Aller directement au contenu
Logo de Pooters Makelaardij - Pro Housing

Burgemeester van Oppenstraat 79

6224EP Maastricht • Limburg

Vendu

€ 330.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.450

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.600) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 338.450

Prix d'achat /m²: € 3.626

Galerie de photos

Description

DEZE WONING WORDT AANGEBODEN DOOR POOTERS MAKELAARDIJ Deze goed onderhouden en gemoderniseerde woning van circa 91 m² biedt een fijne combinatie van wooncomfort, praktische indeling en duurzame voorzieningen. De woning is in de afgelopen jaren op meerdere punten vernieuwd en verduurzaamd, waaronder kunststof kozijnen, airconditioning, zonnepanelen en een volledig geïsoleerde uitbouw. Een instapklare woning met verrassend veel ruimte, zowel binnen als buiten. Indeling: Begane grond: Entree/hal met toegang naar de woonkamer. De ruime woonkamer (27 m²) is voorzien van een laminaatvloer, een volledig geïsoleerde uitbouw aan de achterzijde, airconditioning en profiteert van veel lichtinval. De luxe open keuken (16 m²) in hoekopstelling is vernieuwd in 2019 en uitgerust met een kunststof werkblad en moderne (inbouw)apparatuur, te weten: een 5-pits inductiekookplaat met design afzuigkap, spoelbak, combi-oven, vaatwasser en koelkast. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met wasmachineaansluiting, toilet en extra bergruimte. De achterzijde van de woning is voorzien van een kunststof schuifpui met isolerende beglazing naar de tuin, wat zorgt voor een prettige verbinding tussen binnen en buiten. De onderhoudsvriendelijke achtertuin is voorzien van een overkapping, twee bergingen (waarvan één geplaatst circa 2022), een achterom en nieuwe schuttingen. Een fijne buitenruimte met volop mogelijkheden voor opslag en ontspanning. Eerste verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers van respectievelijk 12 m² en 9 m², beide afgewerkt met een laminaatvloer en voorzien van een inbouwkast. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een airconditioning en biedt toegang tot de tweede verdieping middels vaste trap. De badkamer (6 m²) is in 2024 aangepast en uitgevoerd met een vochtvrije laminaatvloer, inloopdouche met regenfunctie, wandcloset, wastafel met meubel en een designradiator. De woning beschikt over mechanische ventilatie, wat bijdraagt aan een gezond binnenklimaat. Tweede verdieping: De tweede verdieping is ingericht als derde slaapkamer (21 m²) en eveneens afgewerkt met een laminaatvloer. Hier bevindt zich tevens de cv-installatie (Nefit HR). De woning beschikt over dakisolatie. Extra informatie: - Voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing (grotendeels HR++); - Geheel voorzien van rolluiken (m.u.v. voordeur); - Goed onderhouden en instapklare tussenwoning; - Verduurzaamd met o.a. airco en zonnepanelen; - Warm water en verwarming worden verkregen middels combiketel (Nefit HR; bj. 2025; huur). Hesi circa € 45,- per maand; - Mechanische ventilatie aanwezig; - Airco in de woonkamer (2025) en in de ouderslaapkamer (2020); - Toilet op de begane grond vernieuwd in 2025; - Linker schuttingen in de achtertuin vernieuwd in 2025; - Badkamer vernieuwd in 2024; - 15 zonnepanelen geplaatst in 2024; - De uitbouw is volledig geïsoleerd. Verder is het hoofddak geïsoleerd; - Tweede berging geplaatst in achtertuin in 2022; - Keuken vernieuwd in 2019; - Voldoende parkeergelegenheid in de straat (betaald en middels vergunning). Algemene informatie: De woning is gelegen op loopafstand van diverse winkelvoorzieningen, basisscholen, kinderopvang en speeltuinen, wat de wijk bijzonder geschikt maakt voor (jonge) gezinnen. Ook op het gebied van bereikbaarheid is de ligging uitstekend. Het stadscentrum van Maastricht is binnen enkele minuten bereikbaar per fiets of auto en openbaar vervoer bevindt zich op loopafstand. Daarnaast zijn belangrijke uitvalswegen richting de A2 en A79 snel te bereiken, wat de locatie ideaal maakt voor forenzen. Voor ontspanning en recreatie liggen meerdere groenvoorzieningen en wandelroutes in de omgeving. De combinatie van rust, bereikbaarheid en nabijheid van stedelijke voorzieningen maakt deze locatie bijzonder aantrekkelijk. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste"). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Afhankelijk van de situatie van de woning, is de makelaar bevoegd om aanvullende bepalingen op te nemen in de koopovereenkomst, zoals een ouderdomsclausule of niet-bewoond clausule. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Bovenstaande vrijblijvende informatie is door Pooters Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Echter aanvaard Pooters Makelaardij geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Oppervlakten en maten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 330.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.450

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.600) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 338.450

2,78%

Annuellement

%

€ 16.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 330.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
91 m²
Superficie du terrain
143 m²
Contenu
381 m³
Autre espace intérieur
16 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²
Espace de stockage externe
7 m²
Aire de la cour arrière
90 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1943
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en HR-glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2025, huur)
Label\u00e9nergie
B

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
15-01-2026
Date de vente
26-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6224

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.