Direkt zum Inhalt
Logo von MAUVE REAL ESTATE

Meerhoekweg 10 b

1394JJ Nederhorst den Berg • Noord-Holland

Verkauft unter Vorbehalt

€ 427.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.400

2 % Übertragungssteuer (€ 8.550) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 437.900

Kaufpreis /m²: € 4.033

Fotoalbum

Beschreibung

English version below Te koop wordt aangeboden die ruime en volledig gerenoveerde 3-kamerappartement (106 m²) met twee zonnige dakterrassen én open haard. Op een gunstige locatie – op slechts 20 minuten van Amsterdam, Schiphol, Utrecht en ’t Gooi – ligt dit ruime en volledig gerenoveerde 3-kamerappartement van 106 m². Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een kleinschalig complex boven een huisartsenpraktijk, en biedt veel licht, ruimte en comfort – mét twee heerlijke buitenruimtes. Indeling Via de centrale trapopgang bereik je de lichte hal, waar zich ook de bergingen bevinden. De entree leidt naar de ruime woon-/eetkamer met grote raampartijen die zorgen voor een prettige lichtinval en een open, comfortabele sfeer. De open haard vormt hier een warm en sfeervol middelpunt – perfect voor gezellige avonden thuis. De moderne keuken is volledig nieuw en uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel-/vriescombinatie, vaatwasser, oven en kookplaat. Vanuit de keuken is er toegang tot een knus balkon – een ideale plek voor je ochtendkoffie. Het appartement beschikt over twee royale slaapkamers, waarvan één met vaste inbouwkasten. De badkamer is stijlvol vernieuwd en voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel met meubel en aansluitingen voor wasmachine en droger. Vanuit de badkamer stap je direct op het grote dakterras, gelegen op het zuiden, waar je de hele dag van de zon kunt genieten. Verder nog een afzonderlijk toilet en is er een ruime berging aanwezig. Bijzonderheden - Volledig gerenoveerd en instapklaar - Woonoppervlakte: 106 m² - Sfeervolle open haard - V.v.E.-bijdrage: € 150,- per maand - Energielabel C - Ruime berging - Kleinschalig complex in prettige woonomgeving - Aanvaarding: in overleg Locatie De ligging is ideaal: rustig, maar toch centraal ten opzichte van alle voorzieningen. Winkels, scholen, sportfaciliteiten en horecagelegenheden bevinden zich op korte fietsafstand. Dankzij de gunstige ligging ten opzichte van de A1, A2 en A9 zijn Amsterdam, Schiphol, het A.M.C., Utrecht en ’t Gooi binnen circa 20 autominuten bereikbaar. Een modern, licht en instapklaar appartement met twee zonnige buitenruimtes, een sfeervolle open haard en een uitstekende ligging – klaar voor de volgende eigenaar! ______________________________________________________________________________ For sale is this spacious and fully renovated 3-room apartment (106 m²) with two sunny roof terraces and a fireplace. Conveniently located just 20 minutes from Amsterdam, Schiphol Airport, Utrecht, and 't Gooi, this spacious and fully renovated 3-room apartment (106 m²) offers plenty of light, space, and comfort. Situated on the first floor of a small-scale complex above a GP's office, the apartment boasts ample light, space, and comfort, including two lovely outdoor areas. Layout: The central staircase leads to the bright hallway, which also houses the storage units. The entrance leads to the spacious living/dining room with large windows that provide pleasant light and an open, comfortable atmosphere. The fireplace creates a warm and inviting focal point—perfect for cozy evenings at home. The modern kitchen is completely new and equipped with various built-in appliances, including a fridge/freezer, dishwasher, oven, and cooktop. The kitchen opens onto a cozy balcony—the ideal spot for your morning coffee. The apartment features two spacious bedrooms, one of which has built-in wardrobes. The stylishly renovated bathroom includes a walk-in shower, double vanity with vanity, and connections for a washing machine and dryer. From the bathroom, you step directly onto the large, south-facing roof terrace, where you can enjoy the sun all day long. ?? There's also a separate toilet and a spacious storage room. Details - Fully renovated and move-in ready - Living area: 106 m² - Cozy fireplace - Homeowners' Association contribution: € 150 per month - Energy label C - Spacious storage room - Small-scale complex in a pleasant residential area - Acceptance: upon consultation Location The location is ideal: quiet, yet central to all amenities. Shops, schools, sports facilities and restaurants are within a short bike ride. Thanks to its favorable location near the A1, A2 and A9 motorways, Amsterdam, Schiphol Airport, the AMC, Utrecht and 't Gooi can be reached within approximately 20 minutes by car. A modern, bright and move-in ready apartment with two sunny outdoor areas, a cozy fireplace and an excellent location – ready for the next owner!

Hypothek berekenen

€ 427.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.400

2 % Übertragungssteuer (€ 8.550) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 437.900

2,78%

Jährlich

%

€ 21.375

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 427.500 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Bovenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
106 m²
Inhalt
323 m³
Gebäude mit Außenbereich
15 m²
Externe Berghalle
7 m²

Bau und Energie

Baujahr
1978
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolierung
Dubbel glas en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
HR (gas gestookt combiketel)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Zie akte
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Bergung
Inpandig
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
06-11-2025
Verkaufsdatum
11-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Karten

Postkarten

Postkarten für 1394

Google Karten

Nederhorst den Berg auf der Karte

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Nederhorst den Berg

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Nederhorst den Berg. In 2025 waren da 5.625 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 561.000.

Einwohner

5.625

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 561.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 39.500

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

99

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Nederhorst den Berg
Jahr Einwohner
2021 5.560
2022 5.545
2023 5.580
2024 5.570
2025 5.625

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Nederhorst den Berg
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 417.000
2022 EUR 466.000
2023 EUR 519.000
2024 EUR 545.000
2025 EUR 561.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.375 0-15: 940 15-25: 555 25-45: 1.155 45-65: 1.595

Ausbildungsstufe

Hoger

1.260

Praktisch

950

Middelbaar

1.680

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

340

Nederland

4.630

Buiten Europa

655

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 446
Appartementen 304
Tussenwoningen 858
Vrijstaande woningen 457
Twee-onder-één-kap woningen 338

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 13
1700 tot 1900 56
1900 tot 1925 166
1925 tot 1950 127
1950 tot 1970 510
1970 tot 1980 602
1980 tot 1990 442
1990 tot 2000 171
2000 tot 2010 169
2010 tot 2020 239
2020 en later 64

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

721

Bezeichnung C

700

Bezeichnung B

319

Bezeichnung D

226

Bezeichnung G

217

Bezeichnung F

86

Bezeichnung E

57

Bezeichnung A+++

50

Bezeichnung A+

23

Bezeichnung A++

20

Bezeichnung A++++

1

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Nederhorst den Berg
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.330 3.120
2021 1.520 3.250
2022 1.160 3.050
2023 990 2.900
2024 970 2.960

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.010 • Strom: 2.610

Huurwoning

Gas: 730 • Strom: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.120 • Strom: 3.310

Appartement

Gas: 670 • Strom: 2.030

Tussenwoning

Gas: 820 • Strom: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.380 • Strom: 4.270

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.180 • Strom: 3.510

Betriebsaktivität in Nederhorst den Berg (2025)

Handel en HORECA 150
Nijverheid en energie 200
Zakelijke dienstverlening 275
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 90
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.030

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Nederhorst den Berg
Periode Verbrechen
jan 2025 6
jan 2026 5
jul 2025 10
jun 2025 5
mei 2025 5
mrt 2025 7
nov 2024 3
nov 2025 11
okt 2024 11
okt 2025 13
sep 2024 7
sep 2025 9

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Nederhorst den Berg.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Nederhorst den Berg

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Nederhorst den Berg?

Nederhorst den Berg telt in 2025 ongeveer 5.625 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nederhorst den Berg?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nederhorst den Berg is in 2025 circa € 561.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nederhorst den Berg?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nederhorst den Berg ligt rond € 39.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nederhorst den Berg?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 99 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nederhorst den Berg?

In Nederhorst den Berg komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 858 woningen.

Meer Häuser in Nederhorst den Berg

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.