Direkt zum Inhalt
Logo von Steentjes & Scharenborg

Hof aan de Boog 15

7263RZ Mariënvelde • Gelderland

Verkauft

€ 359.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.030

2 % Übertragungssteuer (€ 7.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 368.030

Kaufpreis /m²: € 3.068

Fotoalbum

Beschreibung

Unieke kans om eigenaar te worden van een woning die klaar is voor de toekomst. Deze goed afgewerkte TUSSENWONING is modern ingericht en instapklaar. Dankzij de energiezuinige voorzieningen woon je hier niet alleen comfortabel, maar ook duurzaam met lage maandlasten. De lichte woonkamer en open keuken vormen het hart van de woning. Dankzij de grote raampartijen en de openslaande deuren naar de tuin, geniet je de hele dag van een prettige lichtinval. De moderne keuken (2023) is voorzien van alle gemakken en een stijlvol kookeiland met bar. Deze woning is volledig voorbereid op de toekomst, zowel de begane grond als de eerste verdieping beschikken over vloerverwarming. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waarvan één momenteel als kleedruimte wordt gebruikt. De volledig betegelde badkamer (2023) is modern en compleet, met een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. De tweede verdieping biedt ruimte voor een 4e slaapkamer. In de verzorgde achtertuin staat een grote houten overkapping met berging én een praktische achteringang. Verder is deze grotendeels groen omheind en biedt deze veel privacy. Deze complete woning moet je écht gezien hebben! Interesse? Neem snel contact met ons op. GLOBALE INDELING: BEGANE GROND: Entree/ hal, meterkast, opbergkast en toilet met fonteintje; lichte woonkamer met moderne open keuken voorzien kookeiland met bar en inbouwapparaten (o.a. Bora-inductiekookplaat, koelkast, oven, vaatwasser). 1e VERDIEPING: overloop; drie slaapkamers; ruime badkamer v.v. wastafelmeubel, inloopdouche met glazen scherm en toilet. Middels vaste trap te bereiken..… 2e VERDIEPING: royale opbergzolder met ruimte voor een 4e slaapkamer; warmtepomp opstelling en wasmachine- en droger aansluiting. ALGEMEEN: – Bouwjaar 2022 – Perceelgrootte 132 m² – Woonoppervlakte 117 m² – Inhoud 429 m³ – Energielabel A+++ – Zonnepanelen 15 stuks – Kunststof kozijnen met triple glas en screens – De woning wordt verwarmd middels een warmtepomp en vloerverwarming met een thermostaat per vertrek. – Aangelegde achtertuin met terrasoverkapping en berging – Gelegen aan een vriendelijk hofje aan de rand van het dorp Aanvaarding in overleg. Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper zal deze een schriftelijke door een bankinstelling afgegeven bankgarantie doen stellen ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. In plaats van deze bankgarantie te stellen kan koper een waarborgsom storten op de derdengeldenrekening van de notaris ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 359.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.030

2 % Übertragungssteuer (€ 7.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 368.030

2,78%

Jährlich

%

€ 17.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 359.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
117 m²
Fläche des Grundstücks
132 m²
Inhalt
429 m³
Externe Berghalle
5 m²

Bau und Energie

Baujahr
2022
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Energieausweis
A+++

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
09-12-2025
Verkaufsdatum
01-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 7263

Google Karten

Geografische Übersicht Mariënvelde

Erkunden Sie Mariënvelde und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Mariënvelde

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Mariënvelde. In 2026 waren da 939 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 390.000.

Einwohner

939

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 390.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 29.300

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

5

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Mariënvelde
Jahr Einwohner
2021 900
2022 900
2023 925
2024 930
2025 925
2026 939

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Mariënvelde
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 288.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 340.000
2024 EUR 353.000
2025 EUR 390.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 200 0-15: 165 15-25: 120 25-45: 205 45-65: 285

Ausbildungsstufe

Hoger

170

Praktisch

140

Middelbaar

400

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

30

Nederland

870

Buiten Europa

30

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 25
Appartementen 49
Tussenwoningen 29
Vrijstaande woningen 177
Twee-onder-één-kap woningen 104

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 13
1900 tot 1925 24
1925 tot 1950 53
1950 tot 1970 104
1970 tot 1980 39
1980 tot 1990 36
1990 tot 2000 28
2000 tot 2010 46
2010 tot 2020 19
2020 en later 21

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

65

Bezeichnung A

60

Bezeichnung G

50

Bezeichnung B

45

Bezeichnung D

40

Bezeichnung F

37

Bezeichnung E

15

Bezeichnung A+++

8

Bezeichnung A+

2

Bezeichnung A++++

2

Bezeichnung A++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Mariënvelde
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.520 3.670
2021 1.680 3.740
2022 1.350 3.570
2023 1.060 3.370
2024 1.020 3.400

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 720 • Strom: 2.440

Huurwoning

Gas: 1.060 • Strom: 2.740

Koopwoning

Gas: 1.060 • Strom: 3.490

Appartement

Gas: 1.060 • Strom: 2.800

Tussenwoning

Gas: 760 • Strom: 2.440

Vrijstaande woning

Gas: 1.170 • Strom: 3.830

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Strom: 3.170

Betriebsaktivität in Mariënvelde (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 15
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 0
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Gesamtanzahl der Firmensitze: 120

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Mariënvelde
Periode Verbrechen
jan 2026 0
jul 2025 0
jun 2025 0
mei 2025 0
mrt 2025 2
mrt 2026 1
nov 2024 2
nov 2025 1
okt 2024 0
okt 2025 1
sep 2024 0
sep 2025 0

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Mariënvelde.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Mariënvelde

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Mariënvelde?

Mariënvelde telt in 2026 ongeveer 939 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Mariënvelde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Mariënvelde is in 2025 circa € 390.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Mariënvelde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Mariënvelde ligt rond € 29.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Mariënvelde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 5 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Mariënvelde?

In Mariënvelde komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 177 woningen.

Meer Häuser in Mariënvelde

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.