Ir directamente al contenido
Logotipo de Damen Makelaardij | Maastricht

Ambyerstraat Noord 194 C

6225EJ Maastricht • Limburg

Disponible

€ 659.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 15.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 674.030

Precio de compra /m²: € 2.903

Galería de fotos

Descripción

Aan de Ambyerstraat Noord 194c in Maastricht ligt deze bijzonder ruime en veelzijdige levensloopbestendige woning met een unieke indeling en tal van gebruiksmogelijkheden. Wat deze woning extra bijzonder maakt, is de aanwezigheid van een volwaardig woonprogramma op de begane grond met een eigen woonkamer, slaapkamer en badkamer, terwijl het oorspronkelijke woonhuis volledig intact is gebleven. Dit maakt de woning uitermate geschikt voor mantelzorg, kangoeroewonen of het combineren van wonen en werken aan huis. De woning beschikt over maar liefst vijf slaapkamers, meerdere leefruimtes en een slaapkamer en badkamer op de begane grond. Daarnaast biedt de royale, diepe tuin met meerdere bergingen en een zwembad volop ruimte voor ontspanning. Dankzij de praktische indeling en diverse gebruiksmogelijkheden is dit een ideale woning voor zowel gezinnen als mensen die toekomstbestendig willen wonen. INDELING Souterrain: De gewelvenkelder (totaal ca. 30 m²) is toegankelijk via een luik in de woonkamervloer. Begane grond: Via de entree bereikt u de hal met meterkast en toegang tot zowel de woonkamer als de keuken. De ruime woon-/eetkamer (ca. 46 m²) is voorzien van een schouw met open haard en kenmerkt zich door de grote raampartijen, die zorgen voor een prettige en lichte leefruimte. Vanuit de eetkamer heeft u via een grote schuifpui direct toegang tot de serre. De open keuken (ca. 7 m²) is opgesteld in een praktische U-opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, combi-oven, koelkast, afzuigkap en een 5-pits gasfornuis. Aangrenzend bevindt zich de bijkeuken (ca. 6 m²), uitgerust met een extra aanrecht en spoelbak. Tevens zijn hier de witgoedaansluitingen aanwezig. Vanuit de bijkeuken heeft u toegang tot het toilet, de serre én een ruime slaapkamer (ca. 16 m²). Deze slaapkamer maakt onderdeel uit van het zelfstandige woonprogramma op de begane grond. Tevens is via de slaapkamer, middels een vlizotrap, de zolderverdieping bereikbaar. Deze bergzolder (ca. 13 m²) biedt praktische opslagruimte en hier bevindt zich tevens de cv-installatie (Remeha Avanta, bouwjaar 2017, eigendom). Vanuit de slaapkamer bereikt u een tweede woonkamer (ca. 26 m²), voorzien van een sfeervolle houtkachel. Aansluitend bevindt zich de badkamer (ca. 8 m²), welke is uitgerust met een inloopdouche en wastafel. Eerste verdieping Overloop met toegang tot drie slaapkamers (respectievelijk ca. 16 m², 15 m² en 15 m²) en de badkamer (ca. 6 m²). De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een douche, ligbad, dubbele wastafel en toilet. Zolder: Vaste trap naar de zolderetage met overloop, die toegang biedt tot de cv-ruimte en de vijfde slaapkamer (ca. 19 m²). De slaapkamer is voorzien van een dakraam en beschikt aan beide zijden over praktische opbergkasten. Tuin: De woning beschikt over een ruime en opvallend diepe achtertuin, gelegen op het oosten. De tuin biedt veel privacy en grenst aan de achterzijde aan het Ambyerveld, waar zich vrijstaande villawoningen bevinden, wat zorgt voor een vrij en groen gevoel. Vanuit de tuin zijn meerdere bergingen bereikbaar (ca. 61 m², 37 m² en 11 m²). Daarnaast bevindt zich een royale hobbyruimte/bar/berging (ca. 50 m²) met aansluitend een ruime overkapping. Naast deze ruimte is een ingebouwd zwembad gelegen. Achter in de tuin bevindt zich een kippenhok. De tuin beschikt over een achterom en is daarnaast ook bereikbaar via een recht van overpad. Bijzonderheden: - Levensloopbestendige woning (mogelijk gelijkvloers wonen) - Unieke indeling met mogelijkheid tot dubbele bewoning - Ideaal voor mantelzorg / kangoeroewonen / wonen en werken - Ruime en multifunctionele indeling - Vijf slaapkamers - 15 zonnepanelen (eigendom) - 2 cv-ketels: Remeha Avanta 2017 (eigendom) en .... 2023 (gehuurd) - Middels recht van overpad toegang tot de achterzijde van de woning - Alle maten zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid Omgeving: De woning is gelegen aan de Ambyerstraat Noord, een doorgaande weg in de kindvriendelijke woonwijk Amby. De wijk kenmerkt zich door haar hoge voorzieningen niveau op het gebied van scholen, openbaar vervoer en winkels. Tevens zijn uitvalswegen richting het stadscentrum van Maastricht en naar autosnelwegen richting Eindhoven, Heerlen en Aken gemakkelijk en snel te bereiken. Bedrijven als het MECC, AZM en Universiteit zijn op fietsafstand van de woning gelegen. Er is een speeltuin voor kinderen in de directe nabijheid en het wandel-/ groengebied Ambyer Heide is snel en gemakkelijk te bereiken.

Hipoteca berekenen

€ 659.000

Coste del comprador (estimado): € 15.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 674.030

3,04%

Anualmente

%

€ 32.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 659.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
8 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
227 m²
Área del lote
1386 m²
Contenido
678 m³
Otra zona interior
42 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
9 m²
Espacio de almacenamiento externo
159 m²
Área del jardín trasero
1 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1886
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha avanta (gas gestookt uit 2017, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
26-03-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, 2 wastafels, douche, ligbad, en toilet

Características adicionales

  • Zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6225

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.