Direkt zum Inhalt
Logo von Floor Real Estate

Dr. J.J.F. Steijlingweg 5

3738DA Maartensdijk • Utrecht

€ 525.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.350

2 % Übertragungssteuer (€ 10.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 537.350

Kaufpreis /m²: € 6.402

Fotoalbum

Beschreibung

Dr. J.J.F. Steijlingweg 5 in Maartensdijk is zo’n huis waar je direct ziet wat het kan worden: licht, rustig gelegen en met een royale achtertuin die echt een grote plus is. Het is een charmante twee-onder-een-kapwoning met karakter en een verrassend diepe kavel, ideaal voor wie graag buiten leeft én een woning zoekt die je naar eigen smaak kunt moderniseren. Hier woon je dorps, maar met Utrecht en Hilversum op korte afstand blijft alles binnen handbereik. Ligging. De woning ligt in een rustige, groene straat waar kinderen veilig kunnen spelen en waar de sfeer gemoedelijk is. Maartensdijk staat bekend om zijn fijne woonomgeving: veel groen, sportverenigingen dichtbij en prachtige wandel- en fietsroutes aan de rand van het dorp. Voor boodschappen en dagelijkse voorzieningen fiets je in enkele minuten naar het dorpscentrum, met onder andere een supermarkt, speciaalzaken en eetadresjes. Ook basisscholen en bushaltes liggen op loop- of fietsafstand. De bereikbaarheid is bovendien uitstekend: via de N417 ben je zo in De Bilt of Utrecht, de A27 brengt je snel richting Hilversum, en via de A28 rijd je gemakkelijk naar Amersfoort of het noorden van het land. Begane grond: Je stapt binnen in een lichte hal met trapkast, meterkast en toegang tot de woonkamer. De woonkamer ligt aan de voorzijde en voelt uitnodigend dankzij het grote raam en de houten vloer. Een prettige ruimte die makkelijk sfeer krijgt. Aan de achterzijde bevindt zich de keuken, eenvoudig maar functioneel en met uitzicht op de tuin. Vanuit de keuken loop je door naar de bijkeuken, waar ook het toilet is gesitueerd, fijn extra ruimte voor voorraad, jassen en apparatuur. Via de achterdeur bereik je het terras en de diepe tuin: een heerlijke plek voor speelruimte, moestuin of loungen in de zomer. 1e verdieping: De eerste verdieping biedt drie slaapkamers. Alle kamers hebben goede lichtinval en zijn praktisch in te delen, of je ze nu gebruikt als slaapkamer, werkkamer of kinderkamer. De badkamer is eenvoudig uitgevoerd en beschikt over een douche, wastafel en een raam voor natuurlijke ventilatie. Een fijne basis om verder te moderniseren. 2e verdieping: Via de vlizotrap kom je op de ruime bergzolder met dakraam. Deze verdieping biedt volop mogelijkheden: extra opslag, hobbyruimte of, met een vaste trap en afwerking, een extra slaapkamer of werkplek. Bijzonderheden: • Energielabel E; • Woonoppervlakte: 82m2 (exclusief zolderverdieping), perceeloppervlakte: 341m2; • Diepe achtertuin met vrijstaande houten berging; • Parkeren op eigen terrein; • Lichte woonkamer met houten vloer; • Bijkeuken en extra bergruimte; • Rustige ligging in groene woonwijk; • Uitstekende bereikbaarheid richting Utrecht, De Bilt, Hilversum, Amersfoort en aansluitende snelwegen (N417, A27 en A28). Benieuwd of dit de plek is waar jouw woonplannen tot leven komen? Kom kijken en ontdek het zelf! Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 525.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.350

2 % Übertragungssteuer (€ 10.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 537.350

3,04%

Jährlich

%

€ 26.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 525.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
82 m²
Fläche des Grundstücks
341 m²
Inhalt
159 m³
Sonstiger Innenraum
12 m²
Externe Berghalle
11 m²
Hinterhof Fläche
204 m²

Bau und Energie

Baujahr
1949
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
HRC25CW4 II (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energieausweis
E

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het zuidoosten
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
05-12-2025
Verkaufsdatum
28-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 3738

Google Karten

Karte von Maartensdijk

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Maartensdijk

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maartensdijk. In 2025 waren da 4.890 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 490.000.

Einwohner

4.890

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 490.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 33.200

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

128

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maartensdijk
Jahr Einwohner
2021 4.880
2022 4.895
2023 4.930
2024 4.905
2025 4.890

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maartensdijk
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 346.000
2022 EUR 367.000
2023 EUR 446.000
2024 EUR 457.000
2025 EUR 490.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.225 0-15: 800 15-25: 590 25-45: 995 45-65: 1.285

Ausbildungsstufe

Hoger

990

Praktisch

760

Middelbaar

1.740

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

240

Nederland

4.160

Buiten Europa

485

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 410
Appartementen 381
Tussenwoningen 880
Vrijstaande woningen 229
Twee-onder-één-kap woningen 231

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 57
1900 tot 1925 77
1925 tot 1950 148
1950 tot 1970 828
1970 tot 1980 455
1980 tot 1990 205
1990 tot 2000 119
2000 tot 2010 34
2010 tot 2020 30
2020 en later 20

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

820

Bezeichnung A

329

Bezeichnung B

285

Bezeichnung D

239

Bezeichnung G

187

Bezeichnung E

149

Bezeichnung F

122

Bezeichnung A+++

17

Bezeichnung A+

16

Bezeichnung A++

5

Bezeichnung A++++

1

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maartensdijk
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.290 2.930
2021 1.500 2.980
2022 1.160 2.770
2023 980 2.580
2024 950 2.600

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.080 • Strom: 2.810

Huurwoning

Gas: 820 • Strom: 2.150

Koopwoning

Gas: 1.070 • Strom: 2.810

Appartement

Gas: 630 • Strom: 1.680

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.480

Vrijstaande woning

Gas: 1.480 • Strom: 3.790

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.190 • Strom: 2.910

Betriebsaktivität in Maartensdijk (2025)

Handel en HORECA 85
Nijverheid en energie 135
Zakelijke dienstverlening 175
Overheid, onderwijs en zorg 130
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Gesamtanzahl der Firmensitze: 735

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maartensdijk
Periode Verbrechen
jan 2025 13
jan 2026 13
jul 2025 18
jun 2025 7
mei 2025 16
mrt 2025 2
nov 2024 9
nov 2025 7
okt 2024 13
okt 2025 23
sep 2024 6
sep 2025 11

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maartensdijk.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maartensdijk

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maartensdijk?

Maartensdijk telt in 2025 ongeveer 4.890 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maartensdijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maartensdijk is in 2025 circa € 490.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maartensdijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maartensdijk ligt rond € 33.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maartensdijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 128 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maartensdijk?

In Maartensdijk komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 880 woningen.

Meer Häuser in Maartensdijk

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.