Direkt zum Inhalt
Logo von Damen Makelaardij | Maastricht

Ambyerstraat Noord 194 C

6225EJ Maastricht • Limburg

Verfügbar

€ 659.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.030

2 % Übertragungssteuer (€ 13.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 674.030

Kaufpreis /m²: € 2.903

Fotoalbum

Beschreibung

Aan de Ambyerstraat Noord 194c in Maastricht ligt deze bijzonder ruime en veelzijdige levensloopbestendige woning met een unieke indeling en tal van gebruiksmogelijkheden. Wat deze woning extra bijzonder maakt, is de aanwezigheid van een volwaardig woonprogramma op de begane grond met een eigen woonkamer, slaapkamer en badkamer, terwijl het oorspronkelijke woonhuis volledig intact is gebleven. Dit maakt de woning uitermate geschikt voor mantelzorg, kangoeroewonen of het combineren van wonen en werken aan huis. De woning beschikt over maar liefst vijf slaapkamers, meerdere leefruimtes en een slaapkamer en badkamer op de begane grond. Daarnaast biedt de royale, diepe tuin met meerdere bergingen en een zwembad volop ruimte voor ontspanning. Dankzij de praktische indeling en diverse gebruiksmogelijkheden is dit een ideale woning voor zowel gezinnen als mensen die toekomstbestendig willen wonen. INDELING Souterrain: De gewelvenkelder (totaal ca. 30 m²) is toegankelijk via een luik in de woonkamervloer. Begane grond: Via de entree bereikt u de hal met meterkast en toegang tot zowel de woonkamer als de keuken. De ruime woon-/eetkamer (ca. 46 m²) is voorzien van een schouw met open haard en kenmerkt zich door de grote raampartijen, die zorgen voor een prettige en lichte leefruimte. Vanuit de eetkamer heeft u via een grote schuifpui direct toegang tot de serre. De open keuken (ca. 7 m²) is opgesteld in een praktische U-opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, combi-oven, koelkast, afzuigkap en een 5-pits gasfornuis. Aangrenzend bevindt zich de bijkeuken (ca. 6 m²), uitgerust met een extra aanrecht en spoelbak. Tevens zijn hier de witgoedaansluitingen aanwezig. Vanuit de bijkeuken heeft u toegang tot het toilet, de serre én een ruime slaapkamer (ca. 16 m²). Deze slaapkamer maakt onderdeel uit van het zelfstandige woonprogramma op de begane grond. Tevens is via de slaapkamer, middels een vlizotrap, de zolderverdieping bereikbaar. Deze bergzolder (ca. 13 m²) biedt praktische opslagruimte en hier bevindt zich tevens de cv-installatie (Remeha Avanta, bouwjaar 2017, eigendom). Vanuit de slaapkamer bereikt u een tweede woonkamer (ca. 26 m²), voorzien van een sfeervolle houtkachel. Aansluitend bevindt zich de badkamer (ca. 8 m²), welke is uitgerust met een inloopdouche en wastafel. Eerste verdieping Overloop met toegang tot drie slaapkamers (respectievelijk ca. 16 m², 15 m² en 15 m²) en de badkamer (ca. 6 m²). De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een douche, ligbad, dubbele wastafel en toilet. Zolder: Vaste trap naar de zolderetage met overloop, die toegang biedt tot de cv-ruimte en de vijfde slaapkamer (ca. 19 m²). De slaapkamer is voorzien van een dakraam en beschikt aan beide zijden over praktische opbergkasten. Tuin: De woning beschikt over een ruime en opvallend diepe achtertuin, gelegen op het oosten. De tuin biedt veel privacy en grenst aan de achterzijde aan het Ambyerveld, waar zich vrijstaande villawoningen bevinden, wat zorgt voor een vrij en groen gevoel. Vanuit de tuin zijn meerdere bergingen bereikbaar (ca. 61 m², 37 m² en 11 m²). Daarnaast bevindt zich een royale hobbyruimte/bar/berging (ca. 50 m²) met aansluitend een ruime overkapping. Naast deze ruimte is een ingebouwd zwembad gelegen. Achter in de tuin bevindt zich een kippenhok. De tuin beschikt over een achterom en is daarnaast ook bereikbaar via een recht van overpad. Bijzonderheden: - Levensloopbestendige woning (mogelijk gelijkvloers wonen) - Unieke indeling met mogelijkheid tot dubbele bewoning - Ideaal voor mantelzorg / kangoeroewonen / wonen en werken - Ruime en multifunctionele indeling - Vijf slaapkamers - 15 zonnepanelen (eigendom) - 2 cv-ketels: Remeha Avanta 2017 (eigendom) en .... 2023 (gehuurd) - Middels recht van overpad toegang tot de achterzijde van de woning - Alle maten zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid Omgeving: De woning is gelegen aan de Ambyerstraat Noord, een doorgaande weg in de kindvriendelijke woonwijk Amby. De wijk kenmerkt zich door haar hoge voorzieningen niveau op het gebied van scholen, openbaar vervoer en winkels. Tevens zijn uitvalswegen richting het stadscentrum van Maastricht en naar autosnelwegen richting Eindhoven, Heerlen en Aken gemakkelijk en snel te bereiken. Bedrijven als het MECC, AZM en Universiteit zijn op fietsafstand van de woning gelegen. Er is een speeltuin voor kinderen in de directe nabijheid en het wandel-/ groengebied Ambyer Heide is snel en gemakkelijk te bereiken.

Hypothek berekenen

€ 659.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.030

2 % Übertragungssteuer (€ 13.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 674.030

3,04%

Jährlich

%

€ 32.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 659.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
8 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
227 m²
Fläche des Grundstücks
1386 m²
Inhalt
678 m³
Sonstiger Innenraum
42 m²
Gebäude mit Außenbereich
9 m²
Externe Berghalle
159 m²
Hinterhof Fläche
1 m²

Bau und Energie

Baujahr
1886
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
Dakisolatie en dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha avanta (gas gestookt uit 2017, eigendom)
Energieausweis
D

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Vrij uitzicht
Garten
Achtertuin
Gartenlage
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
26-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, 2 wastafels, douche, ligbad, en toilet

Zusätzliche Merkmale

  • Zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6225

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.