Direkt zum Inhalt
Logo von Kocken Makelaars, welkom thuis!

Zuidersteeg 12 C

1441BD Purmerend • Noord-Holland

Verfügbar

€ 349.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.830

2 % Übertragungssteuer (€ 6.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 357.830

Kaufpreis /m²: € 5.369

Fotoalbum

Beschreibung

WELKOM THUIS aan de Zuidersteeg 12-C, een riant appartement gelegen in het hart van het centrum van Purmerend. Dit instapklare appartement is gelegen op de tweede verdieping van een kleinschalig appartementencomplex. Het appartement ligt aan de achterzijde en beschikt over een twee slaapkamers, ruime woonkamer met luxe open keuken en balkon. Met tal van voorzieningen op loopafstand en een uitstekende bereikbaarheid, zit je hier op de perfecte locatie. Neem contact op voor een bezichtiging en misschien wordt dit wel jouw nieuwe thuis! Locatie De ligging is ook ideaal! Dit is zorgeloos en luxe wonen in hartje binnenstad van Purmerend. Je kunt dagelijks je hart ophalen aan alle leuke winkels en gezellige restaurantjes en cafés die het centrum van Purmerend rijk is. Het appartement ligt namelijk nabij het vernieuwde Willem Eggertcentrum, de Koemarkt met al haar restaurants en cafés, de Kaasmarkt en de bekende winkelstraten als de Peperstraat, Hoogstraat en Padjedijk. Je hebt écht alles binnen handbereik. De indeling van het appartement is als volgt: Begane grond: Via de toegangsdeur kom je de keurige en ruim opgezette gezamenlijke hal binnen. In de hal bevindt zich een gemeenschappelijke fietsenstalling en de trap naar de bovengelegen verdiepingen. Dit appartement ligt aan de zijde van de Hoogstraat. Eerste verdieping Je stapt de woning binnen gevolgd door de meterkast en de trap naar de 2e verdieping. Woonkamer Bij binnenkomst word je aangenaam verrast door de lichte, ruime woonkamer die voorzien is van een pvc-vloer. Via openslaande deuren is een breed balkon van ruim 3 meter te bereiken op het zuidoosten. Hier kun je dus heerlijk genieten van de zon! Keuken De luxe open woonkeuken is recent geplaatst in een L-opstelling. Je beschikt hier over voldoende werk- en opbergruimte. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur, waaronder een inductieplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer. Wasruimte Het appartement heeft een berging met tevens de mechanische ventilatie en de c.v.-ketel uit 2025. Ook zijn hier de aansluitingen voor de wasapparatuur. Slaapkamer Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De wanden zijn afgewerkt in een neutrale kleurstelling. De vloeren zijn eveneens afgewerkt met een pvc-vloer. Badkamer De luxe badkamer is aangrenzend aan de grootste slaapkamer. De badkamer heeft een inloopdouche en wastafelmeubel. Algemeen - Bouwjaar 1982; - Woonoppervlak: 65 m²; - Balkon van 4 m² op het zuidoosten; - Gemeenschappelijke fietsenberging; - VvE in oprichting; - Onder voorbehoud splitsingsvergunning; - Vaste notaris.

Hypothek berekenen

€ 349.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.830

2 % Übertragungssteuer (€ 6.980) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 357.830

2,78%

Jährlich

%

€ 17.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 349.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Bovenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
65 m²
Inhalt
214 m³
Gebäude mit Außenbereich
4 m²

Bau und Energie

Baujahr
1982
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in centrum
Parken
Betaald parkeren en openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam en mechanische ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 1441

Google Karten

Purmerend auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Purmerend

Wohn- und Viertelzahlen in Purmerend

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Purmerend. In 2025 waren da 84.170 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 387.390.

Einwohner

84.170

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 387.390

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 33.925

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.039

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Purmerend
Jahr Einwohner
2021 81.695
2022 81.515
2023 82.635
2024 83.535
2025 84.170

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Purmerend
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 280.805
2022 EUR 312.433
2023 EUR 363.558
2024 EUR 374.398
2025 EUR 387.390

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 18.465 0-15: 12.070 15-25: 9.325 25-45: 21.280 45-65: 23.055

Ausbildungsstufe

Hoger

16.930

Praktisch

17.440

Middelbaar

28.850

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

6.840

Nederland

56.115

Buiten Europa

21.225

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.451
Appartementen 15.560
Tussenwoningen 17.370
Vrijstaande woningen 1.182
Twee-onder-één-kap woningen 866

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 13
1700 tot 1900 250
1900 tot 1925 429
1925 tot 1950 264
1950 tot 1970 3.765
1970 tot 1980 3.778
1980 tot 1990 10.185
1990 tot 2000 4.747
2000 tot 2010 3.281
2010 tot 2020 1.210
2020 en later 674

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

14.488

Bezeichnung C

10.152

Bezeichnung B

6.813

Bezeichnung A+

2.897

Bezeichnung E

1.525

Bezeichnung D

1.499

Bezeichnung A++

1.288

Bezeichnung F

773

Bezeichnung G

424

Bezeichnung A+++

380

Bezeichnung A++++

17

Bezeichnung A+++++

12

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Purmerend
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 328 2.803
2021 372 2.799
2022 283 2.604
2023 244 2.385
2024 235 2.399

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 419 • Strom: 2.756

Huurwoning

Gas: 144 • Strom: 1.879

Koopwoning

Gas: 355 • Strom: 2.721

Appartement

Gas: 109 • Strom: 1.752

Tussenwoning

Gas: 349 • Strom: 2.614

Vrijstaande woning

Gas: 864 • Strom: 3.919

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 516 • Strom: 3.126

Betriebsaktivität in Purmerend (2025)

Handel en HORECA 1.875
Nijverheid en energie 1.590
Zakelijke dienstverlening 2.295
Overheid, onderwijs en zorg 1.770
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 980
Financiele diensten en onroerendgoed 370
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.105

Gesamtanzahl der Firmensitze: 10.010

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Purmerend
Periode Verbrechen
jan 2025 247
jan 2026 246
jul 2025 263
jun 2025 226
mei 2025 220
mrt 2025 226
nov 2024 269
nov 2025 220
okt 2024 271
okt 2025 273
sep 2024 235
sep 2025 304

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Purmerend.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Purmerend

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Purmerend?

Purmerend telt in 2025 ongeveer 84.170 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Purmerend?

De gemiddelde WOZ-waarde in Purmerend is in 2025 circa € 387.390.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Purmerend?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Purmerend ligt rond € 33.925 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Purmerend?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.039 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Purmerend?

In Purmerend komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 17.370 woningen.

Meer Häuser in Purmerend

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.