Direkt zum Inhalt
Logo von Ab Gaasbeek Makelaardij

Duyst van Voorhoutweg 29

3927BM Renswoude • Utrecht

Verkauft

€ 475.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.350

2 % Übertragungssteuer (€ 9.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 486.350

Kaufpreis /m²: € 3.991

Fotoalbum

Beschreibung

Instapklare hoekwoning met royale tuin, vijf slaapkamers en volop privacy! In een kindvriendelijke en landelijke woonomgeving staat deze uitstekend onderhouden hoekwoning met maar liefst vijf slaapkamers, een zeer ruime achtertuin op het noorden en een sfeervolle veranda met houtkachel. Deze woning is ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar ruimte, comfort en rust, met voorzieningen zoals een speeltuin en basisschool op loopafstand. Bouwjaar: 1968. Perceeloppervlakte: 240 m². Wonen met sfeer en comfort Bij binnenkomst in de hal tref je een nette toiletruimte met wandcloset en fonteintje, meterkast en toegang tot de woonkamer. De plavuizenvloer, gestucte plafonds, gladde wanden en de open haard zorgen voor een warme uitstraling, terwijl de convectorradiator en de recent geplaatste schuifpui bijdragen aan het comfort en daglicht. De halfopen keuken is geplaatst in een hoekopstelling en praktisch ingericht met een kunststof werkblad, elektrische kookplaat, stoomoven met hetelucht functie, afzuigkap, afwasmachine, close-in boiler en spoelbak. Vanuit de keuken is er toegang tot de achtertuin. Ruimte voor het hele gezin Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers, allemaal voorzien van gladde wanden en gestucte plafonds. Op de overloop bevinden zich drie vaste kasten, waarvan één met aansluitingen voor witgoed. De badkamer is compleet uitgerust met bad, douche, toilet, wastafel met meubel en designradiator. De zolderverdieping biedt nog twee extra slaapkamers met dakkapel (de grote slaapkamer beschikt ook over een groot dakvenster), een voorzolder met CV-opstelling en volop opbergruimte. Tuinliefhebbers opgelet! De echte verrassing bevindt zich buiten: een bijzonder royale achtertuin met veel privacy, meerdere zitjes, ruimte voor een groentetuin, kippenhok of kas, en de hele dag zon. De gezellige veranda met houtkachel, elektra, glazen schuifpui en screen biedt een heerlijke plek om het hele jaar door te genieten. Daarnaast is er een schuur/berging voor extra opslagruimte. Goed onderhouden, geïsoleerd en energiezuinig De woning is perfect onderhouden met onder andere recent schilderwerk (2024/2025), vernieuwde goten (2020), vernieuwde groepenkast, nieuwe schuifpui (2023), HR+/HR++ beglazing, nieuwe radiatoren en alle leidingen zijn in gevreesd. Er is vloerverwarming in de keuken, hal en toiletruimte. De volledige zijgevel, voorgevel, deel achtergevel en het dak zijn geïsoleerd. Dit alles zorgt voor een energielabel C. Dankzij deze maatregelen is de woning klaar voor de toekomst. Bijzonderheden van deze woning: • Hoekwoning uit 1968, instapklaar • Keurig afgewerkte en lichte woning • 5 slaapkamers (waarvan 2 op zolder met dakkapel) • Royale tuin op het noorden met veranda en berging • Woonkamer met open haard en schuifpui • Halfopen keuken met inbouwapparatuur • Badkamer met bad, douche, toilet en wastafelmeubel • Zolder met CV-opstelling • Vloerverwarming in keuken, hal en toilet • Keukenramen HR+ beglazing, verder alles HR++ beglazing, gevel- en dakisolatie • Recent buitenschilderwerk (2024/2025) • Gelegen in kindvriendelijke wijk met basisschool op loopafstand Ben jij op zoek naar een ruime, energiezuinige en goed onderhouden gezinswoning met een heerlijke tuin? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging – deze woning heeft alles in huis! Renswoude en omgeving Het kasteeldorp Renswoude is één van de kleinste zelfstandige gemeenten van Nederland. Gelegen midden in de Gelderse Vallei en in het zuidoosten van de provincie Utrecht. Enerzijds treft u de beboste heuvels van de Utrechtse Heuvelrug aan en anderzijds het natuurrijke Veluwe massief. De ligging van Renswoude in de provincie Utrecht is fantastisch, te midden van een groot landelijk en agrarisch gebied, maar ook in de directe omgeving van vele voorzieningen. Door de centrale ligging van Renswoude zijn grote plaatsen als Veenendaal, Ede, Barneveld, Amersfoort en de rijkswegen A1, A12 en A30 snel bereikbaar. Ook het (intercity) treinstation Veenendaal-De Klomp ligt in de nabijheid. Naast de voorzieningen in de directe omgeving beschikt Renswoude zelf ook over een hoog voorzieningenniveau. Het Dorpshart met winkels, horecagelegenheden en eerstelijnsgezondheidscentrum ligt op loopafstand van de woning evenals basisschool “de Stifthorst”.

Hypothek berekenen

€ 475.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.350

2 % Übertragungssteuer (€ 9.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 486.350

3,04%

Jährlich

%

€ 23.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 475.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
119 m²
Fläche des Grundstücks
240 m²
Inhalt
403 m³
Externe Berghalle
10 m²
Hinterhof Fläche
119 m²

Bau und Energie

Baujahr
1968
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel en open haard
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In bosrijke omgeving, in centrum en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
20-06-2025
Verkaufsdatum
11-07-2025

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3927

Google Karten

Renswoude auf der Karte

Erkunden Sie Renswoude und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Renswoude

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Renswoude. In 2026 waren da 5.905 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 514.000.

Einwohner

5.905

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 514.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 33.100

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

129

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Renswoude
Jahr Einwohner
2022 5.651
2023 5.747
2024 5.753
2025 5.782
2026 5.905

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Renswoude
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 369.000
2022 EUR 402.000
2023 EUR 499.000
2024 EUR 515.000
2025 EUR 514.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 980 0-15: 1.198 15-25: 757 25-45: 1.433 45-65: 1.414

Ausbildungsstufe

Hoger

21

Praktisch

34

Middelbaar

46

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

335

Nederland

5.130

Buiten Europa

317

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 398
Appartementen 339
Tussenwoningen 807
Vrijstaande woningen 525
Twee-onder-één-kap woningen 269

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 8
1700 tot 1900 44
1900 tot 1925 29
1925 tot 1950 144
1950 tot 1970 325
1970 tot 1980 377
1980 tot 1990 214
1990 tot 2000 251
2000 tot 2010 317
2010 tot 2020 436
2020 en later 152

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

869

Bezeichnung C

469

Bezeichnung B

328

Bezeichnung G

128

Bezeichnung D

126

Bezeichnung F

77

Bezeichnung A++++

50

Bezeichnung A+

45

Bezeichnung A+++

44

Bezeichnung E

40

Bezeichnung A++

17

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Renswoude
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.370 3.220
2021 1.490 3.350
2022 1.160 3.120
2023 970 2.910
2024 950 3.020

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 940 • Strom: 2.670

Huurwoning

Gas: 770 • Strom: 2.250

Koopwoning

Gas: 1.040 • Strom: 3.150

Appartement

Gas: 600 • Strom: 2.010

Tussenwoning

Gas: 780 • Strom: 2.480

Vrijstaande woning

Gas: 1.410 • Strom: 4.170

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.190 • Strom: 3.220

Betriebsaktivität in Renswoude (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 210
Zakelijke dienstverlening 205
Overheid, onderwijs en zorg 100
Landbouw, bosbouw en visserij 100
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 75
Cultuur, recreatie en overige diensten 75

Gesamtanzahl der Firmensitze: 960

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Renswoude
Periode Verbrechen
jan 2026 10
jul 2025 10
jun 2025 14
mei 2025 24
mrt 2025 12
mrt 2026 12
nov 2024 15
nov 2025 11
okt 2024 7
okt 2025 10
sep 2024 7
sep 2025 6

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Renswoude.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Renswoude

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Renswoude?

Renswoude telt in 2026 ongeveer 5.905 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Renswoude?

De gemiddelde WOZ-waarde in Renswoude is in 2025 circa € 514.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Renswoude?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Renswoude ligt rond € 33.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Renswoude?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 129 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Renswoude?

In Renswoude komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 807 woningen.

Meer Häuser in Renswoude

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.