Einwohner
68.299
Letztes Jahr: 2026
Rust, ruimte en privacy vindt u in deze geschakelde 2-onder-1-kap woning met royale achtertuin! De woning is goed onderhouden en heeft een woonoppervlak van maar liefst 170 m². De woning is gelegen in Batau-Zuid met met o.a. winkels, scholen, openbaar vervoer, openbaar groen en uitvalswegen in de nabije omgeving. Gelijkvloers wonen en kantoor-/praktijk aan huis behoort tot de mogelijkheden. Goed onderhouden woonhuis in groene woonomgeving met voornamelijk soortgelijke bebouwing. Indeling: Begane grond: Entree, ruime hal met toiletruimte, meterkast en trapopgang. Vanuit de hal toegang naar de ruime woonkeuken welke is voorzien van keuken inrichting in U-opstelling met 2019 vervangen Bosch apparatuur: combi-magnetron, vijf-pits inductie kookplaat en afzuiging. Vaatwasser is vervangen in 2021. De ruime woonkamer is voorzien van luxe parketvloer, sfeervolle houtkachel en schuifpui naar de royale, in 2022 geheel nieuw en ruimtelijk aangelegde achtertuin met grote overkapping incl. buitenkeuken en houtkachel. In de zomermaanden is het in de tuin genieten van totale privacy vanwege gebrek aan inkijk. Vanuit de woonkamer toegang naar de werkkamer van ca. 10,4 m2 op de begane grond, deze kan ook dienst doen als slaapkamer. Zowel vanuit de hal als de kantoorruimte toegang naar de ruime sauna met inloopdouche. Gelijkvloers wonen is hierdoor zeer makkelijk te realiseren. 1e Verdieping: Ruime overloop met toegang naar 4 slaapkamers van respectievelijk ca. 14.9 m², 11 m², 11,4 m² en 8.5 m². Vanuit de grote slaapkamer toegang naar het balkon. Zeer nette, volledig betegelde badkamer voorzien van ligbad, inloopdouche, 2e toilet en luxe wastafelmeubel. De badkamer is tevens voorzien van elektrische vloerverwarming. Vanuit de overloop toegang naar de wasruimte voorzien van aansluitingen witgoedapparatuur en vaste wastafel. De wasruimte is momenteel tevens in gebruik als sportkamer. 2e Verdieping: Overloop met toegang naar een ruime (berg)zolder met een vloeroppervlak van ca. 20 m2, waar ook een hobby- of werkruimte kan worden gerealiseerd. Vanaf deze zolderruimte is ook een apart berghokje met een vloeroppervlak van ca. 11.7 m2 te bereiken. Garage: De voormalige garage is opgesplitst; Een berging aan de voorzijde met garagedeur en aparte ingang en een ruime sauna aan de achterzijde. Bijzonderheden: • Goed onderhouden geschakelde 2-onder-1-kap woning met ruime dakkapel aan de voorzijde • Zeer royaal woonhuis met een woonoppervlak van maar liefst 170 m² en gelegen op twee percelen grond van in totaal 384 m² • Ideaal gelegen ten opzichte van o.a. winkels, openbaar vervoer, scholen, openbaar groen, speeltuin en uitvalswegen • Parkeergelegenheid voor maximaal drie auto's op eigen terrein • Royale, privacy biedende in 2022 zeer fraai nieuw aangelegde achtertuin met achterom, grote overkapping met buitenkeuken en houtkachel en een apart schuurtje met daarnaast een hout / fietsenhok • Ouderslaapkamer en woonkamer voorzien van airconditioning • Ramen gedeeltelijk voorzien van horren en aan de achterzijde van rolluiken • Meterkast vernieuwd alsmede het schakelmateriaal (2019) • Glasvezel aanwezig • Energielabel A • Houten kozijnen vervangen door fraaie kunststof kozijnen met triple HR+++ glas in 2024 • Spouwmuur na-geisoleerd in 2024 • Vloerisolatie aangebracht in 2024 • Verwarming d.m.v. Intergas Xtreme 36 HR combiketel (2019) • Voorzien van 20 zonnepanelen • Oplevering in overleg
€ 795.000
Kosten Kupfer (geschätzt): € 17.750
2 % Übertragungssteuer (€ 15.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamtkauf (inkl. USt.): € 812.750
3,04%
Jährlich
€ 39.750
Direkt verfügbar
Schätzliche Hypothek
Indikative Brutomonatsrate
Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit
Indikative Nettokosten pro Monat
iHaftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.
Sauna, douche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
Elektrische deur, elektra en stromend water
Geografische Orientierung und Maklerdichte in Nieuwegein
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Nieuwegein. In 2026 waren da 68.299 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 386.000.
Einwohner
68.299
Letztes Jahr: 2026
Durchschnittliche WOZ
EUR 386.000
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 34.700
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
3.759
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Bezeichnung C
12.189
Bezeichnung A
7.575
Bezeichnung B
5.217
Bezeichnung D
2.936
Bezeichnung A+++
1.724
Bezeichnung A+
1.603
Bezeichnung E
734
Bezeichnung A++
678
Bezeichnung G
403
Bezeichnung F
357
Bezeichnung A++++
186
Bezeichnung A+++++
12
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gas: 610 • Strom: 2.810
Huurwoning
Gas: 280 • Strom: 2.050
Koopwoning
Gas: 450 • Strom: 2.690
Appartement
Gas: 170 • Strom: 1.930
Tussenwoning
Gas: 450 • Strom: 2.650
Vrijstaande woning
Gas: 920 • Strom: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 950 • Strom: 3.300
Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.500
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Nieuwegein.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
3432TP Nieuwegein
€ 292.000 k.k.
€ 4.562/m²
3437ZL Nieuwegein
€ 450.000 k.k.
€ 4.286/m²
3437PW Nieuwegein
€ 1.995 p/m
€ 21/m²
3438XR Nieuwegein
€ 395.000 k.k.
€ 4.593/m²
3438HE Nieuwegein
€ 570.000 k.k.
€ 4.560/m²
3437DS Nieuwegein
€ 439.000 k.k.
€ 4.103/m²
3433AS Nieuwegein
€ 425.000 k.k.
€ 4.381/m²
3434DP Nieuwegein
€ 350.000 k.k.
€ 4.321/m²