Einwohner
68.299
Letztes Jahr: 2026
Zoek jij een instapklaar appartement met een goede buitenruimte en eigen parkeerplaats in een afgesloten parkeergarage? Dit fraaie appartement in Rijnhuizen biedt alles wat een een- of tweepersoonshuishouden zich kan wensen. Met een woonoppervlakte van 77 m², energielabel A++, en een balkon van 13 m² op het zuidwesten is het een woning die helemaal klaar is voor de toekomst. Twee slaapkamers maken deze woning perfect geschikt voor wie wat extra ruimte zoekt. Bovendien woon je hier in een rustige, groene buurt met alle voorzieningen binnen handbereik. Hoogtepunten van de woning: - Royaal balkon op het zuidwesten waar je de hele dag kunt genieten van de zon; - Energiezuinig met energielabel A++, dus lage maandlasten en klaar voor de toekomst; - Woonoppervlakte van 77 m² met een praktische indeling; - Moderne keuken voorzien van inbouwapparatuur en kookeiland; - Luxe badkamer; - Twee ruime slaapkamers; - Eigen parkeerplaats in afgesloten parkeergarage, alsmede een aparte berging; - Gelegen in de rustige en groene buurt Rijnhuizen, met voorzieningen zoals winkels en openbaar vervoer op korte afstand. Dit appartement is helemaal van nu. De woning is 77 m² groot en valt op door de praktische indeling. De woonkamer heeft een fijne lichtinval door de grote ramen en biedt toegang tot het ruime balkon op het zuidwesten. Dit betekent dat je vanaf de middag tot laat in de avond van de zon kunt genieten. Het balkon is groot genoeg voor een comfortabele zitplek of een kleine eethoek, ideaal om met een kop koffie van het uitzicht te genieten. De keuken met kookeiland is modern en uitgerust met diverse ingebouwde apparaten zoals een kookplaat, afzuigkap, oven en vaatwasser. Door de open opstelling heb je tijdens het koken contact met de woonkamer. Zo kun je koken en toch gezellig met je gasten of huisgenoten praten. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, waarvan de grootste ruimte biedt voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. De tweede kamer is ideaal als werkruimte, logeerkamer of hobbykamer. De badkamer is netjes en compleet, voorzien van een douche en een en dubbele wastafel. Het toilet bevindt zich in een aparte ruimte naast de badkamer, wat voor extra gemak zorgt. Daarnaast heeft het appartement een handige was-/stookruimte. Met energielabel A++ bespaar je op je energiekosten én draag je bij aan een beter milieu. Dankzij de zuinige isolatie en moderne installaties hoef je je geen zorgen te maken over hoge stookkosten, en is de woning helemaal klaar voor de toekomst. Indeling: De woning bevindt zich in een appartementencomplex met een gezamenlijke entree. Hier vind je de brievenbussen, toegang tot de lift, het trappenhuis, de parkeergarage en bergingen. Je betreedt het appartement via een ruime hal, die toegang biedt tot alle kamers. Aan de rechterkant vind je de twee slaapkamers en links de badkamer, was-/stookruimte en het toilet. Rechtdoor kom je uit in de woonkamer met open keuken. De woonkamer biedt toegang tot het balkon. Omgeving: De woning ligt in de groene wijk Rijnhuizen. Deze buurt combineert een rustige woonomgeving met een uitstekende bereikbaarheid. Binnen enkele minuten ben je op de snelweg of bij het openbaar vervoer. Daarnaast zijn er winkels, supermarkten en sportmogelijkheden in de directe omgeving. Houd je van natuur? Dan kun je genieten van de groene parken en het water rondom het Merwedekanaal. Ook wandelroutes en fietspaden zijn volop aanwezig. Bijzonderheden van de woning: - Woonoppervlakte: 77 m² - Twee slaapkamers, ideaal als slaap- en werkruimte - Royale woonkamer met toegang tot een zonnig balkon - Volledig geïsoleerd en energielabel A++, lage energiekosten - Modern ingericht en direct te betrekken - Keuken met inbouwapparatuur en kookeiland - Balkon op het zuidwesten - Apart toilet en nette badkamer - Eigen berging voor extra opslagruimte en eigen parkeerplaats - Gelegen in een rustige, groene buurt met goede voorzieningen - Actieve en gezonde VvE, de maandelijkse bijdrage bedraagt € 159,- - Oplevering in overleg Deze woning heeft alles in huis voor een comfortabel en toekomstbestendig leven. Laat je verrassen tijdens een bezichtiging en ontdek het zelf. Neem je NVM-makelaar mee naar de bezichtiging. Zeker weten dat je deze woning kunt betalen? Beumer Hypotheken kijkt graag met je mee!
€ 485.000
Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.550
2 % Übertragungssteuer (€ 9.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamtkauf (inkl. USt.): € 496.550
3,04%
Jährlich
€ 24.250
Direkt verfügbar
Schätzliche Hypothek
Indikative Brutomonatsrate
Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit
Indikative Nettokosten pro Monat
iHaftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.
Geografische Orientierung und Maklerdichte in Nieuwegein
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Nieuwegein. In 2026 waren da 68.299 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 386.000.
Einwohner
68.299
Letztes Jahr: 2026
Durchschnittliche WOZ
EUR 386.000
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 34.700
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
3.759
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Bezeichnung C
12.189
Bezeichnung A
7.575
Bezeichnung B
5.217
Bezeichnung D
2.936
Bezeichnung A+++
1.724
Bezeichnung A+
1.603
Bezeichnung E
734
Bezeichnung A++
678
Bezeichnung G
403
Bezeichnung F
357
Bezeichnung A++++
186
Bezeichnung A+++++
12
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gas: 610 • Strom: 2.810
Huurwoning
Gas: 280 • Strom: 2.050
Koopwoning
Gas: 450 • Strom: 2.690
Appartement
Gas: 170 • Strom: 1.930
Tussenwoning
Gas: 450 • Strom: 2.650
Vrijstaande woning
Gas: 920 • Strom: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 950 • Strom: 3.300
Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.500
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Nieuwegein.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
3438CH Nieuwegein
€ 445.000 k.k.
3434BC Nieuwegein
€ 775.000 k.k.
3432RV Nieuwegein
€ 485.000 k.k.
€ 4.330/m²
3431HV Nieuwegein
€ 300.000 k.k.
€ 4.918/m²
3435AL Nieuwegein
€ 425.000 k.k.
3438JD Nieuwegein
€ 475.000 k.k.
3432TK Nieuwegein
€ 275.000 k.k.
3431EC Nieuwegein
€ 875.000 k.k.