Direkt zum Inhalt
Logo von Kolmeijer makelaars Malden

Begijnenhof 32

6584CZ Molenhoek • Limburg

Verfügbar

€ 615.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.150

2 % Übertragungssteuer (€ 12.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 629.150

Kaufpreis /m²: € 3.968

Fotoalbum

Beschreibung

Sfeervol wonen in het groen, met ruimte, comfort én duurzaamheid! Deze karakteristieke hoekwoning in de geliefde “Bossche School”-stijl is gelegen in een rustige, kindvriendelijke wijk in Molenhoek en biedt verrassend veel leefruimte, een fijne tuinligging en moderne voorzieningen. Met een woonoppervlakte van circa 155 m², een perceel van 295 m² en energielabel A is dit een instapklare gezinswoning met toekomstwaarde. De woning is gebouwd in 1977 maar is inmiddels volledig geïsoleerd en voorzien van HR++-glas, 15 zonnepanelen (2017), een vernieuwde meterkast (2017) en een HR-combiketel (Vaillant HR Solide Plus, 2010). Daarnaast beschikt de woning over een 3-fase laadpunt voor een elektrische auto. De ligging is bijzonder prettig: aan de voorzijde een autovrij hofje en rondom veel groen, waardoor u het gevoel heeft aan de rand van het bos te wonen. Op korte afstand bevinden zich diverse voorzieningen zoals een winkelcentrum, scholen, kinderopvang en speelgelegenheden. Ook het NS-station Mook-Molenhoek ligt nabij, met goede verbindingen richting onder andere Nijmegen en Venlo. Indeling Begane grond: Entree met hal, garderobe, vernieuwde meterkast en een modern hangend toilet met fonteintje. De royale en lichte woonkamer (totaal ca. 60 m² inclusief extra zijkamer) profiteert optimaal van de hoekligging en beschikt over een sfeervolle houtkachel (merk Dove) en openslaande tuindeuren naar de tuin. Tevens is er een praktische provisiekast aanwezig. De halfopen keuken is gesitueerd aan de tuinzijde en voorzien van een lichte, royale keukeninrichting met diverse inbouwapparatuur, een fraai hoog plafond met dakraam en een close-in boiler (Daalderop). Vanuit de keuken is de achtertuin bereikbaar. Vanuit de hal is tevens de verwarmde en grotendeels geïsoleerde inpandige garage bereikbaar, voorzien van een grote bergzolder. Eerste verdieping: Ruime overloop met toegang tot drie goed bemeten slaapkamers (ca. 12 m², 11 m² en 8 m²), waarvan één met vaste kast. De complete badkamer is uitgerust met een ligbad, douchecabine, tweede toilet en een meubel met dubbele wastafel. Tweede verdieping: Royale zolderverdieping met dakkapel en zijraam. Hier bevindt zich een overloop met dakvenster, aansluitingen voor wasmachine en droger en de opstelling van de combiketel. Daarnaast is er een volwaardige extra (slaap)kamer, ideaal als werk-, hobby- of logeerruimte. Garage: inpandig bereikbare garage met praktische bergzolder. Tuin: De verzorgde achtertuin ligt gunstig op het zuidoosten. Dankzij de groene en ruime opzet van de wijk is er altijd een fijne plek in de zon of schaduw te vinden. Kortom: een ruime, energiezuinige en karaktervolle hoekwoning op een toplocatie in het groen!

Hypothek berekenen

€ 615.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.150

2 % Übertragungssteuer (€ 12.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 629.150

3,04%

Jährlich

%

€ 30.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 615.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, hoekwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
155 m²
Fläche des Grundstücks
295 m²
Inhalt
638 m³
Sonstiger Innenraum
25 m²
Hinterhof Fläche
100 m²

Bau und Energie

Baujahr
1977
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en houtkachel
Warmes Wasser
Cv-ketel en elektrische boiler
Kessel Cv
Vaillant HR 30 KW CW5 (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
01-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra, verwarming en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6584

Google Karten

Karte von Molenhoek

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Molenhoek

Wohn- und Viertelzahlen in Molenhoek

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Molenhoek. In 2026 waren da 3.771 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 449.000.

Einwohner

3.771

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 449.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 39.100

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

113

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Molenhoek
Jahr Einwohner
2021 3.690
2022 3.735
2023 3.740
2024 3.725
2025 3.725
2026 3.771

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Molenhoek
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 324.000
2022 EUR 347.000
2023 EUR 419.000
2024 EUR 422.000
2025 EUR 449.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.090 0-15: 485 15-25: 395 25-45: 755 45-65: 1.055

Ausbildungsstufe

Hoger

1.350

Praktisch

440

Middelbaar

1.000

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

275

Nederland

3.130

Buiten Europa

325

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 327
Appartementen 292
Tussenwoningen 599
Vrijstaande woningen 383
Twee-onder-één-kap woningen 212

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 19
1925 tot 1950 42
1950 tot 1970 398
1970 tot 1980 378
1980 tot 1990 446
1990 tot 2000 125
2000 tot 2010 116
2010 tot 2020 78
2020 en later 124

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

565

Bezeichnung B

363

Bezeichnung A

345

Bezeichnung D

204

Bezeichnung A++++

64

Bezeichnung F

60

Bezeichnung G

28

Bezeichnung A+++

26

Bezeichnung E

23

Bezeichnung A+

6

Bezeichnung A++

4

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Molenhoek
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.460 3.120
2021 1.660 3.210
2022 1.300 2.930
2023 1.070 2.800
2024 1.000 2.840

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.050 • Strom: 2.640

Huurwoning

Gas: 810 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.140 • Strom: 3.040

Appartement

Gas: 710 • Strom: 1.790

Tussenwoning

Gas: 900 • Strom: 2.410

Vrijstaande woning

Gas: 1.450 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.190 • Strom: 2.800

Betriebsaktivität in Molenhoek (2025)

Handel en HORECA 60
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 150
Overheid, onderwijs en zorg 120
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 30
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Gesamtanzahl der Firmensitze: 505

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Molenhoek
Periode Verbrechen
jan 2026 6
jul 2025 5
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 12
mrt 2026 7
nov 2024 7
nov 2025 5
okt 2024 10
okt 2025 14
sep 2024 12
sep 2025 12

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Molenhoek.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Molenhoek

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Molenhoek?

Molenhoek telt in 2026 ongeveer 3.771 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Molenhoek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Molenhoek is in 2025 circa € 449.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Molenhoek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Molenhoek ligt rond € 39.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Molenhoek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 113 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Molenhoek?

In Molenhoek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 599 woningen.

Meer Häuser in Molenhoek

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.