Direkt zum Inhalt
Logo von Vrieling Makelaardij

Dedemsvaartseweg-Noord 158

7775AL Lutten • Overijssel

Verkauft

€ 447.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.800

2 % Übertragungssteuer (€ 8.950) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 458.300

Kaufpreis /m²: € 2.405

Fotoalbum

Beschreibung

Dit is jouw kans om de trotse eigenaar te worden van een geweldig, vrijstaand herenhuis met alle ruimte en rust die je nodig hebt. Deze woning heeft niet alleen een royale oppervlakte van 186 m², maar beschikt ook over zes slaapkamers verdeeld over verschillende verdiepingen. Welkom bij de Dedemsvaartseweg-Noord 158 in Lutten, een mooi dorp in het oosten van ons land. De woning ligt aan de doorgaande weg van Dedemsvaart naar Gramsbergen, waarbij het geheel bereikbaar is vanaf de parallelweg voor de woning. Lutten is een dorp binnen de gemeente Hardenberg, met veel groen en landerijen, waardoor ook wandelen of een gezellige fietstocht heerlijk om te doen is. Indeling: Begane grond: Hal/entree met meterkast, ruime en droge kelderruimte (ca. 5 m²), zeer ruime toiletruimte, een hele ruime woonkamer met vaste kast en heel veel lichtinval. Vanuit de hal is er toegang tot een mooie grote werk-/slaapkamer. Vanuit de dichte keuken met inbouwapparatuur (2014) kom je in de hal met achter entree, toegang tot de bijkeuken met cv opstelling en wasmachine aansluiting en toegang tot de aangebouwde garage. 1e Verdieping: Een zeer ruime overloop met aangrenzend 4 ruime slaapkamers, welke allemaal zijn voorzien van vaste kasten en 1 van een vaste wastafel. De royale badkamer is voorzien van een douchehoek, 2e toilet en wastafelmeubel. Één slaapkamer aan de achterzijde heeft toegang tot een balkon. 2e Verdieping: Deze verdieping is bereikbaar middels een vaste trap vanaf de overloop. Op deze verdieping is nog een extra kamer aanwezig welke prima als slaap-/ werkkamer ingericht kan worden. De overloop op deze verdieping is zo ruim dat het ook prima in te delen is als berging. Bijgebouwen en tuin: Het perceel is in 2025 opnieuw ingedeeld en voorzien van nieuwe erfafscheidingen, waardoor er nu een ruime kavel is ontstaan van 645 m². De tuin is voorzien van een houten tuinberging met overkapping voor de containers of eventueel houtopslag voor een buitenkachel. De woning wordt omringd door een zeer grote tuin, het geheel heeft ongeveer 360 m² tuinoppervlakte. Op het erf is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. Aan de voorzijde van de woning liggen nog een aantal openbare parkeerplaatsen, deze worden veelal op de zondagen benut. Bijzonderheden: - Energielabel C; - Kunststof kozijnen met isolerende beglazing; - Moderne badkamer en toilet inrichting; - 6 slaapkamers met vaste kasten; - niet-zelfbewoningsclausule van toepassing; - Aanvaarding: kan snel. Je bent van harte welkom om deze instapklare en onderhoudsvriendelijke woning te komen bezichtigen. We kijken ernaar uit om je de unieke kenmerken en de prachtige omgeving van deze woning te laten zien. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 447.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.800

2 % Übertragungssteuer (€ 8.950) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 458.300

2,78%

Jährlich

%

€ 22.375

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 447.500 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, herenhuis, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
7 Zimmer
Schlafzimmer
6 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
186 m²
Fläche des Grundstücks
645 m²
Inhalt
707 m³
Sonstiger Innenraum
21 m²
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Hinterhof Fläche
364 m²

Bau und Energie

Baujahr
1966
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan drukke weg, buiten bebouwde kom en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
03-12-2025
Verkaufsdatum
28-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • en natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 7775

Google Karten

Lutten auf der Karte

Entdecken Sie, wo Makler in Lutten aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Lutten

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Lutten. In 2026 waren da 1.983 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 366.661.

Einwohner

1.983

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 366.661

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.399

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

33

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Lutten
Jahr Einwohner
2021 1.948
2022 1.925
2023 1.912
2024 1.959
2025 1.963
2026 1.983

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Lutten
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 247.308
2022 EUR 285.332
2023 EUR 320.654
2024 EUR 344.481
2025 EUR 366.661

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 398 0-15: 326 15-25: 202 25-45: 512 45-65: 591

Ausbildungsstufe

Hoger

80

Praktisch

418

Middelbaar

818

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

49

Nederland

1.837

Buiten Europa

58

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 72
Appartementen 41
Tussenwoningen 91
Vrijstaande woningen 470
Twee-onder-één-kap woningen 173

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 16
1900 tot 1925 37
1925 tot 1950 200
1950 tot 1970 195
1970 tot 1980 142
1980 tot 1990 84
1990 tot 2000 65
2000 tot 2010 57
2010 tot 2020 27
2020 en later 54

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

177

Bezeichnung F

125

Bezeichnung A

116

Bezeichnung G

113

Bezeichnung B

71

Bezeichnung D

69

Bezeichnung E

34

Bezeichnung A++++

13

Bezeichnung A+

12

Bezeichnung A+++

11

Bezeichnung A++

4

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Lutten
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.564 3.576
2021 1.922 3.652
2022 1.490 3.425
2023 1.177 3.188
2024 1.124 3.362

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 429 • Strom: 1.169

Huurwoning

Gas: 1.179 • Strom: 2.520

Koopwoning

Gas: 1.184 • Strom: 3.337

Appartement

Gas: 676 • Strom: 1.714

Tussenwoning

Gas: 383 • Strom: 1.059

Vrijstaande woning

Gas: 1.295 • Strom: 3.448

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.173 • Strom: 3.348

Betriebsaktivität in Lutten (2025)

Handel en HORECA 49
Nijverheid en energie 48
Zakelijke dienstverlening 37
Overheid, onderwijs en zorg 34
Landbouw, bosbouw en visserij 39
Vervoer, informatie en communicatie 14
Financiele diensten en onroerendgoed 0
Cultuur, recreatie en overige diensten 19

Gesamtanzahl der Firmensitze: 244

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Lutten
Periode Verbrechen
jan 2026 2
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 3
mrt 2025 4
mrt 2026 4
nov 2024 6
nov 2025 0
okt 2024 6
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 4

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Lutten.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Lutten

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Lutten?

Lutten telt in 2026 ongeveer 1.983 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lutten?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lutten is in 2025 circa € 366.661.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lutten?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lutten ligt rond € 28.399 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lutten?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 33 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lutten?

In Lutten komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 470 woningen.

Meer Häuser in Lutten

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.