Direkt zum Inhalt
Logo von Rietbroek Makelaardij

Noordplein 107

2371DJ Roelofarendsveen • Zuid-Holland

Verkauft unter Vorbehalt

€ 365.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.150

2 % Übertragungssteuer (€ 7.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 374.150

Kaufpreis /m²: € 6.186

Fotoalbum

Beschreibung

Op zoek naar een fijn appartement in het hart van Roelofarendsveen? Hier is Noordplein 107! Dit appartement is gelegen op de 4e etage van het appartementencomplex en perfect voor starters of senioren. Wil jij het appartement met eigen ogen zien? Laat het ons weten, we plannen graag een bezichtiging met je in. Bijzonderheden - Bouwjaar 2006 - Woonoppervlakte ca. 59 m² - Inhoud ca. 192 m³ - 1 slaapkamer - Voorzien van een buiten op het zuiden - Voorzien van moderne keuken en badkamer (vernieuwd eind 2021) - Gezamenlijke fietsenberging op de begane grond - Openbaar parkeren, voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving - Servicekosten bedragen ca. € 163,46 per maand - Voorzien van houten kozijnen met dubbel glas - Energielabel A - Aanvaarding in overleg Appartementencomplex Het appartement is gelegen in appartementencomplex Aurora in het centrum van Roelofarendsveen. Entree via de centrale hal op de begane grond. De entree is voorzien van een intercomsysteem, bellenbord en brievenbussen. De centrale hal geeft toegang tot zowel de lift als het trappenhuis, alsmede de gezamenlijke inpandige fietsenberging. De inpandige fietsenberging is ook via de zijkant van het appartementencomplex te bereiken. Het appartement is te bereiken vanaf de galerij. Indeling appartement Entree, hal met garderobe, de hal geeft je toegang tot alle ruimtes van het appartement. Via de deur aan de linkerkant betreed je de lichte woonkamer, wat wordt gecreëerd door de grote raampartijen aan beide kanten van het appartement. Vanaf de achterzijde, waar je een fijne zithoek kunt creëren, kijk je uit op de iconische Tulpentoren. De moderne open keuken (eind 2021) is geplaatst in een hoekopstelling en beschikt over witte kasten en een antracietkleurig werkblad. De keuken is voorzien van een koelvriescombinatie, kookplaat, oven, vaatwasser, gasfornuis en afzuigkap en vanachter het raam kijk je uit op het gezellige Noordplein. Naast de keuken is er de eethoek gesitueerd. De deur naast de keuken geeft directe toegang tot het zonnige terras op het zuiden. Aan het einde van de hal bevindt zich de slaapkamer (circa 11 m²). Hier is voldoende ruimte om bijvoorbeeld een schuifkast te plaatsen, om je kleding in op te bergen. De moderne badkamer is eind 2021 volledig vernieuwd, volledig betegeld met zandkleurige en witte tegels en voorzien van een inloopdouche met regen- en handdouche, houten wastafelmeubel met lades en spiegel met verlichting en verwarming. Het toilet is separaat en bevindt zich naast de badkamer. Deze is in de zelfde stijl betegeld en uiteraard voorzien van een fonteintje. Vanuit de hal heb je ook toegang tot de ruime berging cq. wasruimte. Hier bevinden zich de aansluitingen voor je wasapparatuur en is de cv-installatie gesitueerd. De berging is voorzien van planken, zodat je genoeg ruimte hebt voor bijvoorbeeld je voorraad of andere spullen op te bergen. Het gehele appartement is voorzien van een lichte laminaatvloer. Balkon Het terras is gelegen op het zonnige zuiden en voorzien van een houten vlonder. Vanaf dit heerlijke plekje heb je uitzicht over het winkelcentrum van Roelofarendsveen. Ligging & omgeving Het appartementencomplex is middenin het winkelcentrum van Roelofarendsveen gelegen. In het winkelcentrum aan het Noordplein en Zuidplein tref je onder andere diverse supermarkten en verswinkels. Tevens zijn er in de buurt diverse andere winkels, horecagelegenheden, scholen en sportverenigingen. Gemeente Kaag & Braassem is vooral bekend vanwege haar waterrijke ligging tussen het Braassemermeer, de Westeinderplassen en de Kagerplassen. De aanwezigheid van deze plassen maakt de gemeente tot een ideaal watersportcentrum waar je kunt zeilen, zwemmen, roeien, surfen, kanoën etc. Daarnaast biedt de omgeving ook vele schitterende fiets- en wandelroutes langs fraai natuurschoon. Bereikbaarheid Het appartement is zeer centraal in de Randstad gelegen en beschikt in de nabijheid over uitstekende ontsluitingen op de rijkswegen A4 en A44. Via deze wegen zijn de steden Amsterdam en Den Haag, maar ook de kustplaatsen binnen 30 minuten bereikbaar. In 10 á 15 minuten sta je op luchthaven Schiphol. De bushalte is gelegen langs de Alkemadelaan en geeft goede verbindingen richting Leiden en Schiphol. Interesse? We horen het graag als je het appartement wilt bezichtigen!

Hypothek berekenen

€ 365.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.150

2 % Übertragungssteuer (€ 7.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 374.150

2,78%

Jährlich

%

€ 18.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 365.000 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Bovenwoning (appartement met open portiek)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
4e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
59 m²
Inhalt
192 m³
Gebäude mit Außenbereich
8 m²

Bau und Energie

Baujahr
2006
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Trendline II (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
12-03-2026
Verkaufsdatum
13-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 2371

Google Karten

Karte von Roelofarendsveen

Erkunden Sie Roelofarendsveen und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Roelofarendsveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Roelofarendsveen. In 2025 waren da 10.609 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 488.751.

Einwohner

10.609

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 488.751

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 30.455

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

272

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Roelofarendsveen
Jahr Einwohner
2021 9.185
2022 9.536
2023 9.875
2024 10.477
2025 10.609

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Roelofarendsveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 341.753
2022 EUR 377.612
2023 EUR 448.405
2024 EUR 465.742
2025 EUR 488.751

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.204 0-15: 1.897 15-25: 1.057 25-45: 2.923 45-65: 2.524

Ausbildungsstufe

Hoger

2.217

Praktisch

1.987

Middelbaar

3.396

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

663

Nederland

8.828

Buiten Europa

1.118

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 710
Appartementen 1.306
Tussenwoningen 1.613
Vrijstaande woningen 681
Twee-onder-één-kap woningen 448

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 61
1925 tot 1950 154
1950 tot 1970 784
1970 tot 1980 1.101
1980 tot 1990 204
1990 tot 2000 143
2000 tot 2010 523
2010 tot 2020 566
2020 en later 560

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

1.649

Bezeichnung C

914

Bezeichnung B

602

Bezeichnung D

322

Bezeichnung A+++

268

Bezeichnung F

209

Bezeichnung E

150

Bezeichnung A++++

124

Bezeichnung A++

109

Bezeichnung G

94

Bezeichnung A+

62

Bezeichnung A+++++

3

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Roelofarendsveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.109 2.973
2021 1.227 3.035
2022 920 2.804
2023 778 2.672
2024 722 2.755

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 763 • Strom: 2.820

Huurwoning

Gas: 707 • Strom: 2.155

Koopwoning

Gas: 826 • Strom: 2.965

Appartement

Gas: 508 • Strom: 1.981

Tussenwoning

Gas: 685 • Strom: 2.474

Vrijstaande woning

Gas: 1.316 • Strom: 4.183

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Strom: 3.303

Betriebsaktivität in Roelofarendsveen (2025)

Handel en HORECA 263
Nijverheid en energie 248
Zakelijke dienstverlening 391
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 83
Vervoer, informatie en communicatie 128
Financiele diensten en onroerendgoed 102
Cultuur, recreatie en overige diensten 165

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.589

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Roelofarendsveen
Periode Verbrechen
jan 2025 20
jan 2026 16
jul 2025 25
jun 2025 24
mei 2025 14
mrt 2025 19
nov 2024 21
nov 2025 33
okt 2024 13
okt 2025 24
sep 2024 22
sep 2025 30

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Roelofarendsveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Roelofarendsveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Roelofarendsveen?

Roelofarendsveen telt in 2025 ongeveer 10.609 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen is in 2025 circa € 488.751.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen ligt rond € 30.455 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roelofarendsveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 272 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roelofarendsveen?

In Roelofarendsveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.613 woningen.

Meer Häuser in Roelofarendsveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.