Aller directement au contenu
Logo de MAUVE REAL ESTATE

Meerhoekweg 10 b

1394JJ Nederhorst den Berg • Noord-Holland

Vendu sous réserve

€ 427.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.400

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.550) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 437.900

Prix d'achat /m²: € 4.033

Galerie de photos

Description

English version below Te koop wordt aangeboden die ruime en volledig gerenoveerde 3-kamerappartement (106 m²) met twee zonnige dakterrassen én open haard. Op een gunstige locatie – op slechts 20 minuten van Amsterdam, Schiphol, Utrecht en ’t Gooi – ligt dit ruime en volledig gerenoveerde 3-kamerappartement van 106 m². Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een kleinschalig complex boven een huisartsenpraktijk, en biedt veel licht, ruimte en comfort – mét twee heerlijke buitenruimtes. Indeling Via de centrale trapopgang bereik je de lichte hal, waar zich ook de bergingen bevinden. De entree leidt naar de ruime woon-/eetkamer met grote raampartijen die zorgen voor een prettige lichtinval en een open, comfortabele sfeer. De open haard vormt hier een warm en sfeervol middelpunt – perfect voor gezellige avonden thuis. De moderne keuken is volledig nieuw en uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel-/vriescombinatie, vaatwasser, oven en kookplaat. Vanuit de keuken is er toegang tot een knus balkon – een ideale plek voor je ochtendkoffie. Het appartement beschikt over twee royale slaapkamers, waarvan één met vaste inbouwkasten. De badkamer is stijlvol vernieuwd en voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel met meubel en aansluitingen voor wasmachine en droger. Vanuit de badkamer stap je direct op het grote dakterras, gelegen op het zuiden, waar je de hele dag van de zon kunt genieten. Verder nog een afzonderlijk toilet en is er een ruime berging aanwezig. Bijzonderheden - Volledig gerenoveerd en instapklaar - Woonoppervlakte: 106 m² - Sfeervolle open haard - V.v.E.-bijdrage: € 150,- per maand - Energielabel C - Ruime berging - Kleinschalig complex in prettige woonomgeving - Aanvaarding: in overleg Locatie De ligging is ideaal: rustig, maar toch centraal ten opzichte van alle voorzieningen. Winkels, scholen, sportfaciliteiten en horecagelegenheden bevinden zich op korte fietsafstand. Dankzij de gunstige ligging ten opzichte van de A1, A2 en A9 zijn Amsterdam, Schiphol, het A.M.C., Utrecht en ’t Gooi binnen circa 20 autominuten bereikbaar. Een modern, licht en instapklaar appartement met twee zonnige buitenruimtes, een sfeervolle open haard en een uitstekende ligging – klaar voor de volgende eigenaar! ______________________________________________________________________________ For sale is this spacious and fully renovated 3-room apartment (106 m²) with two sunny roof terraces and a fireplace. Conveniently located just 20 minutes from Amsterdam, Schiphol Airport, Utrecht, and 't Gooi, this spacious and fully renovated 3-room apartment (106 m²) offers plenty of light, space, and comfort. Situated on the first floor of a small-scale complex above a GP's office, the apartment boasts ample light, space, and comfort, including two lovely outdoor areas. Layout: The central staircase leads to the bright hallway, which also houses the storage units. The entrance leads to the spacious living/dining room with large windows that provide pleasant light and an open, comfortable atmosphere. The fireplace creates a warm and inviting focal point—perfect for cozy evenings at home. The modern kitchen is completely new and equipped with various built-in appliances, including a fridge/freezer, dishwasher, oven, and cooktop. The kitchen opens onto a cozy balcony—the ideal spot for your morning coffee. The apartment features two spacious bedrooms, one of which has built-in wardrobes. The stylishly renovated bathroom includes a walk-in shower, double vanity with vanity, and connections for a washing machine and dryer. From the bathroom, you step directly onto the large, south-facing roof terrace, where you can enjoy the sun all day long. ?? There's also a separate toilet and a spacious storage room. Details - Fully renovated and move-in ready - Living area: 106 m² - Cozy fireplace - Homeowners' Association contribution: € 150 per month - Energy label C - Spacious storage room - Small-scale complex in a pleasant residential area - Acceptance: upon consultation Location The location is ideal: quiet, yet central to all amenities. Shops, schools, sports facilities and restaurants are within a short bike ride. Thanks to its favorable location near the A1, A2 and A9 motorways, Amsterdam, Schiphol Airport, the AMC, Utrecht and 't Gooi can be reached within approximately 20 minutes by car. A modern, bright and move-in ready apartment with two sunny outdoor areas, a cozy fireplace and an excellent location – ready for the next owner!

Prêt immobilier berekenen

€ 427.500

Coûts d'achat (estimés): € 10.400

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.550) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 437.900

2,78%

Annuellement

%

€ 21.375

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 427.500 k.k.
Statut
Vendu sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
106 m²
Contenu
323 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
15 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1978
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HR (gas gestookt combiketel)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Zie akte
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
06-11-2025
Date de vente
11-04-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1394

Google Maps

Nederhorst den Berg sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Nederhorst den Berg

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nederhorst den Berg. En 2025 étaient 5.625 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 561.000.

Résidents

5.625

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 561.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 39.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

99

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Nederhorst den Berg
Année Résidents
2021 5.560
2022 5.545
2023 5.580
2024 5.570
2025 5.625

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Nederhorst den Berg
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 417.000
2022 EUR 466.000
2023 EUR 519.000
2024 EUR 545.000
2025 EUR 561.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.375 0-15: 940 15-25: 555 25-45: 1.155 45-65: 1.595

Niveau d'enseignement

Hoger

1.260

Praktisch

950

Middelbaar

1.680

Origine des habitants (2025)

Europa

340

Nederland

4.630

Buiten Europa

655

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 446
Appartementen 304
Tussenwoningen 858
Vrijstaande woningen 457
Twee-onder-één-kap woningen 338

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 13
1700 tot 1900 56
1900 tot 1925 166
1925 tot 1950 127
1950 tot 1970 510
1970 tot 1980 602
1980 tot 1990 442
1990 tot 2000 171
2000 tot 2010 169
2010 tot 2020 239
2020 en later 64

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

721

Étiquette C

700

Étiquette B

319

Étiquette D

226

Étiquette G

217

Étiquette F

86

Étiquette E

57

Étiquette A+++

50

Étiquette A+

23

Étiquette A++

20

Étiquette A++++

1

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Nederhorst den Berg
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.330 3.120
2021 1.520 3.250
2022 1.160 3.050
2023 990 2.900
2024 970 2.960

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.010 • Électricité: 2.610

Huurwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.060

Koopwoning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.310

Appartement

Gaz: 670 • Électricité: 2.030

Tussenwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.420

Vrijstaande woning

Gaz: 1.380 • Électricité: 4.270

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.180 • Électricité: 3.510

Activité dans Nederhorst den Berg (2025)

Handel en HORECA 150
Nijverheid en energie 200
Zakelijke dienstverlening 275
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 90
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 90

Nombre total d'établissements: 1.030

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Nederhorst den Berg
Période Délits
jan 2025 6
jan 2026 5
jul 2025 10
jun 2025 5
mei 2025 5
mrt 2025 7
nov 2024 3
nov 2025 11
okt 2024 11
okt 2025 13
sep 2024 7
sep 2025 9

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nederhorst den Berg.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Nederhorst den Berg

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Nederhorst den Berg?

Nederhorst den Berg telt in 2025 ongeveer 5.625 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nederhorst den Berg?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nederhorst den Berg is in 2025 circa € 561.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nederhorst den Berg?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nederhorst den Berg ligt rond € 39.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nederhorst den Berg?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 99 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nederhorst den Berg?

In Nederhorst den Berg komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 858 woningen.

Meer maisons in Nederhorst den Berg

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.