Direkt zum Inhalt
Logo von Lagro | Ebens makelaars & taxateurs

Zuidlaarderweg 50

9479PS Noordlaren • Groningen

€ 489.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.630

2 % Übertragungssteuer (€ 9.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 500.630

Kaufpreis /m²: € 4.144

Fotoalbum

Beschreibung

SFEERVOLLE WONING | GOED ONDERHOUDEN EN GEISOLEERD | GELIEFDE LOCATIE IN NOORDLAREN Bent u op zoek naar een karaktervolle woning met volop woon-, buiten- en bergruimte en een prachtige ligging? Dan is Zuidlaarderweg 50 in Noordlaren absoluut een kans! Deze charmante woning (bouwjaar ca. 1900) combineert de warme uitstraling van vroeger met hedendaags comfort. Met een woonoppervlakte van 118 m², drie slaapkamers, een verzorgde tuin rondom en een royale kavel van 395 m² is dit een ideale gezinswoning voor wie rustig wil wonen, maar toch nabij stad en natuur. De woning ligt in Noordlaren, een geliefd dorp op de grens van Groningen en Drenthe. Hier woont u landelijk en rustig, maar met uitstekende voorzieningen binnen handbereik. Op korte afstand bevinden zich winkels, scholen en sportfaciliteiten in Zuidlaren, Glimmen en Haren. Voor natuurliefhebbers zijn het Zuidlaardermeer en de omliggende bossen en natuurgebieden ideaal voor wandelen, fietsen en watersport. Groningen bereikt u met de auto in circa 15 minuten en ook met het openbaar vervoer is de stad goed bereikbaar. Parkeren kan gemakkelijk op eigen terrein. Indeling Begane grond Via de entree komt u in de hal met toegang tot de lichte woonkamer, die dankzij de grote ramen een prettige sfeer heeft. De woonkamer biedt ruimte voor zowel een zit- als een eetgedeelte. De woonkeuken is gesitueerd in de aanbouw (2020) die ruim is opgezet en voorzien van openslaande deuren naar de tuin, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen. Verder vindt u op de begane grond een bijkeuken, toilet en diverse praktische bergruimten. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers en een badkamer. De badkamer is compleet uitgerust met een ligbad, inloopdouche, tweede toilet en wastafelmeubel. Zolder De woning beschikt bovendien over een zolderverdieping, bereikbaar via een vlizotrap, die ideaal kan dienen als extra bergruimte. Buitenruimte De woning beschikt over een voor-, zij- en achtertuin. De achtertuin biedt veel privacy en is verzorgd aangelegd, met ruimte om te genieten van de zon of juist de schaduw. Achter op het perceel staat een stenen schuur (34 m²) met vliering, perfect voor fietsen, hobby en opslag. De oprit biedt parkeergelegenheid op eigen terrein. Bijzonderheden - Recent verbouwd en gemoderniseerd - 3 slaapkamers - Badkamer met ligbad, inloopdouche en tweede toilet - Ruime vrijstaande stenen berging (ca. 34 m²) - Parkeren op eigen terrein - Energielabel C De vraagprijs bedraagt € 489.000,- kosten koper. Wilt u deze sfeervolle woning zelf ervaren? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging. Wij leiden u graag rond!

Hypothek berekenen

€ 489.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.630

2 % Übertragungssteuer (€ 9.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 500.630

3,04%

Jährlich

%

€ 24.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 489.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
118 m²
Fläche des Grundstücks
395 m²
Inhalt
470 m³
Sonstiger Innenraum
4 m²
Externe Berghalle
34 m²

Bau und Energie

Baujahr
1900
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
08-10-2025
Verkaufsdatum
20-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 9479

Google Karten

Noordlaren auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Noordlaren

Wohn- und Viertelzahlen in Noordlaren

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Noordlaren. In 2025 waren da 525 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 612.426.

Einwohner

525

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 612.426

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 39.490

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

8

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Noordlaren
Jahr Einwohner
2021 555
2022 550
2023 545
2024 545
2025 525

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Noordlaren
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 432.458
2022 EUR 476.211
2023 EUR 539.135
2024 EUR 591.528
2025 EUR 612.426

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 190 0-15: 60 15-25: 30 25-45: 60 45-65: 185

Ausbildungsstufe

Hoger

140

Praktisch

30

Middelbaar

100

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

25

Nederland

475

Buiten Europa

30

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 8
Appartementen 15
Tussenwoningen 5
Vrijstaande woningen 159
Twee-onder-één-kap woningen 67

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 36
1925 tot 1950 32
1950 tot 1970 25
1970 tot 1980 29
1980 tot 1990 18
1990 tot 2000 26
2000 tot 2010 6
2010 tot 2020 4
2020 en later 5

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung G

86

Bezeichnung C

35

Bezeichnung B

29

Bezeichnung D

29

Bezeichnung A

21

Bezeichnung F

16

Bezeichnung E

12

Bezeichnung A+++

2

Bezeichnung A+

1

Bezeichnung A++

1

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Noordlaren
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.967 3.330
2021 2.288 3.520
2022 1.748 3.330
2023 1.414 2.998
2024 1.330 3.096

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 805 • Strom: 1.510

Huurwoning

Gas: 1.130 • Strom: 1.925

Koopwoning

Gas: 1.449 • Strom: 3.119

Appartement

Gas: 1.266 • Strom: 3.784

Tussenwoning

Gas: 559 • Strom: 1.284

Vrijstaande woning

Gas: 1.576 • Strom: 3.258

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 719 • Strom: 1.650

Betriebsaktivität in Noordlaren (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 10
Zakelijke dienstverlening 40
Overheid, onderwijs en zorg 30
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 10

Gesamtanzahl der Firmensitze: 130

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Noordlaren
Periode Verbrechen
jan 2025 0
jan 2026 0
jul 2025 0
jun 2025 0
mei 2025 1
mrt 2025 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 0
okt 2025 1
sep 2024 2
sep 2025 2

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Noordlaren.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Noordlaren

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Noordlaren?

Noordlaren telt in 2025 ongeveer 525 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Noordlaren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Noordlaren is in 2025 circa € 612.426.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Noordlaren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Noordlaren ligt rond € 39.490 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Noordlaren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 8 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Noordlaren?

In Noordlaren komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 159 woningen.

Meer Häuser in Noordlaren

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.