Résidents
68.299
Dernière année: 2026
Rust, ruimte en privacy vindt u in deze geschakelde 2-onder-1-kap woning met royale achtertuin! De woning is goed onderhouden en heeft een woonoppervlak van maar liefst 170 m². De woning is gelegen in Batau-Zuid met met o.a. winkels, scholen, openbaar vervoer, openbaar groen en uitvalswegen in de nabije omgeving. Gelijkvloers wonen en kantoor-/praktijk aan huis behoort tot de mogelijkheden. Goed onderhouden woonhuis in groene woonomgeving met voornamelijk soortgelijke bebouwing. Indeling: Begane grond: Entree, ruime hal met toiletruimte, meterkast en trapopgang. Vanuit de hal toegang naar de ruime woonkeuken welke is voorzien van keuken inrichting in U-opstelling met 2019 vervangen Bosch apparatuur: combi-magnetron, vijf-pits inductie kookplaat en afzuiging. Vaatwasser is vervangen in 2021. De ruime woonkamer is voorzien van luxe parketvloer, sfeervolle houtkachel en schuifpui naar de royale, in 2022 geheel nieuw en ruimtelijk aangelegde achtertuin met grote overkapping incl. buitenkeuken en houtkachel. In de zomermaanden is het in de tuin genieten van totale privacy vanwege gebrek aan inkijk. Vanuit de woonkamer toegang naar de werkkamer van ca. 10,4 m2 op de begane grond, deze kan ook dienst doen als slaapkamer. Zowel vanuit de hal als de kantoorruimte toegang naar de ruime sauna met inloopdouche. Gelijkvloers wonen is hierdoor zeer makkelijk te realiseren. 1e Verdieping: Ruime overloop met toegang naar 4 slaapkamers van respectievelijk ca. 14.9 m², 11 m², 11,4 m² en 8.5 m². Vanuit de grote slaapkamer toegang naar het balkon. Zeer nette, volledig betegelde badkamer voorzien van ligbad, inloopdouche, 2e toilet en luxe wastafelmeubel. De badkamer is tevens voorzien van elektrische vloerverwarming. Vanuit de overloop toegang naar de wasruimte voorzien van aansluitingen witgoedapparatuur en vaste wastafel. De wasruimte is momenteel tevens in gebruik als sportkamer. 2e Verdieping: Overloop met toegang naar een ruime (berg)zolder met een vloeroppervlak van ca. 20 m2, waar ook een hobby- of werkruimte kan worden gerealiseerd. Vanaf deze zolderruimte is ook een apart berghokje met een vloeroppervlak van ca. 11.7 m2 te bereiken. Garage: De voormalige garage is opgesplitst; Een berging aan de voorzijde met garagedeur en aparte ingang en een ruime sauna aan de achterzijde. Bijzonderheden: • Goed onderhouden geschakelde 2-onder-1-kap woning met ruime dakkapel aan de voorzijde • Zeer royaal woonhuis met een woonoppervlak van maar liefst 170 m² en gelegen op twee percelen grond van in totaal 384 m² • Ideaal gelegen ten opzichte van o.a. winkels, openbaar vervoer, scholen, openbaar groen, speeltuin en uitvalswegen • Parkeergelegenheid voor maximaal drie auto's op eigen terrein • Royale, privacy biedende in 2022 zeer fraai nieuw aangelegde achtertuin met achterom, grote overkapping met buitenkeuken en houtkachel en een apart schuurtje met daarnaast een hout / fietsenhok • Ouderslaapkamer en woonkamer voorzien van airconditioning • Ramen gedeeltelijk voorzien van horren en aan de achterzijde van rolluiken • Meterkast vernieuwd alsmede het schakelmateriaal (2019) • Glasvezel aanwezig • Energielabel A • Houten kozijnen vervangen door fraaie kunststof kozijnen met triple HR+++ glas in 2024 • Spouwmuur na-geisoleerd in 2024 • Vloerisolatie aangebracht in 2024 • Verwarming d.m.v. Intergas Xtreme 36 HR combiketel (2019) • Voorzien van 20 zonnepanelen • Oplevering in overleg
€ 795.000
Coûts d'achat (estimés): € 17.750
2 % de taxe sur le transfert (€ 15.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 812.750
3,04%
Annuellement
€ 39.750
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
Sauna, douche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
Elektrische deur, elektra en stromend water
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Nieuwegein
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nieuwegein. En 2026 étaient 68.299 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 386.000.
Résidents
68.299
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 386.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 34.700
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
3.759
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Étiquette C
12.189
Étiquette A
7.575
Étiquette B
5.217
Étiquette D
2.936
Étiquette A+++
1.724
Étiquette A+
1.603
Étiquette E
734
Étiquette A++
678
Étiquette G
403
Étiquette F
357
Étiquette A++++
186
Étiquette A+++++
12
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gaz: 610 • Électricité: 2.810
Huurwoning
Gaz: 280 • Électricité: 2.050
Koopwoning
Gaz: 450 • Électricité: 2.690
Appartement
Gaz: 170 • Électricité: 1.930
Tussenwoning
Gaz: 450 • Électricité: 2.650
Vrijstaande woning
Gaz: 920 • Électricité: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 950 • Électricité: 3.300
Nombre total d'établissements: 8.500
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nieuwegein.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3432TP Nieuwegein
€ 292.000 k.k.
€ 4.562/m²
3437ZL Nieuwegein
€ 450.000 k.k.
€ 4.286/m²
3437PW Nieuwegein
€ 1.995 p/m
€ 21/m²
3438XR Nieuwegein
€ 395.000 k.k.
€ 4.593/m²
3438HE Nieuwegein
€ 570.000 k.k.
€ 4.560/m²
3437DS Nieuwegein
€ 439.000 k.k.
€ 4.103/m²
3433AS Nieuwegein
€ 425.000 k.k.
€ 4.381/m²
3434DP Nieuwegein
€ 350.000 k.k.
€ 4.321/m²