Ir directamente al contenido
Logotipo de Kolmeijer makelaars Malden

Begijnenhof 32

6584CZ Molenhoek • Limburg

Disponible

€ 615.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 14.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 629.150

Precio de compra /m²: € 3.968

Galería de fotos

Descripción

Sfeervol wonen in het groen, met ruimte, comfort én duurzaamheid! Deze karakteristieke hoekwoning in de geliefde “Bossche School”-stijl is gelegen in een rustige, kindvriendelijke wijk in Molenhoek en biedt verrassend veel leefruimte, een fijne tuinligging en moderne voorzieningen. Met een woonoppervlakte van circa 155 m², een perceel van 295 m² en energielabel A is dit een instapklare gezinswoning met toekomstwaarde. De woning is gebouwd in 1977 maar is inmiddels volledig geïsoleerd en voorzien van HR++-glas, 15 zonnepanelen (2017), een vernieuwde meterkast (2017) en een HR-combiketel (Vaillant HR Solide Plus, 2010). Daarnaast beschikt de woning over een 3-fase laadpunt voor een elektrische auto. De ligging is bijzonder prettig: aan de voorzijde een autovrij hofje en rondom veel groen, waardoor u het gevoel heeft aan de rand van het bos te wonen. Op korte afstand bevinden zich diverse voorzieningen zoals een winkelcentrum, scholen, kinderopvang en speelgelegenheden. Ook het NS-station Mook-Molenhoek ligt nabij, met goede verbindingen richting onder andere Nijmegen en Venlo. Indeling Begane grond: Entree met hal, garderobe, vernieuwde meterkast en een modern hangend toilet met fonteintje. De royale en lichte woonkamer (totaal ca. 60 m² inclusief extra zijkamer) profiteert optimaal van de hoekligging en beschikt over een sfeervolle houtkachel (merk Dove) en openslaande tuindeuren naar de tuin. Tevens is er een praktische provisiekast aanwezig. De halfopen keuken is gesitueerd aan de tuinzijde en voorzien van een lichte, royale keukeninrichting met diverse inbouwapparatuur, een fraai hoog plafond met dakraam en een close-in boiler (Daalderop). Vanuit de keuken is de achtertuin bereikbaar. Vanuit de hal is tevens de verwarmde en grotendeels geïsoleerde inpandige garage bereikbaar, voorzien van een grote bergzolder. Eerste verdieping: Ruime overloop met toegang tot drie goed bemeten slaapkamers (ca. 12 m², 11 m² en 8 m²), waarvan één met vaste kast. De complete badkamer is uitgerust met een ligbad, douchecabine, tweede toilet en een meubel met dubbele wastafel. Tweede verdieping: Royale zolderverdieping met dakkapel en zijraam. Hier bevindt zich een overloop met dakvenster, aansluitingen voor wasmachine en droger en de opstelling van de combiketel. Daarnaast is er een volwaardige extra (slaap)kamer, ideaal als werk-, hobby- of logeerruimte. Garage: inpandig bereikbare garage met praktische bergzolder. Tuin: De verzorgde achtertuin ligt gunstig op het zuidoosten. Dankzij de groene en ruime opzet van de wijk is er altijd een fijne plek in de zon of schaduw te vinden. Kortom: een ruime, energiezuinige en karaktervolle hoekwoning op een toplocatie in het groen!

Hipoteca berekenen

€ 615.000

Coste del comprador (estimado): € 14.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 629.150

3,04%

Anualmente

%

€ 30.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 615.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, hoekwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
155 m²
Área del lote
295 m²
Contenido
638 m³
Otra zona interior
25 m²
Área del jardín trasero
100 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1977
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en houtkachel
Agua tibia
Cv-ketel en elektrische boiler
Caldera CV
Vaillant HR 30 KW CW5 (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
01-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6584

Mapas de Google

Mapa de Molenhoek

Vista espacial del área de trabajo en Molenhoek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Molenhoek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Molenhoek. En 2026 había 3.771 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 449.000.

Inhabitantes

3.771

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 449.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 39.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

113

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Molenhoek
Año Inhabitantes
2021 3.690
2022 3.735
2023 3.740
2024 3.725
2025 3.725
2026 3.771

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Molenhoek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 324.000
2022 EUR 347.000
2023 EUR 419.000
2024 EUR 422.000
2025 EUR 449.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.090 0-15: 485 15-25: 395 25-45: 755 45-65: 1.055

Nivel académico

Hoger

1.350

Praktisch

440

Middelbaar

1.000

Origen de los residentes (2025)

Europa

275

Nederland

3.130

Buiten Europa

325

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 327
Appartementen 292
Tussenwoningen 599
Vrijstaande woningen 383
Twee-onder-één-kap woningen 212

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 19
1925 tot 1950 42
1950 tot 1970 398
1970 tot 1980 378
1980 tot 1990 446
1990 tot 2000 125
2000 tot 2010 116
2010 tot 2020 78
2020 en later 124

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

565

Etiqueta B

363

Etiqueta A

345

Etiqueta D

204

Etiqueta A++++

64

Etiqueta F

60

Etiqueta G

28

Etiqueta A+++

26

Etiqueta E

23

Etiqueta A+

6

Etiqueta A++

4

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Molenhoek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.460 3.120
2021 1.660 3.210
2022 1.300 2.930
2023 1.070 2.800
2024 1.000 2.840

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.640

Huurwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.140 • Electricidad: 3.040

Appartement

Gas: 710 • Electricidad: 1.790

Tussenwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.410

Vrijstaande woning

Gas: 1.450 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.190 • Electricidad: 2.800

Actividad empresarial en Molenhoek (2025)

Handel en HORECA 60
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 150
Overheid, onderwijs en zorg 120
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 30
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Número total de establecimientos empresariales: 505

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Molenhoek
Periodo Delitos
jan 2026 6
jul 2025 5
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 12
mrt 2026 7
nov 2024 7
nov 2025 5
okt 2024 10
okt 2025 14
sep 2024 12
sep 2025 12

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Molenhoek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Molenhoek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Molenhoek?

Molenhoek telt in 2026 ongeveer 3.771 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Molenhoek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Molenhoek is in 2025 circa € 449.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Molenhoek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Molenhoek ligt rond € 39.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Molenhoek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 113 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Molenhoek?

In Molenhoek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 599 woningen.

Meer viviendas in Molenhoek

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.