Direkt zum Inhalt
Logo von Pooters Makelaardij - Pro Housing

Burgemeester van Oppenstraat 79

6224EP Maastricht • Limburg

Verkauft

€ 330.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.450

2 % Übertragungssteuer (€ 6.600) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 338.450

Kaufpreis /m²: € 3.626

Fotoalbum

Beschreibung

DEZE WONING WORDT AANGEBODEN DOOR POOTERS MAKELAARDIJ Deze goed onderhouden en gemoderniseerde woning van circa 91 m² biedt een fijne combinatie van wooncomfort, praktische indeling en duurzame voorzieningen. De woning is in de afgelopen jaren op meerdere punten vernieuwd en verduurzaamd, waaronder kunststof kozijnen, airconditioning, zonnepanelen en een volledig geïsoleerde uitbouw. Een instapklare woning met verrassend veel ruimte, zowel binnen als buiten. Indeling: Begane grond: Entree/hal met toegang naar de woonkamer. De ruime woonkamer (27 m²) is voorzien van een laminaatvloer, een volledig geïsoleerde uitbouw aan de achterzijde, airconditioning en profiteert van veel lichtinval. De luxe open keuken (16 m²) in hoekopstelling is vernieuwd in 2019 en uitgerust met een kunststof werkblad en moderne (inbouw)apparatuur, te weten: een 5-pits inductiekookplaat met design afzuigkap, spoelbak, combi-oven, vaatwasser en koelkast. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met wasmachineaansluiting, toilet en extra bergruimte. De achterzijde van de woning is voorzien van een kunststof schuifpui met isolerende beglazing naar de tuin, wat zorgt voor een prettige verbinding tussen binnen en buiten. De onderhoudsvriendelijke achtertuin is voorzien van een overkapping, twee bergingen (waarvan één geplaatst circa 2022), een achterom en nieuwe schuttingen. Een fijne buitenruimte met volop mogelijkheden voor opslag en ontspanning. Eerste verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers van respectievelijk 12 m² en 9 m², beide afgewerkt met een laminaatvloer en voorzien van een inbouwkast. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een airconditioning en biedt toegang tot de tweede verdieping middels vaste trap. De badkamer (6 m²) is in 2024 aangepast en uitgevoerd met een vochtvrije laminaatvloer, inloopdouche met regenfunctie, wandcloset, wastafel met meubel en een designradiator. De woning beschikt over mechanische ventilatie, wat bijdraagt aan een gezond binnenklimaat. Tweede verdieping: De tweede verdieping is ingericht als derde slaapkamer (21 m²) en eveneens afgewerkt met een laminaatvloer. Hier bevindt zich tevens de cv-installatie (Nefit HR). De woning beschikt over dakisolatie. Extra informatie: - Voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing (grotendeels HR++); - Geheel voorzien van rolluiken (m.u.v. voordeur); - Goed onderhouden en instapklare tussenwoning; - Verduurzaamd met o.a. airco en zonnepanelen; - Warm water en verwarming worden verkregen middels combiketel (Nefit HR; bj. 2025; huur). Hesi circa € 45,- per maand; - Mechanische ventilatie aanwezig; - Airco in de woonkamer (2025) en in de ouderslaapkamer (2020); - Toilet op de begane grond vernieuwd in 2025; - Linker schuttingen in de achtertuin vernieuwd in 2025; - Badkamer vernieuwd in 2024; - 15 zonnepanelen geplaatst in 2024; - De uitbouw is volledig geïsoleerd. Verder is het hoofddak geïsoleerd; - Tweede berging geplaatst in achtertuin in 2022; - Keuken vernieuwd in 2019; - Voldoende parkeergelegenheid in de straat (betaald en middels vergunning). Algemene informatie: De woning is gelegen op loopafstand van diverse winkelvoorzieningen, basisscholen, kinderopvang en speeltuinen, wat de wijk bijzonder geschikt maakt voor (jonge) gezinnen. Ook op het gebied van bereikbaarheid is de ligging uitstekend. Het stadscentrum van Maastricht is binnen enkele minuten bereikbaar per fiets of auto en openbaar vervoer bevindt zich op loopafstand. Daarnaast zijn belangrijke uitvalswegen richting de A2 en A79 snel te bereiken, wat de locatie ideaal maakt voor forenzen. Voor ontspanning en recreatie liggen meerdere groenvoorzieningen en wandelroutes in de omgeving. De combinatie van rust, bereikbaarheid en nabijheid van stedelijke voorzieningen maakt deze locatie bijzonder aantrekkelijk. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste"). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Afhankelijk van de situatie van de woning, is de makelaar bevoegd om aanvullende bepalingen op te nemen in de koopovereenkomst, zoals een ouderdomsclausule of niet-bewoond clausule. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Bovenstaande vrijblijvende informatie is door Pooters Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Echter aanvaard Pooters Makelaardij geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Oppervlakten en maten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 330.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.450

2 % Übertragungssteuer (€ 6.600) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 338.450

2,78%

Jährlich

%

€ 16.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 330.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
91 m²
Fläche des Grundstücks
143 m²
Inhalt
381 m³
Sonstiger Innenraum
16 m²
Gebäude mit Außenbereich
9 m²
Externe Berghalle
7 m²
Hinterhof Fläche
90 m²

Bau und Energie

Baujahr
1943
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie en HR-glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2025, huur)
Energieausweis
B

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin
Gartenlage
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
15-01-2026
Verkaufsdatum
26-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6224

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.