Aller directement au contenu
Logo de Kocken Makelaars, welkom thuis!

Zuidersteeg 12 C

1441BD Purmerend • Noord-Holland

Disponible

€ 349.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 357.830

Prix d'achat /m²: € 5.369

Galerie de photos

Description

WELKOM THUIS aan de Zuidersteeg 12-C, een riant appartement gelegen in het hart van het centrum van Purmerend. Dit instapklare appartement is gelegen op de tweede verdieping van een kleinschalig appartementencomplex. Het appartement ligt aan de achterzijde en beschikt over een twee slaapkamers, ruime woonkamer met luxe open keuken en balkon. Met tal van voorzieningen op loopafstand en een uitstekende bereikbaarheid, zit je hier op de perfecte locatie. Neem contact op voor een bezichtiging en misschien wordt dit wel jouw nieuwe thuis! Locatie De ligging is ook ideaal! Dit is zorgeloos en luxe wonen in hartje binnenstad van Purmerend. Je kunt dagelijks je hart ophalen aan alle leuke winkels en gezellige restaurantjes en cafés die het centrum van Purmerend rijk is. Het appartement ligt namelijk nabij het vernieuwde Willem Eggertcentrum, de Koemarkt met al haar restaurants en cafés, de Kaasmarkt en de bekende winkelstraten als de Peperstraat, Hoogstraat en Padjedijk. Je hebt écht alles binnen handbereik. De indeling van het appartement is als volgt: Begane grond: Via de toegangsdeur kom je de keurige en ruim opgezette gezamenlijke hal binnen. In de hal bevindt zich een gemeenschappelijke fietsenstalling en de trap naar de bovengelegen verdiepingen. Dit appartement ligt aan de zijde van de Hoogstraat. Eerste verdieping Je stapt de woning binnen gevolgd door de meterkast en de trap naar de 2e verdieping. Woonkamer Bij binnenkomst word je aangenaam verrast door de lichte, ruime woonkamer die voorzien is van een pvc-vloer. Via openslaande deuren is een breed balkon van ruim 3 meter te bereiken op het zuidoosten. Hier kun je dus heerlijk genieten van de zon! Keuken De luxe open woonkeuken is recent geplaatst in een L-opstelling. Je beschikt hier over voldoende werk- en opbergruimte. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur, waaronder een inductieplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer. Wasruimte Het appartement heeft een berging met tevens de mechanische ventilatie en de c.v.-ketel uit 2025. Ook zijn hier de aansluitingen voor de wasapparatuur. Slaapkamer Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De wanden zijn afgewerkt in een neutrale kleurstelling. De vloeren zijn eveneens afgewerkt met een pvc-vloer. Badkamer De luxe badkamer is aangrenzend aan de grootste slaapkamer. De badkamer heeft een inloopdouche en wastafelmeubel. Algemeen - Bouwjaar 1982; - Woonoppervlak: 65 m²; - Balkon van 4 m² op het zuidoosten; - Gemeenschappelijke fietsenberging; - VvE in oprichting; - Onder voorbehoud splitsingsvergunning; - Vaste notaris.

Prêt immobilier berekenen

€ 349.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 357.830

2,78%

Annuellement

%

€ 17.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 349.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
65 m²
Contenu
214 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1982
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in centrum
Parkieren
Betaald parkeren en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1441

Google Maps

Purmerend sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Purmerend

Chiffres de logement et de quartier dans Purmerend

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Purmerend. En 2025 étaient 84.170 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 387.390.

Résidents

84.170

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 387.390

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 33.925

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.039

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Purmerend
Année Résidents
2021 81.695
2022 81.515
2023 82.635
2024 83.535
2025 84.170

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Purmerend
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 280.805
2022 EUR 312.433
2023 EUR 363.558
2024 EUR 374.398
2025 EUR 387.390

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 18.465 0-15: 12.070 15-25: 9.325 25-45: 21.280 45-65: 23.055

Niveau d'enseignement

Hoger

16.930

Praktisch

17.440

Middelbaar

28.850

Origine des habitants (2025)

Europa

6.840

Nederland

56.115

Buiten Europa

21.225

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.451
Appartementen 15.560
Tussenwoningen 17.370
Vrijstaande woningen 1.182
Twee-onder-één-kap woningen 866

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 13
1700 tot 1900 250
1900 tot 1925 429
1925 tot 1950 264
1950 tot 1970 3.765
1970 tot 1980 3.778
1980 tot 1990 10.185
1990 tot 2000 4.747
2000 tot 2010 3.281
2010 tot 2020 1.210
2020 en later 674

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

14.488

Étiquette C

10.152

Étiquette B

6.813

Étiquette A+

2.897

Étiquette E

1.525

Étiquette D

1.499

Étiquette A++

1.288

Étiquette F

773

Étiquette G

424

Étiquette A+++

380

Étiquette A++++

17

Étiquette A+++++

12

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Purmerend
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 328 2.803
2021 372 2.799
2022 283 2.604
2023 244 2.385
2024 235 2.399

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 419 • Électricité: 2.756

Huurwoning

Gaz: 144 • Électricité: 1.879

Koopwoning

Gaz: 355 • Électricité: 2.721

Appartement

Gaz: 109 • Électricité: 1.752

Tussenwoning

Gaz: 349 • Électricité: 2.614

Vrijstaande woning

Gaz: 864 • Électricité: 3.919

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 516 • Électricité: 3.126

Activité dans Purmerend (2025)

Handel en HORECA 1.875
Nijverheid en energie 1.590
Zakelijke dienstverlening 2.295
Overheid, onderwijs en zorg 1.770
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 980
Financiele diensten en onroerendgoed 370
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.105

Nombre total d'établissements: 10.010

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Purmerend
Période Délits
jan 2025 247
jan 2026 246
jul 2025 263
jun 2025 226
mei 2025 220
mrt 2025 226
nov 2024 269
nov 2025 220
okt 2024 271
okt 2025 273
sep 2024 235
sep 2025 304

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Purmerend.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Purmerend

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Purmerend?

Purmerend telt in 2025 ongeveer 84.170 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Purmerend?

De gemiddelde WOZ-waarde in Purmerend is in 2025 circa € 387.390.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Purmerend?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Purmerend ligt rond € 33.925 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Purmerend?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.039 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Purmerend?

In Purmerend komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 17.370 woningen.

Meer maisons in Purmerend

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.