningen.

Meer maisons in Loon op Zand

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.