Direkt zum Inhalt
Logo von Damen Makelaardij | Maastricht

Hélène Schoenmaeckersstraat 7

6225BH Maastricht • Limburg

Verkauft

€ 369.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.230

2 % Übertragungssteuer (€ 7.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 378.230

Kaufpreis /m²: € 3.208

Fotoalbum

Beschreibung

Goed onderhouden beleggingspand met verhuurpotentieel, tevens geschikt om te transformeren tot woonhuis. In de geliefde wijk Amby in Maastricht bieden wij u dit volledig gerenoveerde en uitstekend onderhouden beleggingspand aan. Het pand is momenteel verdeeld in vier zelfstandige kamers, elk met eigen voorzieningen, cv-installatie en G/W/E-meters. Dankzij de moderne afwerking, praktische indeling en gunstige ligging is het pand ideaal voor verhuur aan studenten, young professionals of expats. Daarnaast is het pand ook geschikt te maken als woning voor starters, jonge gezinnen en senioren. Met een slaapkamer en ruime badkamer op de begane grond is gelijkvloers wonen eenvoudig mogelijk, wat de woning breed inzetbaar en toekomstbestendig maakt. Combinatie van wonen en verhuren is door de dubbele bestemming ook mogelijk. Boven 1 of 2 kamer(s) verhuren en beneden (levensloopbestendig) wonen. INDELING Begane grond: Entree/hal met toegang tot een toilet, trapopgang, de eerste kamer en de ruime, gemeenschappelijke keuken. Vanuit deze keuken is tevens kamer 2 toegankelijk. Beide kamers (ca. 33 m² en 43 m²) zijn praktisch ingedeeld en beschikken over alle benodigde voorzieningen zoals een badkamer met douche, wastafel en toilet, pantry voorzien van koel-vriescombinatie en combi-magnetron, eigen hoogrendementsketel en eigen G/W/E-meter. De gezamenlijke keuken (ca. 10,5 m²) met tegelvloer is voorzien van een 4-pits gasfornuis, spoelbak, afzuiging en gezamenlijke wasmachineaansluiting. Eerste verdieping: De overloop leidt naar kamer 3 en kamer 4. Ook deze kamers (ca. 20m² en 19 m²) zijn volledig zelfstandig en voorzien van een eigen badkamer, toilet, pantry, eigen G/W/E-meter en cv-installatie. Tuin: Middels een schuifpui te bereiken achtertuin. De achtertuin is volledig betegeld, onderhoudsvriendelijk en beschikt over een praktische achterom. Bijzonderheden: - Bouwjaar 1961; - Beleggingspand; - Tevens geschikt om een woning te maken voor starters, jonge gezinnen én senioren; - Let op: het object kan zowel als woonhuis als verhuurpand worden gebruikt of als combinatie hiervan; - Energielabel D; - Alle elektra, stopcontacten en de meterkast zijn vervangen in 2015; - Momenteel 4 zelfstandige kamers met ieder eigen badkamer/pantry/meter en cv-installatie; - Gelegen in een rustige en geliefde woonwijk; - Gratis parkeren; - Winkels, voorzieningen en openbaar vervoer op loopafstand; - Cv-installaties Nefit uit 2014-2015 in eigendom; - Nieuwe huisaansluiting op het riool in 2024; - Alle afmetingen zijn indicatief en hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Omgeving: Deze woning is gelegen in de woonwijk Amby. De wijk kenmerkt zich door haar hoge voorzieningen niveau op het gebied van scholen, openbaar vervoer en winkels. Tevens zijn uitvalswegen richting het stadscentrum van Maastricht en naar autosnelwegen richting Eindhoven, Heerlen en Aken gemakkelijk en snel te bereiken. Bedrijven als het MECC, AZM en Universiteit zijn op fietsafstand van de woning gelegen. Het wandel-/groengebied Ambyer Heide is snel en gemakkelijk te bereiken.

Hypothek berekenen

€ 369.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.230

2 % Übertragungssteuer (€ 7.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 378.230

2,78%

Jährlich

%

€ 18.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 369.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
2 aparte toiletten
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
115 m²
Fläche des Grundstücks
160 m²
Inhalt
415 m³
Gebäude mit Außenbereich
3 m²
Hinterhof Fläche
30 m²

Bau und Energie

Baujahr
1961
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energieausweis
D

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin
Gartenlage
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
11-09-2025
Verkaufsdatum
20-02-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 6225

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.