Direkt zum Inhalt
Logo von Rietbroek Makelaardij

Noordeinde 167 A5

2371CR Roelofarendsveen • Zuid-Holland

Verkauft

€ 325.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 333.350

Kaufpreis /m²: € 7.386

Fotoalbum

Beschreibung

Jong knus appartement (2023) op de begane grond. Geen trappen, geen kluswerk, nooit zoeken naar een parkeerplek! Alleen binnenkomen en genieten. Dit jonge appartement op de begane grond is helemaal af en klaar voor nieuw woonplezier. Welkom bij 'De Pepersteeg', een karakteristiek gebouw uit 2023. In het kleinschalige appartementencomplex zijn 10 stijlvolle, duurzame appartementen gerealiseerd. En goed nieuws: appartement A5 is nu beschikbaar! Een unieke kans om te wonen in een modern en compleet afgewerkt appartement. Dit is thuiskomen in een fijne, veilige en goed doordachte woonomgeving. Wat maakt A5 zo bijzonder? - Gasloos en energielabel A / klaar voor de toekomst - Airco in alle ruimtes (te bedienen via een app)/ koel in de zomer, comfortabel warm in de winter - Eigen parkeerplek op eigen terrein / nooit meer zoeken naar een plekje - Privé (fietsen)berging - Alles gelijkvloers / dus nooit geen trappen lopen. - Volledig voorzien van een luxe PVC-vloer - Optioneel koop garagebox - VVE actief per 1 januari 2026 kosten per maand circa EUR 60,- / dit is het voordeel van een nieuw pand. - Per direct beschikbaar Het appartement bevindt zich op het ruime achterterrein in het moderne gedeelte op de begane grond. Indeling Je komt binnen in de gezellige woonkamer met open keuken. Compact maar slim ingedeeld, waardoor het direct een knusse sfeer heeft. De moderne keuken is compleet uitgerust met: Inbouwkoelkast & vriezer Combi-oven Vaatwasser Inductiekookplaat met afzuiging Badkamer Een moderne, strak afgewerkte ruimte met: Wastafel met spiegelverwarming en sfeerverlichting Regendouche én handdouche Elektrische handdoekradiator Toilet Slaapruimte Een ruime, lichte slaapkamer met een (open te zetten) raam en airconditioning. Perfect voor koele zomernachten. Droom je er al van? Technische ruimte / berging Inpandige ruimte voor wasmachine en droger en elektrische boiler. Dit is jouw nieuwe thuis als je houdt van: Duurzaam wonen Rust, veiligheid en gemak Een eigen parkeerplek & berging Een sfeervol appartement in een modern gebouw Benieuwd of dit jouw nieuwe thuis is? We nodigen je van harte uit voor een bezichtiging. Kom de sfeer proeven, ontdek de details en ervaar zelf het comfort van 'De Pepersteeg'. Misschien loop jij hier straks elke dag met een glimlach de deur in. Tot snel? Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 325.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 333.350

2,78%

Jährlich

%

€ 16.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 325.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, benedenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
1 woonlaag
Lage in
Begane grond

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
44 m²
Inhalt
145 m³
Externe Berghalle
4 m²

Bau und Energie

Baujahr
2023
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Elektrische verwarming en warmtepomp
Warmes Wasser
Elektrische boiler
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Beschutte ligging en in centrum
Bergung
Inpandig
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Garage mogelijk en parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
12-12-2025
Verkaufsdatum
01-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning en mechanische ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 2371

Google Karten

Karte von Roelofarendsveen

Erkunden Sie Roelofarendsveen und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Roelofarendsveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Roelofarendsveen. In 2025 waren da 10.609 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 488.751.

Einwohner

10.609

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 488.751

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 30.455

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

272

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Roelofarendsveen
Jahr Einwohner
2021 9.185
2022 9.536
2023 9.875
2024 10.477
2025 10.609

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Roelofarendsveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 341.753
2022 EUR 377.612
2023 EUR 448.405
2024 EUR 465.742
2025 EUR 488.751

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.204 0-15: 1.897 15-25: 1.057 25-45: 2.923 45-65: 2.524

Ausbildungsstufe

Hoger

2.217

Praktisch

1.987

Middelbaar

3.396

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

663

Nederland

8.828

Buiten Europa

1.118

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 710
Appartementen 1.306
Tussenwoningen 1.613
Vrijstaande woningen 681
Twee-onder-één-kap woningen 448

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 61
1925 tot 1950 154
1950 tot 1970 784
1970 tot 1980 1.101
1980 tot 1990 204
1990 tot 2000 143
2000 tot 2010 523
2010 tot 2020 566
2020 en later 560

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

1.649

Bezeichnung C

914

Bezeichnung B

602

Bezeichnung D

322

Bezeichnung A+++

268

Bezeichnung F

209

Bezeichnung E

150

Bezeichnung A++++

124

Bezeichnung A++

109

Bezeichnung G

94

Bezeichnung A+

62

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Roelofarendsveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.109 2.973
2021 1.227 3.035
2022 920 2.804
2023 778 2.672
2024 722 2.755

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 763 • Strom: 2.820

Huurwoning

Gas: 707 • Strom: 2.155

Koopwoning

Gas: 826 • Strom: 2.965

Appartement

Gas: 508 • Strom: 1.981

Tussenwoning

Gas: 685 • Strom: 2.474

Vrijstaande woning

Gas: 1.316 • Strom: 4.183

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Strom: 3.303

Betriebsaktivität in Roelofarendsveen (2025)

Handel en HORECA 263
Nijverheid en energie 248
Zakelijke dienstverlening 391
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 83
Vervoer, informatie en communicatie 128
Financiele diensten en onroerendgoed 102
Cultuur, recreatie en overige diensten 165

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.589

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Roelofarendsveen
Periode Verbrechen
jan 2025 20
jan 2026 16
jul 2025 25
jun 2025 24
mei 2025 14
mrt 2025 19
nov 2024 21
nov 2025 33
okt 2024 13
okt 2025 24
sep 2024 22
sep 2025 30

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Roelofarendsveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Roelofarendsveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Roelofarendsveen?

Roelofarendsveen telt in 2025 ongeveer 10.609 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen is in 2025 circa € 488.751.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen ligt rond € 30.455 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roelofarendsveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 272 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roelofarendsveen?

In Roelofarendsveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.613 woningen.

Meer Häuser in Roelofarendsveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.