Aller directement au contenu
Logo de Damen Makelaardij | Maastricht

Ambyerstraat Noord 194 C

6225EJ Maastricht • Limburg

Disponible

€ 659.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 15.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 674.030

Prix d'achat /m²: € 2.903

Galerie de photos

Description

Aan de Ambyerstraat Noord 194c in Maastricht ligt deze bijzonder ruime en veelzijdige levensloopbestendige woning met een unieke indeling en tal van gebruiksmogelijkheden. Wat deze woning extra bijzonder maakt, is de aanwezigheid van een volwaardig woonprogramma op de begane grond met een eigen woonkamer, slaapkamer en badkamer, terwijl het oorspronkelijke woonhuis volledig intact is gebleven. Dit maakt de woning uitermate geschikt voor mantelzorg, kangoeroewonen of het combineren van wonen en werken aan huis. De woning beschikt over maar liefst vijf slaapkamers, meerdere leefruimtes en een slaapkamer en badkamer op de begane grond. Daarnaast biedt de royale, diepe tuin met meerdere bergingen en een zwembad volop ruimte voor ontspanning. Dankzij de praktische indeling en diverse gebruiksmogelijkheden is dit een ideale woning voor zowel gezinnen als mensen die toekomstbestendig willen wonen. INDELING Souterrain: De gewelvenkelder (totaal ca. 30 m²) is toegankelijk via een luik in de woonkamervloer. Begane grond: Via de entree bereikt u de hal met meterkast en toegang tot zowel de woonkamer als de keuken. De ruime woon-/eetkamer (ca. 46 m²) is voorzien van een schouw met open haard en kenmerkt zich door de grote raampartijen, die zorgen voor een prettige en lichte leefruimte. Vanuit de eetkamer heeft u via een grote schuifpui direct toegang tot de serre. De open keuken (ca. 7 m²) is opgesteld in een praktische U-opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, combi-oven, koelkast, afzuigkap en een 5-pits gasfornuis. Aangrenzend bevindt zich de bijkeuken (ca. 6 m²), uitgerust met een extra aanrecht en spoelbak. Tevens zijn hier de witgoedaansluitingen aanwezig. Vanuit de bijkeuken heeft u toegang tot het toilet, de serre én een ruime slaapkamer (ca. 16 m²). Deze slaapkamer maakt onderdeel uit van het zelfstandige woonprogramma op de begane grond. Tevens is via de slaapkamer, middels een vlizotrap, de zolderverdieping bereikbaar. Deze bergzolder (ca. 13 m²) biedt praktische opslagruimte en hier bevindt zich tevens de cv-installatie (Remeha Avanta, bouwjaar 2017, eigendom). Vanuit de slaapkamer bereikt u een tweede woonkamer (ca. 26 m²), voorzien van een sfeervolle houtkachel. Aansluitend bevindt zich de badkamer (ca. 8 m²), welke is uitgerust met een inloopdouche en wastafel. Eerste verdieping Overloop met toegang tot drie slaapkamers (respectievelijk ca. 16 m², 15 m² en 15 m²) en de badkamer (ca. 6 m²). De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een douche, ligbad, dubbele wastafel en toilet. Zolder: Vaste trap naar de zolderetage met overloop, die toegang biedt tot de cv-ruimte en de vijfde slaapkamer (ca. 19 m²). De slaapkamer is voorzien van een dakraam en beschikt aan beide zijden over praktische opbergkasten. Tuin: De woning beschikt over een ruime en opvallend diepe achtertuin, gelegen op het oosten. De tuin biedt veel privacy en grenst aan de achterzijde aan het Ambyerveld, waar zich vrijstaande villawoningen bevinden, wat zorgt voor een vrij en groen gevoel. Vanuit de tuin zijn meerdere bergingen bereikbaar (ca. 61 m², 37 m² en 11 m²). Daarnaast bevindt zich een royale hobbyruimte/bar/berging (ca. 50 m²) met aansluitend een ruime overkapping. Naast deze ruimte is een ingebouwd zwembad gelegen. Achter in de tuin bevindt zich een kippenhok. De tuin beschikt over een achterom en is daarnaast ook bereikbaar via een recht van overpad. Bijzonderheden: - Levensloopbestendige woning (mogelijk gelijkvloers wonen) - Unieke indeling met mogelijkheid tot dubbele bewoning - Ideaal voor mantelzorg / kangoeroewonen / wonen en werken - Ruime en multifunctionele indeling - Vijf slaapkamers - 15 zonnepanelen (eigendom) - 2 cv-ketels: Remeha Avanta 2017 (eigendom) en .... 2023 (gehuurd) - Middels recht van overpad toegang tot de achterzijde van de woning - Alle maten zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid Omgeving: De woning is gelegen aan de Ambyerstraat Noord, een doorgaande weg in de kindvriendelijke woonwijk Amby. De wijk kenmerkt zich door haar hoge voorzieningen niveau op het gebied van scholen, openbaar vervoer en winkels. Tevens zijn uitvalswegen richting het stadscentrum van Maastricht en naar autosnelwegen richting Eindhoven, Heerlen en Aken gemakkelijk en snel te bereiken. Bedrijven als het MECC, AZM en Universiteit zijn op fietsafstand van de woning gelegen. Er is een speeltuin voor kinderen in de directe nabijheid en het wandel-/ groengebied Ambyer Heide is snel en gemakkelijk te bereiken.

Prêt immobilier berekenen

€ 659.000

Coûts d'achat (estimés): € 15.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 13.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 674.030

3,04%

Annuellement

%

€ 32.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 659.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
8 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
227 m²
Superficie du terrain
1386 m²
Contenu
678 m³
Autre espace intérieur
42 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²
Espace de stockage externe
159 m²
Aire de la cour arrière
1 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1886
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha avanta (gas gestookt uit 2017, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
26-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, 2 wastafels, douche, ligbad, en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6225

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.